Şimdi Ara

LPG’li otolara kapalı otopark vizesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
17.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanayi ve Ticaret Bakanlığı lpg li araçların, kapalı parklara girebilmesiyle ilgili çalışma içerisindeymiş...
    ben de az önce net ten okudum...

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=265243

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dondurmacı -- 29 Ağustos 2007; 9:06:27 >

• hele şükür akıllarına gelebildi
  • Bu kanun çıkarsa LPG dolum ağzını tamponun altından tampona alırım belki
  • ben onu yapmam estetiğim bozulur
    amaa stepneyii içeri alma durumundan kurtulurummm
    quote:

Orjinalden alıntı: barisozyurt

Bu kanun çıkarsa LPG dolum ağzını tamponun altından tampona alırım belki
  • Süper bir haber , zaten çok saçmaydı, çoğu kapalı otoparkda bunu dikkate alıp dikkatlice araçlarda lpgnin olup olmadığını araştırmıyordu bile.. Zaten zararn vericeğinide sanmıyorum benzinli araba ne kadar zararlıysa LPGde o kadar zarar verir. Umarım en kısa zamanda bu yasa çıkar...
  • Aklın yolu birdir...
  • böyle bi yasak saçmalık, kaldırılmalı
  • ÇOK ŞÜKÜR
  • Dereyi görmeden paçaları sıvamayalım. Bizim ülkemizde çoğu şey kanun teklifi olarak kalır, sonra da unutulur gider. Ben çok umutlu değilim açıkçası
  • ben zaten giriyorum. dolum ağzı tamponun altında, arabanın eli yüzü düzgün 7 yaşında olduğunu belli etmiyor. kimse şüphelenmiyor. bazı cinler 2000 model clioda dizel olmadığını biliyor ve tık tık enjektör sesine takılıyor orada benzine geçiyorum sorun kalkıyor. diğer 95 model vectra mızda benzinli olmasına rağmen tüplü sanıyorlar ayrı konu

zaten 50 tane kontrolle sızdırmazlık alıyoruz, niye giremeyelim araba pişsin mi yukarıda
  • Dolum kapağını tampona koydurmayan bir çok kişi girebiliyor zaten. Ben de bütün kapalı otoparklara giriyorum, şimdiye kadar sorun yaşamadım. Kanun teklifini konuşuyoruz, yoksa girememek gibi bir derdimiz yok.
  • bir an evvel yasa onaylasa yürürlüğe girse de rahatlasak, gerçi önemli olan az yakmak otoparklara bırakamamak değil bence
  • bende giriyorum
    lpg kitimizin garanti kartındada yazan durum aynen şu
    eski sistemler gibi olmadığından kapalı otoparklara girmekte herhangi bir sorun bulunmamaktadır kaldıki eski sistemlerde olsa ne olurki insanlar hala nedendir lpgli araçlara bomba gözüyle bakıyolar benim aracımı nasıl sıkıştırarak kullandığı görüklerinde şaşırıyorlar
  • lpg nin genel olarak risk olduğunu düşünen geri zekalılar bize kapalı otoparkları yasakladılar ama kırmızı ışıkta beklerken sağımızda solumuzda önümüzde arkamızda burun buruna beklediklerini düşünmediler, yanan lpg li araçları düşündüğümüzde açık havada da yandığını görüyoruz, sonuç olarak kalitesiz montaja ruhsat vermeyip, denetimleri de artırmadıkça kapalı otoparka sokmasan ne olur?
  • lpgli araci olana hayirli olsun o zaman
  • Benim aracım LPG li değil. Ama zaten neden böyle bir yasak var onu da anlamış değilim
  • sorun otoparka girmek değil.benimde tamponun altında ama otoparkın içinde herhangi bir sebeble yandın çıksa ilgili kanun cıkmadığı için şuçlu sen oluyosun.buda çok ağır bi külfet.kaskoda para falan vermiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: uurokcay

sorun otoparka girmek değil.benimde tamponun altında ama otoparkın içinde herhangi bir sebeble yandın çıksa ilgili kanun cıkmadığı için şuçlu sen oluyosun.buda çok ağır bi külfet.kaskoda para falan vermiyor.

Bu ihtimal benide tedirgin ediyor. Yangının sizin aracınızdan çıktığı tespit edilirse, yanan diğer araçların parasınıda muhtemelen sizden isteyeceklerdir.
  • güzelde bu firmaların verdiği garanti kartlarını okudunuzmu adamlar öyle güveniyorki bizim tanklarım işte borularımız hepsi benzininkine göre en az 2kat daha dayanıklı benzin sorun olur ama lpgden olmaz falan . sonuçta mmo'da bu sistemlere onay veriyosa daha neyi kalmıştırki bu yasakların bu devleti anlamak çok zor hem kendi oany veriyo hemde kendi saçma yasaklar koyuyo . aziz nesin kitapları gibi valla

quote:

Orjinalden alıntı: ÖfKeLiKaLaBaLıK

quote:

Orjinalden alıntı: uurokcay

sorun otoparka girmek değil.benimde tamponun altında ama otoparkın içinde herhangi bir sebeble yandın çıksa ilgili kanun cıkmadığı için şuçlu sen oluyosun.buda çok ağır bi külfet.kaskoda para falan vermiyor.

Bu ihtimal benide tedirgin ediyor. Yangının sizin aracınızdan çıktığı tespit edilirse, yanan diğer araçların parasınıda muhtemelen sizden isteyeceklerdir.

• işte burdan anlamalıyız i bu idare lpg ye sadece para sadece ek vergi gözüyle bakıyor.paraları topluyor sonrada icraat yok..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.