Şimdi Ara

TV'DE ve İNTERNETTE Canlı Basketbol Yayınları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
735
Cevap
1
Favori
81.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    KG şov yaptı resmen, mest oldum ya.
  • son topu izlediniz mi ? ray allen ın 3 lugunu ya son 7 saniye goruntu gitti radyo gibi dinledik varmı böyle bir olay
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakan12345

son topu izlediniz mi ? ray allen ın 3 lugunu ya son 7 saniye goruntu gitti radyo gibi dinledik varmı böyle bir olay

son 7 sn yi izleyemedik koca maç boşa gitti neredeyse
  • Şu an TVKoo adlı programdan Lakers-Utah maçı izlenebiliyor. Hatta izliyorum yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: TechN9ne

Şu an TVKoo adlı programdan Lakers-Utah maçı izlenebiliyor. Hatta izliyorum yani

Bu arada hakan12345 evet Turkcell Super Lig maçlarını izleyebiliyorum.. p2p.eu saolsun
    cmrtesi günkü fb-bjk derbisini dünkü sivas ve gs maçlarını izledim takılma yok
    Utah 16-19 LA Lakers

• quote:

Orjinalden alıntı: robertpires

Sopcast'i boş verin. Çok daha kaliteli yayın var. Bir şey yükleme derdi de yok ve bütün maçlar gösteriliyor.

http://www.nba.com/broadband/league_pass.jsp

Sayfayı açtıktan sonra "Watch Live!"a tıklayın ve istediğiniz maçı seçin, tamamdır.

Denver-New Orleans için;http://boss.streamos.com/wmedia-live/nba/9913/500_nba-league_pass_denver_051201.asx

Bu linki Windows Media Player'da URL aç diyerek kopyala, cam gibi görüntüyle maçı izle.

edit; Eski maçları da buradan izleyebiliyorsun Serhat'ım.

Ya iyi güzel hoş ta bu League Pass çok takılıyor be abicim..

• Bu arada TVKoo Cable TV açıyor.. yani kablo tv yi TVKoo adlı programdan izleyebilirsiniz..

Utah 93 - 103 LA Lakers 4:49 4th period

Gaz mode on
    Utah 99 - 111 LA Lakers 1:30

Utah(2-2)

Utah 109 - 119 LA Lakers Final

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechN9ne -- 5 Kasım 2007; 7:06:22 >
  • quote:

WMP'yi açtıktan sonra Dosya Aç'a tıkla ordan da URL Aç de ve aşağıdaki linki yapıştırıp tamam de.

http://boss.streamos.com/wmedia-live/nba/9934/500_nba-league_pass_toronto_051201.asx

Olmazsa gel, suratıma tükür. Boston-Toronto maçının linki, uzatmaya gitti.

ne zaman müsaitsin
    olmadı be Samet.. wmp mal gibi bekledi, açmadı maçı.. sizde hemen açıldı mı yoksa siz de beklediniz mi..

geçen sene hotbird'de bi italyan kanalı pazar günleri maç verirdi noldu o kanala

• quote:

Orjinalden alıntı: drexler22

quote:

WMP'yi açtıktan sonra Dosya Aç'a tıkla ordan da URL Aç de ve aşağıdaki linki yapıştırıp tamam de.

http://boss.streamos.com/wmedia-live/nba/9934/500_nba-league_pass_toronto_051201.asx

Olmazsa gel, suratıma tükür. Boston-Toronto maçının linki, uzatmaya gitti.

ne zaman müsaitsin
    olmadı be Samet.. wmp mal gibi bekledi, açmadı maçı.. sizde hemen açıldı mı yoksa siz de beklediniz mi..

geçen sene hotbird'de bi italyan kanalı pazar günleri maç verirdi noldu o kanala

Bende de bu linkleri açınca 11saniyelik bi görüntü -league pass- geliyor o kadar.

O kanal sportitalia saolsun şifrelendi bu sezon kendisi.Haftada 2 canlı bi banttan maç veriyorlardı.Hemde adam gibi maçlar.Amerikan ulusal tv'daki pazar gecesi maçını-22 gibi- veriyorlardı.Yazık oldu...

• YA nba.com broodband'da benimde acayip kasıyor...Bağlantım bnm mi yavaş dicem ama bikaç kişide de aynı şey olmuş...Biz kaldık yine sopcast'e :)
  • Emre,
    Firewall ve virüs programlarını kapat. Bilgisayarın Cpu'sunu fazla çalıştıran şeylerden dolayı takılma oluyor.

Serhat,
    20-25 saniye bekliyorsun sonra takır takır çalışıyor. Üyelik beleş zaten belki üye değilsin diye açılmamıştır. Üye olduktan sonra dene bir daha.
  • bu aksam deniyeyim öyle bakalım :) eyw
  • quote:

quote:

Şu an TVKoo adlı programdan Lakers-Utah maçı izlenebiliyor. Hatta izliyorum yani

Bu arada hakan12345 evet Turkcell Super Lig maçlarını izleyebiliyorum.. p2p.eu saolsun
    Utah 16-19 LA Lakers

nediosun abi bu zamana kadar nerdeydin sen nba maclarını int den izledigimiz usulle mi oluyor?

• quote:

quote:

quote:

Utah 16-19 LA Lakers

nediosun abi bu zamana kadar nerdeydin sen nba maclarını int den izledigimiz usulle mi oluyor?

Lig maçlarını soruyorsan evet.
    Yukarıda açıklamıştım ya Discipline bölümünden basketbolu seçiyoruz diye.. Bu sefer o bölümden Football ı seçeceksin altına da NBA değil 'Turkish Superlig' yazacaksın ama hafta sonu olduğu için haftasonu gösteriyor maçları Tabi bütün maçları değil bildiğim kadarıyla

• quote:

quote:

quote:

Utah 16-19 LA Lakers

Hakan arada futbol bölümüne bi uğra abi, orada bas bas bağırıyor adamlar- gerçi orada herkes bağırıyor ama- internetten bedava ligtv izleyin diye

• Bu arada bu gece HOUSTON vs DALLAS maçının sopcast linki

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=1613&part=sports

maç saatinde kanallar aktif olur.
  • şimdi burda futbol konusup konunun ahengini bozmak istemiyorum ama super bir olay. pc yi tv de gostericek ara kabloyu buldum mu tamamdır. ayda 70 vericegine digiturk e ya da biyerde yiip icip 30 40 verecgine internetden izlerim daha karlı

saolasın TechN9ne
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuatturkrap

Bu arada bu gece HOUSTON vs DALLAS maçının sopcast linki

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=1613&part=sports

maç saatinde kanallar aktif olur.

Bakalım ben beklliyorum Hala aktif değil maç kaçta ??
  • Maç 3.30'da.
    Yalnız beni dinleyip şurdan izleseniz keşke, arada kalite açısından çok büyük fark var.

şurdan;http://www.nba.com/broadband/league_pass.jsp

Tabi bu akşam için sopcast'te izlicem ben de mecburen, NbaTV'nin verdiği maçı netten göstermiyorlar çünkü.
  • Sopcast de bende bekliyorum ama hala görünmedi ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.