Şimdi Ara

Packerd Bell MB85 kullanıcıları platformu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
1
Favori
39.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar ben bu bilgisayarı iki gün önce aldımve çok memnunum aklımda Acer AS5920 almak vardı vatana gitmiştim aynı özelliklerde bu bilgisayar var dediler inceledim ve beni sadeliği ve sata girişi, dimond wiew özellikli ekranı beni cezbettti ben herkese bu bilgisayarı öneririm gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.....

başka kullanıcılar varsa onları da bu platformda bilgi paylaşmaya bekliyorum.....

şimdiden teşekkürler yorumlarınız için......

aramıza yeni katılan arkadaşlar için daha iyisini bulana kadar şimdilik tüm kullanıcılar aşşağıdaki imzayı kullansın lütfen teşekkürler....

[center*Packard Bell MB85 Kullanıcısı[link=http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=16645281*
    MB85 Formuna Bakmak için TIKLA[/link*[/center*

olduğu gibi alın kopyalayın imzanız bölümüne kolay gelsin.....

not * olan yerleri ] ile değiştirin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgisayarcı_st -- 17 Ekim 2007; 19:48:06 >

• Bende bir ara 5920'yi bulamadığımdan bakıyordum modellere yanlız ekran kartının 8600gs olması bence kötü olmuş
    Uygun olduğunuz en kısa zamanda 3dmark testlerini-vista puanını-ve fotoğraflarını bekliyorum belki aniden bende fikir değiştiririm
  • merhaba arkadaşım, sormakistediğim sorular var
    bu üründe hdmi,spdif ve optik(analog) ses çıkışları varmı?
    ekran kalitesi nasıl?ses kalitesi nasıl?bide kullanılan malzemenin kalitesi nasıl?
    aygıt yöneticisinde tüm sekmeleri açıp printscreen yapıp buraya koyarsan içindeki aygıtların markalarını görebiliriz.buda bizim için çok iyi olur
    oyun yükleyip denedinmi?klavye ve faresi hakkında yorum yapabilirmisin?
    çok teşekkürler.
    ayrıntılı incelemesini yapabilirsen sana minnettar kalırız
  • HAYIRLI OLSUN AYRINTILI BİR İNCELEME SÜPER OLUR
  • bide bu alette wireless n varmı yani ağ bileşeni 3965 mi 4965 mi
    aygıt yöneticisinden bakarmısın?
  • arkadaşlar ben sızlere yardımcı olmak isterdim ama bu dediğiniz teslerin nasıl yapılacaını bilmiyorum malum ben daha ilk defa vista kullanıyorum tabiki laptop da ilk bunları nasıl yapacagımı soylerseniz bende merak ediyorum zaten yapmak istiyorum...
  • kasası acer gibi gösterişli değil ama taş gibi valla benim çok hoşuma gitti sadeliği ama gözden kaçırmamalıyız sata girişi olması çok önemli bence harici bir hdd yi kolaylıkla bağlaya biliyorum bir başka olaysa lcd ekrandaki güzellik ben acer ın t7100 olanı inceledim ama bunu daha iyi buldum wireliseı kullanmadım birde acemiyim daha buletotthu bile kullanamadım nasıl acılıyor bulamadım bir güzel yanıda numlock tusları ve siyah olması benim için...

arkadaşlar siz bana nasıl yapacagımı soyleyın bende sıze sonucları hep yazım malum acemiyim ben bu konuda kusuruma bakmyın artık......

• quote:

Orjinalden alıntı: tarikaltuncu

bide bu alette wireless n varmı yani ağ bileşeni 3965 mi 4965 mi
    aygıt yöneticisinden bakarmısın?

kardeş baktım 4965 wifi link yazıyor
  • http://www.futuremark.com/download/ şu siterden 3dmark'ı indirebilirsin...
    Windows vista puanı için şu linkten yararlanabilirsinhttp://windowshelp.microsoft.com/Windows/tr-TR/Help/f59082f4-6385-4a61-ba7e-2de9625a780a1055.mspx
    Sanırım bu model forumda şuan sadece sende var

İncelediğin model acerin 7100 işlemcilisi ise bildiğim kadarıyla 7300'lüsünde de aynı ekran kullanılmış...

