Şimdi Ara

TV'DE ve İNTERNETTE Canlı Basketbol Yayınları (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
735
Cevap
1
Favori
81.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet sorum kaynadı galiba. Skytürk ü nasıl netden izleyebilirim ? Kanal 24 ü de aynı şekilde tabi ? Yani sipru gibi başka program varmı ?
  • 26 Ekim Cuma
    20.00 Beşiktaş Cola Turka - Mersin Bş. Bld. (e2)

28 Ekim Pazar
    14.00 Efes Pilsen - Türk Telekom (NTV)
    17.30 Fenerbahçe Ülker - Antalya Bş. Bld (e2)
  • eyvallah tvants için tşk,indiriyorum şuanda,kablo tv yoktu nba tv harika olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #3th3Answ3r -- 26 Ekim 2007; 16:30:03 >
  • acaba yayın çince mi ingilizce mi*?
  • ingilizce de var çince de var

önemli olan maçı izlemek spikerleri bosver
  • Arkadaslar aradaki zaman farkini nasil hesaplayacagiz. Ilk S.A.Spurs macini izleyacagim ama daha zamani bir turlu hesaplayamadim.Ayin 30 undaki 8:00 Pm olan mac saati Turkiye ye gore kac olur. Ben bir de buna 6 saat daha fark koyacagim ( Yurtdisindayim da ) Isin icinden cikamadim valllahi. Amerika daki yerel saat farki derken is iyice karisiyor. Varmi yardimci olacak birisiSimdiden tesekkurler
  • arada 7 saat fark var.. biz 7 saat ileriyiz amerikaya göre.. orda ayın 30 ekimde 8 pm'de(yani akşam 8) olan maç burda 31 ekim'de(30 ekimi 31 ekime bağlayan gece) 3'te olur
  • her ne kadar izleyemeyecek de olsam nbatv'nin kasım ayı maç programı:
    http://www.ntvspor.net/Pages/3572.asp

tüm fikstür ve ntv'nin yayınlayacağı maçlar da dahil.. nbatv 1 ay boyunca sadece 1 tane portland maçı verecek o da açılış maçı olan portland-san antonio.. hey allahım sabır
  • drexler22 cevap icin tesekkurler. Turkiye 7 saat ileri, ben Turkiye den 6 saat ileri islem tamam. Asil kafami karistiran Amerika nin kendi icindeki saat farkiydi.Sagolasin Sabah izleyelim sampiyunun macini
  • http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=1230&part=sports

portland -san antonio açılış maçı 20 dakika sonra başlaması lazım.benim gibi sadece netten izleyebilecek durumda olan varsa baksın kanallar gayet akıcı ve görüntü net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oblomòv -- 31 Ekim 2007; 1:42:45 >
  • Biraz once yuzukleri aldik.Seviyorum bu takimi .Bu sabah galibiyetle baslamak guzel olacak. Go S.A.Spurs. Internet olmasa nasil izleyecektik bilmiyorum. Bu arada adidas in yeni Spurs t-shirtsleri cok guzel.
  • Şu maçta odeni izleyemiyor olmak ne kadar can sıkıcı
  • 88-80 bitime 9.35 saniye var. Ginobili seyirciyi atesledi. Guzel mac oluyor, bundan sonra L.A.Lakers-Houston maci nasil olacak bakalim. Keyifli bir gun. NBA in baslamasi guzel oldu.
  • Beyler şu an Houston Rockets-LA Lakers ve Utah Jazz-Golden State Warriors maçları var her ikisinide izleyebilirsiniz internetten. myp2p den görebilirsiniz TNT de houston maçı var
    2 maç ta yeni basladı
  • S.A.Spurs 106- Portland 07 guzel mac oldu.
    Lakers- Houston maci basladi , cakili kaldik internetin basinda . Yemek yiyemedim daha,
  • ilk yarı bitti
    Houston 16-25 LA Lakers

Kobe Bryant 13 sayı 2 assist
    Yao Ming 9 sayı 3 rebound

t-mac i bilmiyorum
  • ilk yarının bitmesine 2 dk kala
    Houston Rockets 38-36 LA Lakers
  • ilk yarı sonuçlar
    Houston Rockets 43-43 LA Lakers
    T-Mac: 2 reb 10 sayı
    Yao Ming: 5 reb 2 assist 13 sayı
    Kobe Bryant:4 reb 3 assist 19 sayı

Utah Jazz 62-51 Golden States Warriors

Biten maç
    San Antonio Spurs 106-97 Portland Trail Blazers
    Tony Parker: 5 Reb. 2 Asist 19 sayı
    Tim Duncan: 13 Reb 3 Asist 24 sayı
    Manu Ginobili: 3 Reb 8 Asist 16 sayı
  • Lakers kendi potasına attı yuh yani
  • Utah Jazz 117-96 Golden States Warriors

ilk maçı kazandılar
    Deron Williams: 24 sayı 4 rebound 8 Assist
    A.Kirilenko: 9 sayı 10 rebound 8 assist 5 blok
    C.Boozer: 32 sayı 1 assist 15 rebound
    M.Okur: 0 sayı 3 rebound 1 assist
    P.Millsap: 16 sayı 10 rebound 0 assist 2 blok

B.Davis: 25 sayı 10 assist 4 rebound 2 blok
    M.Ellis: 17 sayı 2 rebound 3 assist 1 blok
    M.Pietrus 17 sayı 5 rebound 0 assist 1 blok
    A.Biedrins: 11 sayı 2 rebound 0 assist 1 blok

şu an Houston 82-75 önde maçın bitimine 4 dk kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechN9ne -- 31 Ekim 2007; 7:21:39 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.