Şimdi Ara

YU-GI-OH un en iyi Canavarı hangisi?? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
2
Favori
121.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben böyle konuya "Yürü git kız!" derim.Tabiiki karizma ve güçtn dolayı "EXODIA The Forbıdden One"
  • gücü anlarımda ne karizması tipsiz bişey
  • Bence hiç de tipsiz değil.
  • Bence en iyi iki kart;
    Dark Magician
    Atk2500 Def 2100
    The Winged Dragon of Ra
    Özelliği feda edilen canavarın saldırı ve savunma puanını alır.Tur sonunda yok olmak şartıyla Yok Edilmez Phoenix moduna geçer ve Exodia etkisi yaratır.
    Yeni forumcuyum.Yanlış varsa kusura kalmayın

YU-GI-OH un en iyi Canavarı hangisi??

• bence Yu-Gi-Oh daki en güçlü canavarlar şunlar:
    MAVİ GÖZLÜ BEYAZ EJDER
    MAVİ GÖZLÜ PARLAK EJDER
    MAVİ GÖZLÜ MUHTEŞEM EJDER
    KARANLIK BÜYÜCÜ
    KARANLIK BÜYÜCÜ KIZI
    KAOS BÜYÜCÜSÜ
    KARANLIK IŞIK SAVAŞCISI
    KIRMIZI GÖZLÜ SİYAH EJDER
    JİNZO
    ve benim destemdeki kartlar
    BÜYÜCÜ KEDİ ATK:2500
    SİBER PARLAK BÜYÜCÜ KEDİ ATK:3000 POLLMENİNASYON CANAVARIDIR ÖZEL YETENEĞİ MEZARDAKİ TÜM KEDİLER İÇİN +300p DİR
    GÖLGE KEDİ FİRAVUNU BASTET ATK:5000 POLLYMENİNASYON CANAVARI ÖZEL YETENEĞİ SAHADAKİ TÜM BÜYÜLERİ ETKİSİZ KILAR

KENDİ DESTEMİ YAPTIM

TAM BİR Yu-Gi-Oh HAYRANIYIMDIR

• tartışmasız exodia... hem oyuna sürülür sürülmez oyun bitio. ve şunu anlayın horakti bi kart diil o tanrıların birleşmesinden oluşan bir canavar. yani tek cevap EXODİA EXODİA
  • Ya arkadaşlar şunu söylemem gerekirse hiç biriniz tam oalrak bir şey bilmiyorsunuz.Ben yazdıklarınız bazılarını okudum ancak okuduğm kadarıylada hiç biriniz doğru düzgün cvaplar verememişsiniz.Yu-Gi-Oh! 'un Zorc adlı GERÇEK CANAVAR ile ilgili bölümlerini hiç biriniz mi izlemediniz ya.Arkadaşlar Exodia evet güçlü ama şunu kabul edinki Exodia'nın gücü sınırsız değil ve yok edilemez değildir.Exodia "ZORC" tarafından ikiye bölünüyor ama Mısır Tanrı Kartları tüm güçleriyle savaşıyor aynı Exodia gibi ama onlar yok edilmiyor çünkü onlar normalde Firavun Tarafından kullanıldıgında yok edilemezler.Çünkü onların asıl gücü sahip olkdukları ATK ve DEF puanları dğeil Tanrı Kartları olmamlıdır.The Movie de oldugu gibi Kaiba 3 mavi gözlüsünü birleştirip 4500 ATK yapmış ve Megamorp kartı ile gücünü 2x yani 9000 ATK ye çıkarmıştı.Ama Ra ve Slyfer Sonsuz Güç İçin Obelix'e Feda Edilmişti Yugi tarafından.Yani onlar için güç hiçbir şeydir kendilerini feda ederek sonsuz güce sahip olabilir ve canavarlar tarafından yok edilemezler.ZORC a çok fazla saldırdılar ama bir türlü yenemediler çünkü onlar GERÇEK CANAVAR değiller.ZORC Anubis tarafından Gerçek Canavar olarak oluşturuldu.Yani kart olan hiç bir canavar onu yenemezdi.Evet Creator bir kart değil ama 3 Mısır Tanrılarınn feda edilerek ve Firavun Atem tarafından siirli sözler ve kolyesi ile yaratılacak GERÇEK BİR CANAVAR.Ve ayrıca Creator gerçek olduğu için Konuşabilir ve Kendi Kişisel Duygularını Kullanabilir.Aynı diğer Gerçek Canavarlar gibi.Atem tarafından çağırılan ve ışığıyla ZORC u yenebilen tek canavardır.Bu bölümleri çok uzun zaman önce izlemiştim ama hala biraz hatırlıyorum.Ayrıca ANtik Mısırda geçtiği için bu olaylar kart kullanmıyor, Milenyum Eşyalarını ve Shirli Sözlerini kullanıyorlar.Hepsi Taşlardan orataya çıkıyor ANtik Mısırda.Tanrı Kartları Özel Sembolik Duvardan, Exodia ise Yerden çıkan 5 parçasını oluşturan Taşlardan ortaya çıkıyor.Tanrı Kartlarını ve Creator'u ATem, Exodia'yı Yugi'nin Büyük Babası çağırıyor.Tabii bu eski Antik MIsırdaki Büyük babası oluyor.Artık sona gelelim;

