Şimdi Ara

Packerd Bell MB85 kullanıcıları platformu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
1
Favori
39.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler sana keşke bu makinada 8600gt olsaymış böle iki kişi kalmazdık burda.....

ben sana şu skype yi kullanıp kullanmadığını soracaktım bunu internet üzerinden sesli ve görüntülü olyor ama benim bağlantım kotalı bu işlemler kotadan çok yermi bir bilgin varmı birde sadece skype olanlarımı arayabiliyoruz....

cvp için şimdiden teşekkürler......:)
  • skype çok fazla kota yemez.bu programla ücretsiz olarak sadece skypeleri arayabiliyorsun.ama belli bir miktar para yatırırsan sabit ve mobil hatlarıda ücretli olarak arayabiliyorsun.kota olayından korkma.eğer 4gb ın tamamını download olarak doldurmuyosan
  • Arkadaslar sizin 2 kisi kalmaniza dayanamadim ve gittim kendime bir mb85 aldim :D Merak etmeyin artık 3 kişiyiz...
  • Yalniz sizlere iki tane sorum var.,
    1) Card Readerın yanında bir tane TV yazan bir button gibi bir sey var. By button kılıklı sey(yumusak bir plastik kapak gibi dusunebilirsiniz) i oradan cıkardıgınızda altından bir tane sanki anten girisi gibi bir sey var. Bunun ne oldugunu cozebildiniz mi.
    2) Gercekten fani bazen cok sesli calisiyor bunu kesmenin bir yolu veya bir yazilimla donme hızını sabitleme imkanimız varmi???
  • aramıza hoşgeldin.belki benim ürünü değiştirme ihtimalim var.yine 2 kişi kalabilirsiiniz
    avrupadaki bazı mb85 modelleri tv tuner dahili geliyormuş.onun anten girişi o.yani bu modelde hiç bir işe yaamaz.
    seni bilmem ama ses bence önemli değil.çünkü makina gerçekten çok serin.önceki sayfalarda sıcaklık değerlerini vermiştim.pişman olmazsın;)
    benim değiştirme sebebim ise web camımın bozuk çıkması.sende heryerini lkontrol et bi aletin.performans olarak süper bir alet.
  • arkdaşalar kusura bakmayın.değişim kararım çıkmış.iade faturası geldiği zaman tokatttan ya yarın yada pazartesi gidip alacağım 5920 t7500 ü.
    ama burayı sürekli kontrol edip size yardımcı olacağım elimden geldiğince.bu arada bilgisayarcı bilgisayarı vermeden bir gece önce xp yüklemeyi başardım ama ses kartı sürücülerini bulamadım.başka sorun olmadı.5920 derneğinin 46. sayfasına bak.orada sertacarslan arkadaşımız açıklamış allah razı olsun.driverlar konusunda bir problemin olursada ben yardımcı lurum.kolay gelsin
  • teşekkürler kardeş ....

bencede o makina bunu değiştirebileceğin güçte vede güzellikte bir makina olacaktır...

umarım kardeş onda bir sorun yaşamazsın şimdiden hayırlı olsun
  • umarım...
    çok teşekkürler
  • arkadaslar ben pb mb 85 almayı düsünüyorum.uzun suredir forumu takip ediyorum.ama kullanıcılar buraya cok ugramıyo herhalde.ACER as5920 kullanıcıalrı cosmus.50 sayfayı bulmuslar.bende 2 marka arasında kararsızdım.ama stoklarda acer kalmayınca PB e yöneldim.Tekrardan kararsız kalmak istemiyorum.yorumlarınızı bekliyorum.
  • ÖZELLİKLE ACER AS5920 İLE KARSILASTIRIRSANIZ SEVİNİRİM.
  • kardeş bunun ekran kartı go8600gs acer da ise 8600gt var birazdaha iyi bir ekran kartı buna göre ama

bundaki sıcaklık,ekran kalitesi,numpad,sata girişi,wifi 4965bunun bence daha iyi yanları ve en önemlisi bana göre siyah olması tabiki

bence packerd bell........

ama kullanıcı sayısı sadece 2 olduğundan bukadar az sayfa var

umarım sende alırsın vede kullanıcı sayısı güngeçtikçe artar.....

kolay gelsin sana

• Kardeş bunda HDMI var mı?
  • evet var
    ayrıca arkadaşlar bugün 5920 yi aldım.inşallah hayırlısı olur.şu an şarjda.
    buaradabilgisayrcıxp yükleyebildinmi?
  • bu laptopda dijital ses çıkışı varmı ? alsak xp sürücülerini intelin sitesindenmi indircez
  • dijital ses çkışı hdmi üzerinden var.spdif yok.xp sürücülerini packard bell in global sitesinde buabilirsin bir çoğunu.ben oradan bulmuştum.ama ses driverını bulamamıştım.gerçi çokta aramamıştım.
  • buldunmu ses driverlerini ?
    şimdi buna 5+1 takabilirmiyiz? pcmia yoktu sanırım daha gelişmiş olan experes var dediler
    yani CREATIVE SB AUDIGY 2 ZS takılabilirmi?
  • arkadaşlar bnde bu aletle acer 5920 arasında kaldm ikisinin artılarını eksilerini özetleyebilirmsnz ve hangisini önerirsnz?
  • ARKADASLAR VATANDA KALMAMIS SANIRIM DELL 1520 ALACAM :(
  • yaa bir kaç gündür giremedim internete kusuruma bakmayın....

ben cdmi kaybet etmişim bulamadım ev taşırken kaybolmuş herhal bundan dolayı kuramadım henüz ama acer dernekteki arkadaş baya iyi anlatmış ona göre kuracam cd bulur bulmaz.....

şimdi sen ikisini kullanmış biri olarak bene kıyas yaparmısın tabiki kullanınca herşeyi ile detaylı olarak tabiki ondaki ekran kartı daha iyi ama gözle görülür bir far varmı bunu merak ediyorum.....

hayırlı olsun tekrar umarım birdaha tatsızlık yaşamazsın iyi günlerde kullan................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgisayarcı_st -- 5 Eylül 2007; 16:42:12 >
  • tarık sn bnm arada kaldığım 2 aletide kullanmş birisi olrk hangisini önerirsin bna?
    not:mühendislk öğrencisiym ve alacağm bilgisayar çizimlerimde bna sorun çıkartmamalı.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.