Şimdi Ara

Turkcell Süper lig Fenerbahçe v Sivasspor topiği-yorumlar-25/08/2007 18:45

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
2.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell Süper Lig'in 3. hafta karşılaşmalarında görev alacak olan hakemler açıklandı. 25 Ağustos 2007 Cumartesi günü oynanacak Fenerbahçe – Sivasspor maçını Fırat Aydınus yönetecek. Aydınus'un yardımcılıklarını Serkan Ok, Muhittin Gürses Ve Zafer Önder İpek yapacak.

eet şimdiden yorumları alalım..

• Dikkatimi çeken birşey var. Geçen sene BJK ile 5 maç yaptık, 3'ünü Fırat Aydınus yönetti. Özellikle bizim maçlarda çok görüyorum bu hakemi. Kötü ve ya iyi yönetiyor demiyorum, sadece bu bir tesadüf mü?

Neyse...

Kendi sahamızda, 3 puan gerideyken mutlaka kazanmamız gereken bir maç. Bu sene içeride 17'de 17 yapmalıyız. Kadroyu merakla bekliyorum. Bilgin sağ açık, Colin forvet oynamalı. Aurelio umarım oynayabilir. Lugano ve Edu bu hafta da forma giymezse kendilerini toparlarlar, formanın garanti olmadığını da anlarlar. Hücum organizasyonlarında çok ama çok kötüyüz. Antep'e karşı yakaladığımız 3 kontradan 1'inde bile golü bulamadık. Takım 2 pas yapamıyor, bu da sinir bozucu bir durum.

Kısaca takım toparlanana kadar biz tırnak ısırmaya devam ederiz. Zor olacak ama ilk golü atarsak skor tahminim 3-1.

• valla kazanalımda nasıl kaznırsak kazanalım ama kadıköy de bence rahat kazanırız gibi geldi bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: @vonalı

valla kazanalımda nasıl kaznırsak kazanalım ama kadıköy de bence rahat kazanırız gibi geldi bana

inşallah abi yaa.ama erman hocamın görüşlerine katılıyorum..
    özellikle fırat aydınus kısmına..
  • ya adam besiktaslı ama izlediğim kadarı ile kasti veya bariz hataları yok özellikle fener-besiktas maclarında adama bravo insallah yine adil mac yönetir
    quote:

Orjinalden alıntı: **HadeS**

quote:

valla kazanalımda nasıl kaznırsak kazanalım ama kadıköy de bence rahat kazanırız gibi geldi bana

• Fırat Aydınus koyu beşiktaşlıymış gençkken..Ama zor maçları gerçekten en az hatayla bitiriyo...Adil yönetmeye çalışıyo...Fb-Bjk maçlarının çoğunu kavgasız gürültüsüz bitirdi(Bülent Demirlek ve Selçuk Dereli'nintam aksine)

Sivas maçı zor olacak..Ali Bilgin veya Kazım'ı ilk 11' e koyması lazım Zico'nun..Defansta Can'ın oynamaması bizim için büyük kazanç olur
  • Bence beklenenden zor maç olacak umarım Semih ve Ali Bilgin oynar adamlar geçen haftaki oyunlarıyla hakkettiler Hatta yasinde lugano veya edudan birinin yerine oynasa iyi olur...2-1 alırız
  • quote:

quote:

ne oldu,niye kafanı duvarlara vuruyorsun? yoksa fırat aydunusun maçları adaletli yönetmesi hoşuna gitmedi mi?

• quote:

Orjinalden alıntı: TargetMan

quote:

quote:

ne oldu,niye kafanı duvarlara vuruyorsun? yoksa fırat aydunusun maçları adaletli yönetmesi hoşuna gitmedi mi?

• bence 4-1 kazanırız

goller:tümer-tümer-tümer-ali bilgin
  • Abi Sivas ters gelir bize yaa Kazanırız umarım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: birkn

Abi Sivas ters gelir bize yaa Kazanırız umarım..

hem sivaslıyım hem bjk li yani babam annem sivaslıdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: CS_MirOgLU

bence 4-1 kazanırız

goller:tümer-tümer-tümer-ali bilgin

hayırdır tümerle bi akrabalığın mı var senin.iyice hastası çıktın
  • akşam fb tve'de idmanı izledim..zico takımı ikiye bölmüştü...çift kale maç vardı...g.antep maçının kadrosuna karşı, as takım...selçuğu da as takıma koymuş aurelio'nun yerine...deivid yine sağ kanatta...galiba sivas maçında aynı tas aynı hamam kadro gelicek önümüze...

bari colin kazım'ı alsa takıma ya...
  • Şu kazım bi tecrübe kazansın Adrianoya filan gerek kalmayacak
  • rüyamda 3-0 alıyodu fener insallah tersine cıkıcak
  • quote:

Orjinalden alıntı: a_eagle

rüyamda 3-0 alıyodu fener insallah tersine cıkıcak

inş tersi olur.
  • fener ALIR
  • quote:

Orjinalden alıntı: header

fener ALIR

Beşiktaş'ın geçen sene aldığı gibi mi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: a_eagle

rüyamda 3-0 alıyodu fener insallah tersine cıkıcak

kabusunuz mu oluyoruz artık ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.