DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
about.blank sorunu
5
Cevap
0
Favori
2.176
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      296 Mesaj
      05 Eylül 2007 23:26:43
      arkadaşlar bu resimde gösterdiğim yerlere tıklanmıyor.Açılış sayfasını boş sayfa yapmak istiyorum ama olmuyor.

[image]local://upfiles/285240/12678864F5A240CA9C0671147CA52346.jpg[/image]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi getlive -- 5 Eylül 2007; 23:31:32 >

Ölmek için sebebim yok ama yaşamak için sınırdayım!
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      05 Eylül 2007 23:38:43
      Başlat / Çalıştır / Regedit / HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Internet Explorer / Main anahtarında bulunan adresi değiştirin.

yada

HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel

Dizinini takip ederek git. Yan Tarafta Bulunan Homepage’e sağ tıklayıp Değiştir i seç “1″ olan değeri “0″ olarak değiştir.

bu arada sağ alt tarafta windowsun kopya olduğuna dair rahatsızlık ediyo windows.legalxp adlı ilacı indir o uyarıdan kurtulursun tabi xp ise.

al bu da linki

http://rapid.share.com/files/52872262/Legal_XP.rar aradaki nokta yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hepimiz fakeyiz -- 5 Eylül 2007; 23:47:54 >

• Yüzbaşı
      296 Mesaj
      05 Eylül 2007 23:50:40
      teşekkürler düzeldi

Ölmek için sebebim yok ama yaşamak için sınırdayım!
    • Binbaşı
      1025 Mesaj
      06 Eylül 2007 11:07:32

quote:

Orjinalden alıntı: hepimiz fakeyiz

Başlat / Çalıştır / Regedit / HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Internet Explorer / Main anahtarında bulunan adresi değiştirin.

yada

HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel

Dizinini takip ederek git. Yan Tarafta Bulunan Homepage’e sağ tıklayıp Değiştir i seç “1″ olan değeri “0″ olarak değiştir.

bu arada sağ alt tarafta windowsun kopya olduğuna dair rahatsızlık ediyo windows.legalxp adlı ilacı indir o uyarıdan kurtulursun tabi xp ise.

al bu da linki

http://rapid.share.com/files/52872262/Legal_XP.rar aradaki nokta yok

sağol kardeş,valla bende de tıklanmıyordu sayende düzeldi.

• Yarbay
      4012 Mesaj
      06 Eylül 2007 21:25:19
      Arkadaşlar, bunun sorunu geçici olarak giderdiğini unutmayın

Bilgisayarınızı biran önce Virüs ve Spy taramasından geçirmenizi öneririm

Hiç bir bardakta dudak payı bırakmadınız bana; bir kaşık sesini bile çok gördünüz, şekersiz içerek çaylarınızı... İki çocuk rahatlıkla oturduğumuz kapının eşiğine, kendi başıma zor sığıyorum bugün... Büyüdükçe insan yalnız mı kalıyor ne?..

| Her gördüğümde beni salaklaştıran o imansız için büyük bir alkış istiyorum!..
    • Yüzbaşı
      858 Mesaj
      06 Eylül 2007 21:27:38
      Bendede Olmuştu Beyler Bi Ara... Ad-Aware Se 2007 İle Tarattım İş Tammdır

CominGSoon
Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.