Şimdi Ara

Wlan driver yüklenmiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bende beko marka laptop var. bu bilgisayara wlan driverini bir türlü yükleyemiyorum. bilgisayarı aldığımda yüklüydü ve sorunsuz bağlanıyordum. daha sonra format attım. bütün sürücüleri sorunsuz tanımasına rağmen w lan sürücüsünü bir türlü tanımıyor. aygıt yöneticisinde 802.11 b/g Wan olarak soru işareti sürekli duruyor. sürücü güncellenmiyor. driver cd sinden direk setup dosyasını çalıştırarak ta yüklenemiyor. internetten bir sürü yeni sürücü indirdim hiçbiri olmadı. vista yükledim olmadı xp yükledim olmadı. bunun farklı bir yolumu var yardımcı olursanız sevinirim

• Arkadaşlar yokmu çzöüm yolunu bilenn . lütfen yardımmmm
  • donanımda sarı soru işareti olan yerde iken cd takılı dursun ve driveri o şekilde güncelle de ve sonra yüklenecek kaynak olarak driver cdsini göster. bu şekilde sorun çözülebilir diye umut ediyorm. ben harici wireless wus 300 kurarken önce driveri kuruyorum sonra yine yeni donanım diyor ve cdden tekrar kopyalama yapıyor yani iki aşamalı gibi bir yükleme olabilir kaloy gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Smartboy

arkadaşlar bende beko marka laptop var. bu bilgisayara wlan driverini bir türlü yükleyemiyorum. bilgisayarı aldığımda yüklüydü ve sorunsuz bağlanıyordum. daha sonra format attım. bütün sürücüleri sorunsuz tanımasına rağmen w lan sürücüsünü bir türlü tanımıyor. aygıt yöneticisinde 802.11 b/g Wan olarak soru işareti sürekli duruyor. sürücü güncellenmiyor. driver cd sinden direk setup dosyasını çalıştırarak ta yüklenemiyor. internetten bir sürü yeni sürücü indirdim hiçbiri olmadı. vista yükledim olmadı xp yükledim olmadı. bunun farklı bir yolumu var yardımcı olursanız sevinirim

dostum daha önce kullandığın işletim sistemi vistamıydı xp ye dönüş yaptın aynı durum bende söz konusu su an bende hp den xp için driver link bekliyorum laptop geldiğinde vista yüklüydü fakat xp driverları ne hp sitesinde var ne de kendilerinde :) Ama eğer böyle bir sorun yoksa bence yüklemeyi sürücüyü güncelleştir deyip listeden yada belirli bir konumdan seçmek istiyorum işaretleyim gözat'tan cd içindeki sürücü klasörü gösterip bir dene derim.
  • olmuyor her türlü denedim. internetten update yaptım. yeni sürücüleri yükledim. cd bilgisayarda takılıkeyken denedim. bu sürücü bir türlü yüklenmiyor.

BEKO BNB 573N
  • kardeş aynı sıkıntıdan benimde başıma geldi. vista işletim sistemi ile elen 573n serisi notebook larda XP ye dönüldüğünde bu sıkıntı mevcut.
    aşşağıda ki linke tıkla dosyayı indir

http://www.ralinktech.com.tw/data/drivers/IS_AP_STA_7x_D-1.2.3.0_VA-3.1.1.0_2500_D-2.1.1.0_VA-3.1.0.0_RU-2.0.4.0_VA-2.0.4.0_AU_1.2.1.0_VA-1.0.4.0_101707_0.1.0.29.exe

bunu kur ve sıkıntın çözülecek.
    yanlız bunu kurduğun zaman windowsun kablosus ağ seçeneklerini kullanamazsın Railink isimli bir program vasıtasıyla kullanabilirsin...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.