Şimdi Ara

Constantine 2 Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
1
Favori
36.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyazperdede başarı elde eden çizgi roman uyarlaması Constantine 2, 2008’de sinemalarda olacak. Kendisini melekler ile şeytanların savaşının ortasında bulan John Constanine’i yeniden Keanu Reeves oynayacak gibi gözüküyor. İlk dedikodular ise filmin ne ABD’de ne de İngiltere’de geçeceği yönünde…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V1CT0RY -- 3 Haziran 2008; 13:10:39 >

• birinci filmdeki sahneler süperdi inş gene iyi efektler olurda beğeniriz hiç değilse gözümüz gönlümüz açılır sıkıldık artık aynı filmlerden...
  • constantineyi dandik bir korsan cd sinde izlememe rağmen çok hoşuma gitmişti

2 sini merakla bekliyorum haber içn tşk
  • bu elemanın ceheneme gidip gelmesi aynalardan yaratık çıkması fln çok orjinaldi.

2side güsel olur eminim

''this constantine, john constantine ass hole''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 13 Ağustos 2007; 1:49:45 >
  • ilki güzeldi inş berbat etmezler
  • Bu konularda bu şekilde yaklaşan ve hem görüntülerle hem de efektleri abartmadan hikayeyle bu kadar ilgi çeken başka film görmedim, diğerlerinden bu konuda ayrılan bu filmin 2.'si mutlaka olmalıydı.. Sabırsızlıkla bekliyorum..
  • İlk filmdeki cehennem tasvirlerini çok başarılı bulmuştum.
  • güzel filmdi 2. sini sabırsızlıkla bekleriz.
  • güzel olur izleriz keyifle
  •  Constantine 2 Geliyor

john constantine
  • Ben çok kötü bulmadım ama çok beğenmedim de.bu amerikanlar da her filmin devamını çeke çeke bıktırdılar insanı..anlıyor7uz izleyici garantisi var ama biraz da tadında bırakmayı bilmek lazım...
  • ilk filmde cigerlerini temizletmişti bakalım bu filmde neler olacak
  • İlkini pek beğenmedim ama kötü de değildi . Bakalım ikincisi çok daha güzel olur belki .
  • 2. de 1. gibi olur inşallah
  • bence ilk film baya güzeldi belki izlememişsinizdir film bittikten sonra jenerik de bitince son bi sahne war john taksici çocuğun mezarına gidiyo gece sonra dönüyo tam giderken çocuk arkadan çıkıyo melek olmuş gök yüzüne doğru uçuyo!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: metalimtrock

bence ilk film baya güzeldi belki izlememişsinizdir film bittikten sonra jenerik de bitince son bi sahne war john taksici çocuğun mezarına gidiyo gece sonra dönüyo tam giderken çocuk arkadan çıkıyo melek olmuş gök yüzüne doğru uçuyo!!

Bak merak ettim şimdi bi açıp bakayım şu sahneye
  • quote:

Orjinalden alıntı: metalimtrock

bence ilk film baya güzeldi belki izlememişsinizdir film bittikten sonra jenerik de bitince son bi sahne war john taksici çocuğun mezarına gidiyo gece sonra dönüyo tam giderken çocuk arkadan çıkıyo melek olmuş gök yüzüne doğru uçuyo!!

evet ben bu sahneyi altıncı izleyişimde farkettim ve devamını beklemeye başladım inş. çabuk gelir...
  • Umarım güzel olur. Ve inşallah yine Keanu Reeves oynar. Çünkü ondan başka birini düşünemiyorum John'u . Çünkü çok yakışıyor o depresif rolleri. Ayrıca çizgi romana bu kadar bağlı kalmayan ve gayet başarılı bulunan bir çizgi roman uyarlaması daha görmedim. Çünkü Hell Blazer (Yani Constantine) romanı İngiltere'de geçiyordu. Ayrıca John sarışındı ve dalgalı saçlıydı. Ve krem rengi pardösösü vardı. Yanlış hatırlamıyorsam John doğal bir şekilde öldürülemiyordu ve vücudu neredeyse Yakuza'lar kdar dövme kaplıydı ve ilginç büyüler yapabiliyordu. Umarım birinci filme sadık kalırlar. Çünkü bence böyle daha iyi bir karanlık atmosfere sahip oluyor.
  • Keanu Reeves yine John Constantine'i oynayabileceğini belirtmiş ve senaryoyu tartışma aşamasındalarmış yeni yönetmen ile. Bunun dışında filmde esas John ile tamamen zıt bir karakter çizmişti Keanu Reeves. O yüzden bence oynamasa da olur. Sonuç olarak gerçek John Constantine ölmek üzere olan bir şeytanın üstüne işeyen bir adamken filmde gayet sakin biri olmuş çıkmıştı. Amerikalıların saçmalığı işte...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.