Şimdi Ara

En İyi Lastik Hangisi & Aldığım Lastik Nasıldır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
54.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 Ay evvel lastiklerimin bittiğini öğrenip yeni lastik almıştım ama araştırmak yeni kısmet oldu hem kendi lastiğimin nasıl olduğunu sormak istedim hemde Türkiye de ki en iyi lastiği öğrenmek istedim. Ayrı Ayrı iki konu yani .

İlk olarak ben kendime Servisimin önerdiği Michelin Pilot Sport 17" aldım 4x adet. Arkadaşım çok iyi bir lastik dedi birde foruma sorayım dedim.

Bir Diğer konu ise "Türkiye'nin En İyi Lastik Markası" Nedir ? Sizce. Türkiye'nin derken Türkiye de satılan , bulunabilen vs.

Teşekkürler Şimdiden ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf -- 22 Ağustos 2007; 21:02:04 >

• aldığın lastik aracın için yeterli performansı sağlar
    bu sınıfta bridgestone potenza'da iyidir.
  • önce bir tecrübemi anlatayım yakın zamanda

eskişehirden ankaraya girdik armadaya doğru gidiyoruz

ford fiesta arkamdan bana makas attı o esnada sağ şeritteki kamyonda öndekini sollamazmı
    fiesta araya giremedi ama sakat geldiğinin farkındayım dikiz aynasından belli bir halt karıştıracağı ..
    sürekli sağımı yoklayıp duruyor bmw 1 i gözüne kestirmiş makas atıp ego tatmini yapacak aklınca
    bu kamyonun altında kalmayayım diye kırdı direksiyonu delice bize doğru
    önümde fiesta durmasam bindirecem yoksa

frene asıldığım gibi bizim araba tutkal gibi yapıştı yola ..

olası bir kazayı böylece atlattık

lastikler good year excellence

ama bu lastikleri taktırmadan önce bende michelin pilot mmx bakmıştım ...
    reno servisi sattığı için almamıştım
    goodyeardan bir gömlek üstün olduğu kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altin-orfoz -- 22 Ağustos 2007; 21:16:33 >
  • Bikaç bilgi buldum lastik hakkında :

Michelin Pilot Sport’un yapısı ve deseni doğrudan F1 teknolojisine dayanır.
    Michelin Pilot Sport, 2005 yılında Bugatti Veyron'la, kapalı bir pistte, 400 km/s'le dünya hız rekorunu kırdı. Michelin Porsche’un lastik konusunda bir numarali tedarikcisi ve teknik ortağıdır.

diyor :http://www.michelin.com.tr/tr/front/affich.jsp?codeRubrique=20060215151339
  • bence en iyisi bridgestone
    quote:

Orjinalden alıntı: bucakli

aldığın lastik aracın için yeterli performansı sağlar

• Yusuf öncelikle hayırlı olsıun.

Aldığın marka zaten çoğu kişinin gözünde hem yumuşaklığı hem de yol tutuş vs. performasnyıla bir numara.

Zaten bu ebatlarda önerilen en iyi lastik Michelin Pilot Sport II ve Good Year Excellence, sen de Michelin'i tercih ettiğine göre sorun yok demektir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gokhan43

Yusuf öncelikle hayırlı olsıun.

Aldığın marka zaten çoğu kişinin gözünde hem yumuşaklığı hem de yol tutuş vs. performasnyıla bir numara.

Zaten bu ebatlarda önerilen en iyi lastik Michelin Pilot Sport II ve Good Year Excellence, sen de Michelin'i tercih ettiğine göre sorun yok demektir.

Teşekkürer banada servisten ya good year dendi yada michelin dedi. Michelin aldım.
  • nokian lastikler nasıl ben de h serisini gözüme kestirdim. michlenle yarışabilir mi yok 40 fırın ekmek mi yemesi lazım. yoksa arada az fark mı var
  • Continental ve michelinin üzerine yoktur...
    Kış lastiğinde Conti winter contact çok iyidir
  • quote:

Orjinalden alıntı: gorele2000

Continental ve michelinin üzerine yoktur...
    Kış lastiğinde Conti winter contact çok iyidir

Üzerinden çıkanlar Continental dı ..
  • Benim arabada da Conti çıktı. Bence Conti çok güzel. Bittiğinde gene bundan alacağım kısmetse..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bhe

nokian lastikler nasıl ben de h serisini gözüme kestirdim. michlenle yarışabilir mi yok 40 fırın ekmek mi yemesi lazım. yoksa arada az fark mı var

kış lastiğini bende nokian alacağım ..güvenebilirsin
  • Continental contiecocontact nasıldır?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

Selamlar Tekrar ,

1 Ay evvel lastiklerimin bittiğini öğrenip yeni lastik almıştım ama araştırmak yeni kısmet oldu hem kendi lastiğimin nasıl olduğunu sormak istedim hemde Türkiye de ki en iyi lastiği öğrenmek istedim. Ayrı Ayrı iki konu yani .

İlk olarak ben kendime Servisimin önerdiği Michelin Pilot Sport 17" aldım 4x adet. Arkadaşım çok iyi bir lastik dedi birde foruma sorayım dedim.

Bir Diğer konu ise "Türkiye'nin En İyi Lastik Markası" Nedir ? Sizce. Türkiye'nin derken Türkiye de satılan , bulunabilen vs.

Teşekkürler Şimdiden ..

Pilot Sport ultra yüksek performans sınıfda iyi bir lastiktir. Tabi lastiğin verebileceklerini ne için ve ne amaçla ve hangi araçda kulanacaksınız yada TR yollarında bu amaçlara hizmet edecek derecede bu lastiği kullanabilecek misiniz...

En iyi lastik konusuna gelince; yukarıdada kelimeler arasında ifade etmeye çalıştığım gibi.

EN İYİ LASTİK YOKTUR, ARACA ve AMACA UYGUN LASTİK VARDIR.
  • valla şu anki lasitk eskiyince, gidip direk nokian alcam. Sessizlikle kafayı bozdum çok methettiler bu nokianı forumlarda
  • quote:

Orjinalden alıntı: bucakli

aldığın lastik aracın için yeterli performansı sağlar

iki aydır potenza g3 kullanıyorum..ısınınca muhteşem yol tututyor ama sert biraz yoldaki her ayrıntıyı hissettiriyor..
  • alisağlam bey
    bu kış çivili nokian almayı düşünüyorum

nokian tercihim

erzurumda yaşıyorum ama zaman zamanda uzun yol yapıyorum
    geçen yıl freelander cipim için duplon kar lastiği kullanmıştım memnun kalmadım pek aslında işin gerçeği

araba bmw 1 serisi yük taşıma işim pek yok 2-3 kişi genelde yolcum olabiliyor

erzurumda yaşıyorum

hangi lastiği önerirsiniz

16 jant şu anda üzerinde good year excellence lastik var 205 55 16

4 adet çivili kar lastiği hangisi fiyat öneriniz alabilirmiyim acaba

ayrıca çivili kar lastiği almasam alternatif önerileriniz ve kar paleti ile ilgili yorumlarınız nelerdir

tşk ler
  • Michelin Pilot Sport çok iyidir,

ama benim bu sınıftaki favorilerim
    Continental Premium Contact 2
    ve
    Continental Sport Contact 2
  • Continental Sport Contact 2

evet benim kullandığım lastik işte bu
  • bende jantları değiştirince 195-50R16 Marshal Power Racer II aldım.. Lastikçi çok methetti.. Sizce nasıl
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.