Laptopta ne çıkışları var söylersen veya daha iyisi fotoğrafla gösterirsen çok seviniriz...

• kardeş bilgisayarın her yüzeyinden ayrıntılı fotoğraflar çekersen çıkışlarını görebiliriz ve çok güzel olur.
    kasa kalitesi ve tasarımı konusunda alınır diyormusun objektif olarak?sonra yarın öbür gün şurası burası çatlar matlar?
    yanında recovery ve driver dvdleri geldimi?
    tekrar rica ediyorum imkanın varsa biraz fotoğraf ve printscreeen koyarmısın buraya.teşekkürler.
  • bunun ekran kartı gs mi?eminmisin?inşallah gs değildir.eğer gs değilse mükemmel olur.
  • Bildiğim kadarıyla gs Packard Bell'in sitesinde de teknik özellikleri yok ki
    Vatanı aradığımda gs dediler ama tabi yanlış biliyor olma ihtimalleride var
  • gerçekten gs imiş.gt olsada bizi arada bırakmasa olmazmı yaw
  • Evet benim içinde hdmi çıkışı vs hiç önemli değil ama 1699$+kdv fiyata 8600 gs kullanılması saçma olmuş
    Dell 1520 bundan 100$ucuz ve 8600gt kullanılmış acaba arada 100$'a değecek ne gibi farklar var ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sonsuzz

http://www.futuremark.com/download/ şu siterden 3dmark'ı indirebilirsin...
    Windows vista puanı için şu linkten yararlanabilirsinhttp://windowshelp.microsoft.com/Windows/tr-TR/Help/f59082f4-6385-4a61-ba7e-2de9625a780a1055.mspx
    Sanırım bu model forumda şuan sadece sende var

İncelediğin model acerin 7100 işlemcilisi ise bildiğim kadarıyla 7300'lüsünde de aynı ekran kullanılmış...

Laptopta ne çıkışları var söylersen veya daha iyisi fotoğrafla gösterirsen çok seviniriz...

verdiğin adreste paralı indiremiyorum evet arkadaslar ekran kartı gs bunu bende aldıktan sonra ogrendım arasındakı farkı

• guru3d.com'dan da bakabilirsin...
  • diğer bilgisayarlada görmediğim en büyük farklardan biri sata girişi ve hdmi ve ekran dimond wiew olması kardeş benim gördüğüm kadarıyla malum biraz acemiyim bu vistaya valla zorlanıyorum hemde çok.....

quote:

Orjinalden alıntı: Sonsuzz

Evet benim içinde hdmi çıkışı vs hiç önemli değil ama 1699$+kdv fiyata 8600 gs kullanılması saçma olmuş
    Dell 1520 bundan 100$ucuz ve 8600gt kullanılmış acaba arada 100$'a değecek ne gibi farklar var ?

• yarın söz fotolarını çekip atacam sizlere .......

neden gs ise yazık olur dedin ki aceba paylaşırmısın benimle....
  • Eğer bana dediysen şu sitede sonuçlarını gördüğümüz gibi :http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html
    dx10 dışında test değerleri 7600 gt ile aynı civarlarda olduğu için diğer markalar tutup 1599-1699$'a 8600gt verirken bence bu packard bell'in işini zorlaştıracaktır
    Ekranı bir göremedim yav vatana gidip
  • evet bende inceledim öle ahım şahım bir fark yok ama ekranı eğer 1.8ghz t7100 ile aynı ise bence bunun ekranı daha iyi daha parlak

bir de dizayn olarak bu daha sade o sanki çokçuk oyuncağı gibi yada çok hava atmayı sevenler için yapılmış sanki 100m ilerden ben burdayım dior ve ilgi çekiyor ama ben siyah istiyordum vede stokta yoktu acer bende bunu aldım... belkı olsaydı yıne bunu alırdım ama bılmıyorum belkıde almazdım kardes pili yüksek performansta yaklaşık iki saat gidiyor tasarruf modda ise 2.5 saate yakın gidiyoır sizce pilleri cıkartıpmı kullanim laptopu evde kullanırken kasa saglam ve kullanışlı kamera çok ahım şahım değil ama msnde kesintisiz konuşa bilyorsun programı indiriyorum ölçümleride yakında atacam yarın yada en geç perşembe günü yollarım allahın izniyle teşekkürler....

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.