Şimdi Ara

Başka bir pc ye UZAKTAN erişim---ÇAKTIRMADAN---

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
95.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar babam şirketin uzakta olan şubesini oradaki adam anlamadan izlemek istiyor.remote admin gibi.ama orada çalışan elemanın haberi olmucak..hangi programı onerırsınız.schoolbus gibi bişey ama xpde çalışacak tipte bişey..yardımlarınızı beklıyorum.remote admin (radmin) çalıştıgında bellı edıyor mu kendını..

• yasal bişey arıyosanwww.logmein.com adresine bak
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheNorth

yasal bişey arıyosanwww.logmein.com adresine bak

logmein i biliyorum aradığım log me in değil
  • real vnc:http://www.realvnc.com/download.html

karşıdaki bilgisayara "server" olarak programı kurarsınız.
    isterseniz kendi bilgisayarınıza program kurarak, isterseniz de web tarayıcı ile bağlanabilirsiniz.

eğer uzaktaki bilgisayar guest gibi sınırlı yetkilendirilmiş bir hesaba sahipse real vnc programını kapatamaz. değilse kapatır :)
    free sürümde, bağlandığınızda saatin oradaki simge siyah oluyor, yani bağlanıldığı (dikkat edilirse) anlaşılıyor. belki ücretli sürümlerde gizleme yapılabilir.

ben evde çocuklar için kullanıyorum. çok çok memnunum hâlâ bağlanıp bağlanmadığımı anlamadılar. çünkü saatin yanındaki simgenin ne olduğunu bilmiyorlar

verdiğim adresteki diğer sürümlerde ayrıntılı karşılaştırma mevcut. ihtyaca göre birini kullanabilirsiniz.

yalnız...
    eğer dükkandaki internet sabit IP değilse no-ip.com gibi çözümlere başvurmanız gerekmekte. veya sabit IP müracaatı yapmalısınız ttnet'e.
    ayrıca, modemden port açmanız gerekiyor

• quote:

Orjinalden alıntı: exxxplorer

real vnc:http://www.realvnc.com/download.html

karşıdaki bilgisayara "server" olarak programı kurarsınız.
    isterseniz kendi bilgisayarınıza program kurarak, isterseniz de web tarayıcı ile bağlanabilirsiniz.

eğer uzaktaki bilgisayar guest gibi sınırlı yetkilendirilmiş bir hesaba sahipse real vnc programını kapatamaz. değilse kapatır :)
    free sürümde, bağlandığınızda saatin oradaki simge siyah oluyor, yani bağlanıldığı (dikkat edilirse) anlaşılıyor. belki ücretli sürümlerde gizleme yapılabilir.

ben evde çocuklar için kullanıyorum. çok çok memnunum hâlâ bağlanıp bağlanmadığımı anlamadılar. çünkü saatin yanındaki simgenin ne olduğunu bilmiyorlar

verdiğim adresteki diğer sürümlerde ayrıntılı karşılaştırma mevcut. ihtyaca göre birini kullanabilirsiniz.

yalnız...
    eğer dükkandaki internet sabit IP değilse no-ip.com gibi çözümlere başvurmanız gerekmekte. veya sabit IP müracaatı yapmalısınız ttnet'e.
    ayrıca, modemden port açmanız gerekiyor

simgeyi sag tıkladılarında yada uzerıne geldıklerınde simgeye dair herhangı bı acıklama yada menu cıkıyor mu ?eğer çıkmıyorsa gayet güzel bir uygulama.yazan ellerine sağlık..modemden port açmak şart mı..

• quote:

Orjinalden alıntı: Mhzania

Dameware mini remote control tam aradığın program.
    server üzerinde konfigurasyon yapılarak uzaktaki bilgisayarın bağlandığınızı anlamamasını sağlayabilirsiniz ancak
    o bilgisayarda firewallda izin verilmesi gerekli.

http://www.dameware.com/downloads/default.aspx#dmrc
    Gerekli konfigurasyon yapılırsa bütün istediklerinizi karşılıyor.
    Ayrıca bu programlar yasal ve genelde büyük şirketlerde kullanıcılara uzaktan destek verme amaçlı kullanılıyor.

• quote:

quote:

Dameware mini remote control tam aradığın program.
    server üzerinde konfigurasyon yapılarak uzaktaki bilgisayarın bağlandığınızı anlamamasını sağlayabilirsiniz ancak
    o bilgisayarda firewallda izin verilmesi gerekli.

http://www.dameware.com/downloads/default.aspx#dmrc
    Gerekli konfigurasyon yapılırsa bütün istediklerinizi karşılıyor.
    Ayrıca bu programlar yasal ve genelde büyük şirketlerde kullanıcılara uzaktan destek verme amaçlı kullanılıyor.

kardeş, damware demişsin de, en ucuzu (1 kullanıcı) 90 dolar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.