Şimdi Ara

7800GTX in şuanki sıfır fiyatı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yardımcı olursanız sevinirim almayı düşünüyorum da şuanki sıfır fiyatı için net bir şey göremedim...

• sıfır bulamassin, onun yerine 7900GT al daha performanslı...fiyatıda uygun vatanda vardi galiba 149 dolar...
  • hmm aslında haklısın 7900GT daha iyi performans veriyor görnüyor level da. bugün gözüm çarpmıştı 285 dolar olarak görünüyordu sanki.

bu arada anakartım an8-sli fatality nforce4 939

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snbaks -- 13 Ağustos 2007; 20:13:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: snbaks

hmm aslında haklısın 7900GT daha iyi performans veriyor görnüyor level da. bugün gözüm çarpmıştı 285 dolar olarak görünüyordu sanki.

bu arada anakartım an8-sli fatality nforce4 939

Dostum 285 dolara o kartı alacaüına bende sparkle 8800 GTS alsam daha iyi olur ...300 dolar...
  • http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=29266

cardfinans olmasa bile 149$+KDV,
    cardfinansla alınırsa 137$+KDV
  • benim leveldan gördüğüm kadarıyla verdiği performans için fiyatı ucuz. şimdi ben 200-250 ytl arasında bir kart alacaksam bunu mu öneriyorsunuz beyler?

bu arada ilgilenenlere teşekkürler
  • quote:

benim leveldan gördüğüm kadarıyla verdiği performans için fiyatı ucuz. şimdi ben 200-250 ytl arasında bir kart alacaksam bunu mu öneriyorsunuz beyler?

Evet.. Ya powercolor x1950pro yada bu şu an için F/P liderleri
  • quote:

benim leveldan gördüğüm kadarıyla verdiği performans için fiyatı ucuz. şimdi ben 200-250 ytl arasında bir kart alacaksam bunu mu öneriyorsunuz beyler?

yalnız Vatan'ın verdiği 7900GT, diğer tüm GT'lerden (hatta MSI'ın kırmızı pcb'li diğer GT'sinden bile) %10 daha düşük performans veriyor,
    %10 o/c yaparak ancak yakalayabilmişler testlerde diğer kartları
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRQX

quote:

yalnız Vatan'ın verdiği 7900GT, diğer tüm GT'lerden (hatta MSI'ın kırmızı pcb'li diğer GT'sinden bile) %10 daha düşük performans veriyor,

hmm peki ne önerirsin adamım
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: TRQX

quote:

hmm peki ne önerirsin adamım

bu kart fiyatına göre iyi sayılır, ya bu ya da 1950Pro alınmalı (DX10 takıntısı yoksa)
  • hmm dx10 çokta umrumda değil açıkçası
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.