En güçlü Yaratık : Creator Of Light Horakti
    EN Güçlü Kartlar: Mısır Tanrı Kartları'dır.
    Exodia sonsuz güce hiç bir zaman sahip değildir!DÜellonun hemen bitmesinin sebebide eski bölümler olması ve Mısır Tanrı Kartlarına karşı kullanılmamısıdr.MIsır Tanrı Kartlarını hiç bir kart yenemez!!!!

Eğer tartışmak isitoyrsanız : atillaguldogdu[a]hotmail.com

• bence exodia neden diyecek olursanız bakınız

atk:sonsuz
    def:sonsuz
    büyü kartları işlemiyor
    tuzak kartları işlemiyor
    büyü kartı yokedebiliyor
    tuzak kartı yokedebiliyor

yani bütün bu özelliklere sahip olan kartı değilde saçma sapan güçsüz kartları söylüyorsunuzya ben onu anlamıyorum
  • YA KİMSE YUGİOHU BİLMİOMU BİRİ DER Kİ MISIR TANRILARI EZİK YA ADI ÜSTÜNDE TANRIIIII
    BİRİ DİYOKİ BLU EYES SHİNİNG DRAGON YANİ MAVİ GÖZLÜ PARLAYAN EJDER 47500 ATKSİ VAR MANYAKMISINIZ YA BLUE EYES SHİNİNG DRAGON ATK 3000 DEF 2500 YANİ MAVİ GÖZLÜ EJDERLE AYNII
    EN GÜCLÜ CANAVAR KİMSE BOZAMAZZ BUNU ANLAYINNNN HORAKTHİİİİİ IŞIGIN YARATICISI YANİ
    BU CANAVAR ZORKU YENDİ VE ZORKU HİÇBİR KART YENEMEDİ EXODİO DİONUZ O YENEMEDİ ZORKU AMA HORAKTHİ RAHATLIKLA YENDİ BOŞ İŞLER ACEMİSİNİZZZZZZZZZZZ YAAA

SAYIN GM YANLIŞ KELİMELER KULLANDIM AMA LICAKSANLA
    HAKLISINLAMAKLA AMA KENDİMİ TUTAMIYORUM BİLGİSİZ BİR GRUP İNSAN

• OF ZAVALLILAR YA FORUMU KİMSE OKUMUYO RASTGELE KONUŞMAYIN SİNİRİMİ ANLATAMAM FORMU KAPATINNNNNNNNNNNNNN
    GM BENİ DUYUYOSON HERKESİLA YAAA BUNEEEEE

• Relinquished.
  • Jinzo
  • beyler tanrı kartlarında en iyisi böyle derler
    RA
    SLİFER
    Obilisk
    Ama ra Phonix moduna geçince sınırsız güç
    Obilisk 2 kart feda edildiğinde sonsuz güç def olur
    slifer daha hiç arastırmadım
  • He beyler exodia ise 5 kart bir araya geldiğinde DÜELLO OTOMATİK KAZANIRSINIZ
  • Exodia oynandığı an oyun biter oynayan kazanır
  • beyler tanrı kartlarında en iyisi böyle derler
    RA
    SLİFER
    Obilisk
    slifer 2 ağızı olduğundan 2 kere saldırır 1 turda Slıfer en guclu tanrı kartıdır elinizdeki karta sayısına göre 1000 saldırı ve savunma puanı alır slferın
  • quote:

Orijinalden alıntı: nest512

beyler tanrı kartlarında en iyisi böyle derler
    RA
    SLİFER
    Obilisk
    slifer 2 ağızı olduğundan 2 kere saldırır 1 turda Slıfer en guclu tanrı kartıdır elinizdeki karta sayısına göre 1000 saldırı ve savunma puanı alır slferın

Animeye göre sonsuz güç oluşur.
  • bence exodia'nın sol ayağı :D

ya bir şey anlamıyorum çoğu tcg de kart tasarımları çok güzel ama şu yugioh hiç beğenmiyorum :(
  • abi sizin kafanızda bişi mi var yugiohta en güçlü kart exodia dır bide mısır tanrı kartları en güçlü biraz mantıklı olun .
  • bir bolumde exodia zorkun kolunu cikartdi sonra ve zorka cok giclu bir sekilde saldirdi ve exodian kolunu cikardi ama exodianin tekrar kolu iylesdi ve tuhaf olan su ki hic kimse exodianin etkisini guc puanini bilmiyor
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.