Şimdi Ara

Packerd Bell MB85 kullanıcıları platformu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
1
Favori
39.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: bilgisayarcı_st

quote:

Orjinalden alıntı: Sonsuzz

Fotoğraflar-testler için sağol
    Bu vatanda card-finans çıkartıcaz diyelim ne kadar zamanda çıkartıyorlar?
    Ne kadar zamanda elimizde olur acaba bilgis olan var mı?

önemli değil kardeş elimden geleni yapıyorum.

kardeş benimde limitim 1000ytl idi ve benim adıma bankayı aradılar ve kredi limiti yükseltme isteğinde bulundurdularve 10-15 dakika içinde cevap geldi ve ım ama olmasaydı da hemen mağaza içinde banka yetkilisi var ordan başvuruda bulunuyorsun ve satıcının dediğine göre eğer kara listede değilsen yarım saate kadar kartın çıkıyormuş vede hemen alış veriş yapıyorsun bence git orda konuş derim ben ordan aratıldığında hemen yükseltiyorlar ben daha önce aramıştım yükseltmek için olmamıştı ama ordan arayınca limit birden 2500ytl oldu bu b anka kendi bankaları yaa ondan kaynaklanıyor yani aksilik çıkmazsa en geç bir saat içinde alır çıkarsın makinayı hadi kolay gelsin......

Sağolasın cevabın için...
    Vatanda card finans olması çok iyi oluyor yav 150-200 $ ucuza geliyor

• birde sıcaklık testini göndermek istiyorum saat 11:23 de açtım bilgisayarı ve saat 15:36 bilgisayarın sıcaklık sonuçları böle

Packerd Bell MB85 kullanıcıları platformu
  • quote:

quote:

quote:

Fotoğraflar-testler için sağol
    Bu vatanda card-finans çıkartıcaz diyelim ne kadar zamanda çıkartıyorlar?
    Ne kadar zamanda elimizde olur acaba bilgis olan var mı?

önemli değil kardeş elimden geleni yapıyorum.

kardeş benimde limitim 1000ytl idi ve benim adıma bankayı aradılar ve kredi limiti yükseltme isteğinde bulundurdularve 10-15 dakika içinde cevap geldi ve ım ama olmasaydı da hemen mağaza içinde banka yetkilisi var ordan başvuruda bulunuyorsun ve satıcının dediğine göre eğer kara listede değilsen yarım saate kadar kartın çıkıyormuş vede hemen alış veriş yapıyorsun bence git orda konuş derim ben ordan aratıldığında hemen yükseltiyorlar ben daha önce aramıştım yükseltmek için olmamıştı ama ordan arayınca limit birden 2500ytl oldu bu b anka kendi bankaları yaa ondan kaynaklanıyor yani aksilik çıkmazsa en geç bir saat içinde alır çıkarsın makinayı hadi kolay gelsin......

Sağolasın cevabın için...
    Vatanda card finans olması çok iyi oluyor yav 150-200 $ ucuza geliyor

önemli değil kardeş elimden gelen birşey olursa ne demek, evet baya fark ediyor %8 indirim hatta ödeye bilirsen 5 taksite %15 indirim yapıyorlar bence bunuda göz ardı yapma derim ok, sıcaklık değerleride acer sayfasındakilerden baya iyi geldi bana ne dersin orda daha yüksek, kardeş birde bu overlock dedikleri şey nedir aceba bilgisi olan varmı bana yardımcı olsun teşekkürler....

• @bilgisayarcı_st
    Ankaradakii vatanda eğer ki %15 indirim 5 taksit varsa onuda tercih edebilirim...
    Sıcaklık değerleri bu yaz sıcağında çok iyi geldi bana
    Tabii oyunlada denersen daha iyi olur
    Overclock kısaca işlemci-ekran kartı-ram gibi bileşenlere hızlarını artırarak daha fazla performans almak için yapılan işlem
    Ama notebooklarda kullanıcnın yaptığı oc pek görmedim zaten hava giriş-çıkışları sınırlı zorlamamak gerek bence
  • quote:

önemli değil kardeş elimden gelen birşey olursa ne demek, evet baya fark ediyor %8 indirim hatta ödeye bilirsen 5 taksite %15 indirim yapıyorlar bence bunuda göz ardı yapma derim ok, sıcaklık değerleride acer sayfasındakilerden baya iyi geldi bana ne dersin orda daha yüksek, kardeş birde bu overlock dedikleri şey nedir aceba bilgisi olan varmı bana yardımcı olsun teşekkürler....

%15 indirim göremedim ben yav
    nasıl oluyor kardeşim hangi karta ve nerde yapılıyor bu indirim???

http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=29376#bir bu alette ekran kartı farklı neden???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsclub53 -- 21 Ağustos 2007; 19:22:43 >

• @asusabi
    Aslında farklı değil sadece vatanda gs yazmamışlar...
  • http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=2552 şu mekine hakkında bilgisi olan ve o %15 indirim nasıl oluyor biri anlatsın lutfen
    @sonsuz teşekkür ettim yorum için saol anladım
  • evet benimde aldığım budur @asusabi gs yazmamışlar ama alınca görüyorsun zaten bende acer almaya gitmiştim herşeyi aynı dedi ve sattı bunu ama eve gelince gördüm fakat şimdi pişman değilim bak ben aldığımda fiyat aynı idi fakat ödeyeceğim taksit 201 ytl şimdi 210 ytl olmu buda demekki 108ytl totalda kar etmişim ve %15 olayı ile ben daha 5 gün önce bir dvd player aldım 5 taksit yaptırdım %15 indirim yaptırdım ama ben adanadaki vatandan aldım bence heryerde böyledir bence oyalanmayın dolar dahda çıkacak gibi görünüyor1.60 ile 1.75 arasına gelmesi bekleniyor dediler bana borsadaki arkadaşlarama ben fazla anlamam bu işlerdeniki hafta ile sadece 108 ytl kar ettiğimi biliyorum ben....
  • quote:

