DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
İstanbul Eskişehir arası otobüs firmaları
18
Cevap
0
Favori
70.261
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İstanbul Eskişehir arası otobüs firmaları
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      639 Mesaj
      03 Eylül 2007 11:28:32
      arkadaşlar ailem ile eskişehir anadolu üniversitesine öğrenci kaydına gideceğim. hangi otobüs firmasını tavsiye edersiniz? ayrıca yolculuk kaç saat sürüyor ve otobüs yunus emre kampüsünden geçiyormu ? yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederim.

• Onbaşı
      19 Mesaj
      03 Eylül 2007 11:30:59
      max 6 saat suruyo ismail ayaz i oneririm 23 liraydi en son

• Yarbay
      2134 Mesaj
      03 Eylül 2007 11:32:54
      Kamil Koç........

• iOS Beta Kullanıcısı
      3122 Mesaj
      03 Eylül 2007 11:49:50
      Trenle git bence...

İstanbul'dan Anadolu'ya giden tüm trenler Eskişehir'den geçiyor.

Daha güvenli...

• Yüzbaşı
      395 Mesaj
      03 Eylül 2007 13:04:18
      ismail ayaz iyidir. zaten otobüslerin hepsi yunusemre kampüsünün hemen önünde duraklar. esenlerden kampüse yaklaşık 6 saat tutar.

ancak yine de istanbul'da yaşayan bir eskişehirli olarak; başkent veya fatih ekspresini, yani treni tavsiye ederim (boğaziçi, meram vs daha yavaş gider ve özellikle bayramlarda çok kalabalık olur). haydarpaşa-esk arası her ne kadar 4 saat 15 dk yazsa da rötara göre 5 saate uzayabilir. yolda canın sıkılırsa kalkıp dolaşma, arada sigara içme veya yemekli vagonda keyif yapma şansın olur. istasyondan yunusemre kampüsü de yürüyerek yaklaşık 15 dk veya arabayla 2 dk.

• Yüzbaşı
      369 Mesaj
      03 Eylül 2007 13:59:38

quote:

Orjinalden alıntı: MiNiK

arkadaşlar ailem ile eskişehir anadolu üniversitesine öğrenci kaydına gideceğim. hangi otobüs firmasını tavsiye edersiniz? ayrıca yolculuk kaç saat sürüyor ve otobüs yunus emre kampüsünden geçiyormu ? yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederim.

öncelikle hayırlı olsun biz bitirdik siz gidiyorsunuz.
      ismail ayaz,buzlu,ulusoy,amil koç,yüksel turizm otobüsleri gidiyor. istanbul eskişehir arası 6 saat, tüm otobüsler yunus emre kampusunun önünden geçiyor. her saat başı otobüs var. fiyatlar 20 ile 23 arasında değişiyor

• Yüzbaşı
      781 Mesaj
      03 Eylül 2007 14:05:24
      Otobüs Yunus Emre kampüsünden geçiyorda bence trenle yolculuk daha rahat ve daha güvenli.

Eskişehir'e kadar da elektrikli olduğu için hızlı gelirsiniz.

• Teğmen
      162 Mesaj
      03 Eylül 2007 14:33:06
      trenle Başkent veya Cumhuriyetle 5 saate yakın sürüyo

• Yüzbaşı
      639 Mesaj
      03 Eylül 2007 17:37:43
      arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ederim.

• Teğmen
      172 Mesaj
      28 Kasım 2008 22:37:53
      Trenden şaşmamak lazım. Hem çok daha rahat, hem daha ucuz, hem daha güvenli, hem de daha kısa sürüyor.
      Bostancı-Eskişehir arası 3 saat 57 dakika Başkent ekspresi ve öğrenci bileti 14 ytl.

• Yüzbaşı
      581 Mesaj
      28 Kasım 2008 22:43:18

quote:

Orjinalden alıntı: Alper34

Trenden şaşmamak lazım. Hem çok daha rahat, hem daha ucuz, hem daha güvenli, hem de daha kısa sürüyor.
      Bostancı-Eskişehir arası 3 saat 57 dakika Başkent ekspresi ve öğrenci bileti 14 ytl.

Ne diyon yiğen sen yav o kadar kısa mı?

Konuyu açan arkadaşa da tavsiyelerim buzlu,kamil koç, ismail ayaz ama içlerinden benim tercihim ismail ayazdır...

• Yüzbaşı
      609 Mesaj
      28 Kasım 2008 22:58:38
      Bazen çok kısa sürüyor. Bozüyük-İstanbul arası trenle 3.30 saat.

• Yüzbaşı
      997 Mesaj
      28 Kasım 2008 23:09:46
      trenle gel en yiysi. trende yer bulamayınca geçen ulusoyla gittim istanbula. iyi firma olsun diye 30ytl bayıldık. o bile tren kadar rahat değil kesinlikle. üstelik başkent ekspresi 18 liraydı galiba o zaman.

• Yüzbaşı
      954 Mesaj
      28 Kasım 2008 23:27:50
      ismail ayaz tavsiye ediyorum ben hep onu kullanıyorum çok da memnumum

• Yüzbaşı
      500 Mesaj
      29 Kasım 2008 14:11:16
      Merhaba ARkadaşlar;
      Ben Eskişehir Otogarında Buzlu Turizm firmasında çalışıyorum.İstanbul dan Eskişehir e çalışan firmalar....
      1-Buzlu Turizm
      2-İsmail Ayaz
      3-Ulusoy (Seferleri Kısıtlı)
      4-Pamukkale (Seferleri Kısıtlı)

Buzlu veya İsmail Ayaz ı tercih etmenizi öneririm.Hangi firmanın saatleri uyuyorsa onunla yolculuk edin.Seçim sizin.
      Buzlu ve İsmail Ayaz ,Eskişehir in yerel firmalarıdır bilginiz olsun

• Er
      0 Mesaj
      12 Nisan 2009 17:05:35
      şuanda eskişehir-istanbul arası bilet fiyatları ne kdr bilen varsa yardım lütfen

• Er
      0 Mesaj
      30 Mart 2010 14:29:55
      slm arkadaşlar ben tekirdağ-çorludan baran benim çok değerli bir arkadaşım eskişehirde onu görmeye gidecem ve aynı günde dönmem gerekiyor; fakat hiç gitmediğim için ne yapacağımı bilmiyorum hangi firma-ilk kalkan araba- ve son araba? bunlar hakkında bana bilgi verebilecek varsa çok memnun olurum.. şimdiden tşkler

• Yarbay
      2685 Mesaj
      30 Mart 2010 14:33:14

quote:

Orijinalden alıntı: Alper34

+1907 +volkanin poposu

• Teğmen
      114 Mesaj
      30 Mart 2010 14:34:25
      Konu niye hortladı ?
      Bu arada otobüs biletleri şu şekil vip araçlar 33 lira diğerleri 30 öğrenciye / öğretmene 25.
      Viplerde indirim yapmıyorlar.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İstanbul Eskişehir arası otobüs firmaları
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.