Şimdi Ara

YOL BİLGİSAYARSIZ 307 KALMASIN!! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
133
Cevap
0
Favori
27.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hocam sıfırların fiyatları ne durumda hic bir bilgim yok, ekonomik olması acısından cıkma alırım diye dusunmustum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatempro

quote:

Orjinalden alıntı: anti-mage

dostum bi sorum olacak sana bu uygulama 206yada olabilirmi?

bilmiyorum. aslında madem bu kadar basit ve ucuz bir yöntem neden pegeout bütün modellerine yol bilgisayarı koymuyor anlayamadım. çünkü sıfır araçlarda yol bilgisayarı 2000 ytl ye kadar farkedebiliyor. bence çalışma prensiblerinde ve sinyal kolu yapılarında bir fark yoksa olabilir.

olur tabi forumda da yazıyorya yol bilgisayarsız 206 kaşmasın diye.. bi bakının derim ancak com 2000 (sinyal kolu değişecek + ekran değişecek) o zaman oluyor..
  • Arkadaslar cok acil bir sorum var, yarın ya da oburgun aracımdaki yol bilgisayarını aktif etmeye gidecegim, bildiginiz üzere benm aracımdaki sag silecek kolu dügmesiz yani degişmesi gerekiyor, fakat youtube da bir video gordum, sadece silecek kolunun en sonundaki parcayı cıkarıyor, digerinin yani basmalı olanlardan takıyor, ve kullanıyor, ne dersiniz öyle yapmayı dusunuyorum, o ucu bulabilir miyim, peugeot servisinde ya da cıkmacılarda benim uc ile basmalı ucu degiştirebilir miyim, bir bilgisi olan var mı acaba

http://www.youtube.com/watch?v=WY-Zg6MHLfE

YOL BİLGİSAYARSIZ 307 KALMASIN!!
  • nerede okudum hatırlamıyorum fakat bu videoda olanı denemeye kalkan bir arkadaş içindeki filmi kopartmış o şekilde soketli değilmiş yani.
  • VİDEOYU İLK DEFA GÖRDÜM.SANKİ OLABİLİRMİŞ GİBİ GELDİ..SERVİS YAPMAZ BU İŞLEMİ.
    PARAMETRELERİ AÇARDA ÇIKMA UÇ TAKMAZ.KOLU KOMPLE SATAR SERVİS..
    UCU KENDİNİZ TAKIP SERVİSTE PARAMETRELERİ AÇTIRABLILRSINIZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MemoTech

nerede okudum hatırlamıyorum fakat bu videoda olanı denemeye kalkan bir arkadaş içindeki filmi kopartmış o şekilde soketli değilmiş yani.

bizzat kopardım.. şimdi bagajda kutusunda yatıyor.. gerçi HRMNKY yeni com2000 i konyadan göderdi de yol bilgisayarı işini çözmüştüm.. o uçtaki düğmeyi sökmeye çalışmanızı pek tavsiye etmiyorum..
  • Arkadaşlar kol isteyen olursa 2.el kol fiyatına Konya'dan 0 kol yollayabilirim.Referanslarım mevcuttur.Kol isteyen olursa irtibata geçebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

Arkadaşlar kol isteyen olursa 2.el kol fiyatına Konya'dan 0 kol yollayabilirim.Referanslarım mevcuttur.Kol isteyen olursa irtibata geçebiliriz.

kesinlikle güvenebilirsiniz.bana gönderdi saolsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

Arkadaşlar kol isteyen olursa 2.el kol fiyatına Konya'dan 0 kol yollayabilirim.Referanslarım mevcuttur.Kol isteyen olursa irtibata geçebiliriz.
    Fiyatınız nedir peki ?
  • Arkadaslar sadece silecek kolu mu degisiyor yoksa komple com 2000 denen parca mi bu arada yol bilgisayari olan com 2000 lerde far ve yagmur sensorude var,sorun olur mu ?

Arac 04 307 1.4 HDİ xr
  • Konuyu hortlatayım Arac 04 307 1.4 HDİ xr yolbilgisayarı için ADANA da bana yardımcı olacak birileri varmı acaba?
  • Hortlatılmış konuyu tekrar hortlqatalım..

05 307 XR otomatik vites var. Yol bilgisayarı şeklini yapabiliyor muyum?

Yardımcı olursanız çok mutlu olcam arkadaşlar..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.