Orjinalden alıntı: asusabi

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=2552 şu mekine hakkında bilgisi olan ve o %15 indirim nasıl oluyor biri anlatsın lutfen
    @sonsuz teşekkür ettim yorum için saol anladım

Geçen hafta gibi o makinayı alan biri vardı hemde eskişehirden sanırım ankaraya gelip almıştı
    Eğer vereceğin para kısıtlı ise tercih edilebilir bir makina bence ama pek bir oyun performansı beklenmez gibi...

• quote:

evet benimde aldığım budur @asusabi gs yazmamışlar ama alınca görüyorsun zaten bende acer almaya gitmiştim herşeyi aynı dedi ve sattı bunu ama eve gelince gördüm fakat şimdi pişman değilim bak ben aldığımda fiyat aynı idi fakat ödeyeceğim taksit 201 ytl şimdi 210 ytl olmu buda demekki 108ytl totalda kar etmişim ve %15 olayı ile ben daha 5 gün önce bir dvd player aldım 5 taksit yaptırdım %15 indirim yaptırdım ama ben adanadaki vatandan aldım bence heryerde böyledir bence oyalanmayın dolar dahda çıkacak gibi görünüyor1.60 ile 1.75 arasına gelmesi bekleniyor dediler bana borsadaki arkadaşlarama ben fazla anlamam bu işlerdeniki hafta ile sadece 108 ytl kar ettiğimi biliyorum ben....

oyun performansı nasıl ve eğer%15 lik indirim varsa bu doların artmasıyla oluşan zararı önleyecek gibime geliyor

@Sonsuzz saol para konusunda kısıtlamadan öte dizüstüye çok para verecek durum yok zaten öğrenciyiz yani ne bileyim 2-3 yıl sonra mesleği elimize alınca zaten super bi makine alırız allahın izniyle ama 2-3 yıl beni götürcek bi alet lazım üniversite hayatımda yetersizlik yaratmıcak verdiğğim linkteki makine çok iyi ama evet grafik gf 128 olması biraz dusunduruyor benide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsclub53 -- 21 Ağustos 2007; 19:50:12 >

• @asusabi
    http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html
    Şurdan 7400'ün 3dmark testlerine bakabilirsin...

%15 indirim yeni açılan vatanlarda olabilir adanadaki vatan ne zaman açıldı bilgim yok ama yeniyse oralara özgü bir avantaj olabilir...

Benimde korkum dolar düşecek veya düşer mi diye beklerken artması
  • aslında laptop alacaksan dolar birikimi yapıcaksın tl değil bu gerçek link için teşekkür ettim
  • evet bence de öle ama imkanlar elvermiyor.... bazen dolar almaya ....

adanadaki vatan da 6 yıldır var yani yeni değil @sonsuz kardeş ok? bence bir git ve sor derim adanada böyle bu adaletsizlik falan dersin orda yoksa bile belki yaparlar hadi kolay gelsin...

bu arada akşam bilgisayarı sarj da test ettim tasarruf modunda kullandım ama dayanamadım yine şu fak oyunlardan satranç falan oynadım ama 2 saat58 dakika gitti ve benim uykum geli baktığımda son 18 dakika filan yazıyordu ama yattım demekki ekonomik modda 3 saat kullanabilecem makinayı buda sevindirici beim için.......

herkese teşekkürler.....kolay gelsin....sonsuz bir an önce alda şunu beni yalnız bırkma buralarda hayırlısı tabiki kardeş....

• arkadaşalr bir sorumolacak bilgisayarı kapatmadan ekranı kapatıyorum ve tekrar ekranı açtığımda ekran ayarları 800X600 oluyor bununsebebi neden olabilir bilen varsa yardım bekliyorum

teşekkürler...
  • bilmiyorum bunun için bir topic aç bence.orada yardımcı olurlar.
  • tama artık olmuyor restart attım ve gitti o sorun teşekkürle
  • quote:

Orjinalden alıntı: tarikaltuncu

bilmiyorum bunun için bir topic aç bence.orada yardımcı olurlar.

kardeş ne oldu sen bilgisayar alacaktın neyaptın aldın mı?
  • bak bir test daha yaptım ama yorumluyamıyorum bunları..... anlayan varsa banada anlatsın

teşekkürler....

Packerd Bell MB85 kullanıcıları platformu
  • babamın işleriyle uğraşıyorum.kredi kartı bugün kargoyla geldi ama yarın sabah işi varmış babamın.o yüzden yarın akşam inşallah alacağız.kredi kartı limitini her vatanda artırabilirmiyiz?
    bu arada böyle bir test ilk kez görüyorum.anlamadım
  • @bilgisayarcı_st %15 indirimi en kısa zamanda sorucam
    Bende bu testi ilk kez gördüm

@tarikaltuncu sanırım card-finans geldi?
    Acaba ne kadar zamanda geldi kart?Direk bankadan mı istedin?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.