Şimdi Ara

İmza Kuralları (İmza ve mesaja resim nasıl ekleniri içerir) (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.511
Cevap
36
Favori
689.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Chrome'da sıkıntı var herhalde. Firefox'da düzgün gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FERFEROS

Chrome'da sıkıntı var herhalde. Firefox'da düzgün gözüküyor.

Eyvallah..
  • bende imza paneli inaktif durumda neden acaba
  • profil resimi olarak gif koyuyorum ancak hareket etmıyor sorun nedir?
  • imzaya 100x100 boyutunda resim koyarsak kac satir yazabiliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • imza ekleme yerinde imza eklenmiyor buraya yönlendiriyor.
  • imzamda neresi hatalı :(
  • İmzam uygunmu acaba ?http://forum.donanimhaber.com/m_90260337/tm.htm Bu konuda SAMSUNG GALAXY NOTE 4 KULLANICILARI imzasının böyle olduğu söyleniyor ve ona istinaden yaptım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sh00t3r_DoguKan -- 14 Ekim 2014; 1:36:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RyzeAbi

Beyler imza bölümüm kapalı neden böyle anlamadım kurallar ve kodlar var fakat bir şey yazamıyorum?

AD Block kullanıyorsanız kapatıp deneyin
  • benim ki uygun mu hocam 4 gün ceza çekemem
  • ilk mesaj halen geçerliliğini koruyor mu? (resim boyutu 20000byte)
    avatar için de dosya boyutu sınırı vardı o da geçerli mi halen?
  • imzamı kontrol eder misiniz lütfen.
  • o
  • donanımhaber gibi teknolojiye ve ileriye dönük bir sitenin imza düzenlenme kısmının ne kadar zor ve ilkel oldugunu söylesem ayıp mı etmiş olurum. En kıytırık sitede ile resim yükle+ekle seçeneği varken ;yazı karakterleri değiştiriliyorken ; burada "yok resmi şuraya yükle; yok şunu istiyorsan şu kodu yaz" demek bence kullanım için itici.. Anlıyorum; bu siteyi kullananların çoğu pc uzmanı olabilir; fakat bu sitede ütü paylaşımı yapan da var; hobi paylaşan da...
    Nihayetinde basit bir yazılıma bakıyor bence...

İkinci olarak; imzamız kural dışı ise; lütfen hangi kurala göre "kural dışı" oldugunu bilelim...Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

7 satır gözüküyor. Kurallar dahilindedir.

Benim imzam kural dışımı ? daha öncede bu imzayı kullanıyordum kural dışı diye 30 gün ceza aldım :((
  • asagidaki imzanin nesi yanlis? siliyorum mesela ataturk imzasini katilim tarihi 2012'yi ama ona ragmen girdigim imza yarim gorunuyor bloke mi edildi? oyleyse cok sacma. tsk

Intel Core I7 860 4000mhz 1.31v -|- Gigabyte P55-UD6 -|- ATI Radeon 5870 900mhz-1300mhz 1.125v -|- 2 x 2 gb Patriot Sector5 2000mhz CL 8-8-7-21 1T 1.55v -|- Corsair 120 gb F120 -|- 2 x Seagate 500 gb 7200.12 -|- Noctua NH-U12P SE -|- Corsair TX 750w -|- Logitech Illuminated -|- Logitech Z2300 -|- Logitech Rumblepad 2 -|- Razer Imperator -|- OCZ Behemoth -|- Acer H243H -|- Thermaltake Tsunami -|- Windows 7 Ultimate x64
    Katılım zamanı: 9 Ağustos 2002

• @Nétwork chrome da imza paneli inaktif durumda uzun zamandır. neden ilgilenmiyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: therion-x

quote:

Orijinalden alıntı: RyzeAbi

Beyler imza bölümüm kapalı neden böyle anlamadım kurallar ve kodlar var fakat bir şey yazamıyorum?

AD Block kullanıyorsanız kapatıp deneyin

Helal çözüm bu
  • Evet Ad-Block'u denedim ve geri geldi imza değiştirme paneli..
  • Ya bir resim ekleyeceğim sabahtan beri uğraşıyorum olmuyor. şu resmi  [sizer]İmza Kuralları (İmza ve mesaja resim nasıl ekleniri içerir) kırpa kırpa bu hel getirdim.  [sizer]İmza Kuralları (İmza ve mesaja resim nasıl ekleniri içerir) Böyle de istediğim gibi durmuyor, çok küçük ve kare şeklinde. Şu resmi imzama koyacak bir hale getirir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.