Şimdi Ara

|||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE ) (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.502
Cevap
32
Favori
307.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzmir'de yol-yarış bisikleti arayanlar bir baksın. Bisikletimi satıyorum M kadrosudur. Batus Legend markadır. ayrıntılar sahibinden linkinde.
    pazarlık vardır düşünen pm atabilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-spor-bisiklet-batus-54-kadro-tiagra-set-fulcrum-jant-tertemiz-izmir-426635345/detay
  • Merhaba

Bugün Bianchi Touring M821 model bisikleti gördüm hoşuma gitti . Kullanicisi var mi acaba kulüpte . Memnuniyetsizlik yaşanan bir durumu var mi merak ettim ve tavsiye eder misiniz

Teşekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polanski TR -- 8 Temmuz 2017; 22:39:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul Anadolu yakasında sağlam fiyatlari faiş olmayan ve jant akord ayarı yapan bir bisikletçi biliyor musunuz?
  • beyler size bir şey sorucam şimdi kullandıgım bianchi scorpion bisiklet kendisi 7 yılını doldurdu ancak kendisi ile rahat sürüş gerçekleştiremiyorum bir kere ağır,vites kolları sertleştiği için vites atılmalarında ellerim çok acıyıro,fren-vites kablolları paslandı yani yeni bisiklet istiyorum sehirçi kullanmak için ara sıra max 100 km lik turlar için

şöyle durum var 829 tl ye carraro sportive 321 var hepsiburada 1-2 hafta içinde 500 tl m olacak üniversite öğrencisiyim ailemle kalıyorum bu bisikleti almak istersem kartımla taksitle alıp kullanırım diyorum geriye 300 tl lik fark ekonomimi sarsmaz ancak haziran 2018 i beklersem max 1000 tl lik bisiklet alacak babam ama o kadar beklemek istemiyorum sizce carraro sportive 321 i alıp geçsem mi ki? 2 hafta içinde alabilirim
  • Carraro Big 729 ...
  • Fuji absolute 1.1 👍

• Arkadaşlar Merhaba,
    Yardımlarınıza ve görüşlerinize ihtiyacım var.
    Eşim ile birlikte hafta sonları binmek için 2 (iki) adet bisiklete ihtiyacım var.
    Öyle çok profesyonel birşey istemiyorum lakin öyle çok ucuz ve kalitesiz de olmasını da istemem.
    Bütçem 500*2 = 1000 TL civarında. Benim hoşuma amortisörlü modeller gidiyor ama kullanışlı mı değil mi hiç bir bilgim yok.
    Aklımda şu model var ama,
    https://www.hepsiburada.com/volcano-crossway-26-jant-cift-amortsiorlu-21-vites-dag-bisikleti-kirmizi-p-HBV00000CNK9P?magaza=Volkan%20Motor&wt_gl=cpc.tum.universal-genel.pla&gclid=EAIaIQobChMIgZ3p3L6K3gIVQuJ3Ch20DwdQEAQYAyABEgLPhvD_BwE
    F/P olarak nasıldır? Tavsiyelerinize açığım. Şimdiden teşekkür ederim.

• iaaynaci kullanıcısına yanıt
    Merhaba, linkde vermiş olduğunuz bisikleti inceledim. Fiyat performans olarak kısa süreli binişlerde bir problem çıkartmaz çift amortisörlü bisikletler ancak fazla bir şey beklememek lazım. Markanın kalitesini gerçekten bilmiyorum. Bunun yerine bisiklette daha bilindik markalara bakmanızı tavsiye ederim. Salcano, Bianchi, Carraro, v.b. Bütçenize göre sadece maşadan amortisörlü modeller sizin için daha az yorucu modeller olacaktır. İyi günler.
  • iron_maiden_levent kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkür ederim. İyi günler.
  • Selam iyi günler. Kron xc 250 satıyor biri 600₺ye. Bisiklet temiz ve az kullanılmış. Alınır mı?

• Kron fena bir marka değil. Eğer gerçekten temiz ve az kullanılmışsa değerlendirilebilir.
  • Beni de bir ekleyin bakalım. Umarım tubeless sistem ve titanyum vidalara kadar meraklı bir kitle burada da bulabilirim.

|||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE )
  • someone74 kullanıcısına yanıt
    Malesef öyle bir kitle bu forumda yok denecek kadar azdır. Olanlar da pek yazmaz, bu konu “bisikletforum” un uzmanlık alanı.

Ben de bu forumda bisiklet ile ilgili pek konuşmam, 2012 sen beri binerim yol yarışı, mtb yarışı koşmuşluğum var

• Beni de ekleyebilirsiniz. Uzun yillar mtbden sonra yol bisikletiyle devam ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Omuza alıp taşıması kolay olması için hafif bisiklet marka model önerileriniz nelerdir arkadaşlar.
    Eşimle birer bisiklet almayı düşünüyoruz.
    Katlanır modellerde ilgimizi çekiyor ama hiç kullanmadım, teker çapı küçük olduğu için yokuş bayır çıkarken zorlanır mıyız bilemiyorum.
    Evimiz apartmanda en üst katta ve biraz dar dönen merdivenlerden 5 kat çıkmamız gerekiyor.

Yıllar önce Bianchi XC Penta modeli bisikletim vardı ve baya hafifti omzuma alıp her yere taşıyabiliyordum. En son baktığımda artık pas tutmaya başlayan kısımları var ve tamiri kolay olmaz diye düşünüyorum.

Decathlon' da satılan marka modelleri önerir misiniz? yoksa sirkeci civarında bir yerlerden mi almalıyız İstanbul' da?
  • Salcano ng650 bisieti mi satip 2. El orta segment bir bisiklete gecmek istiyorum min 26 jant ve disk fren olsun istiyorum hangi marka model tavsiye edersiniz, gunde 15 km kaldirim ve sokakta yol yapiyorum

• Merhaba doğrudan bir marka model söylemek zor. Bence sahibinden.com üzerinden hidrolik disk frenli ve en az 24 vites bisikletlere bakabilirsiniz. İllaki marka konusuna gelirsek sedona, bianchi, carraro, salcano, kron gibi markalara bakabilirsiniz. Daha fazla para veririm derseniz, scott, trek, cube ya da merida gibi markalara da bakabilirsiniz. Bulduklarınızı paylaşırsanız yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

Merhabalar,

Omuza alıp taşıması kolay olması için hafif bisiklet marka model önerileriniz nelerdir arkadaşlar.
    Eşimle birer bisiklet almayı düşünüyoruz.
    Katlanır modellerde ilgimizi çekiyor ama hiç kullanmadım, teker çapı küçük olduğu için yokuş bayır çıkarken zorlanır mıyız bilemiyorum.
    Evimiz apartmanda en üst katta ve biraz dar dönen merdivenlerden 5 kat çıkmamız gerekiyor.

Yıllar önce Bianchi XC Penta modeli bisikletim vardı ve baya hafifti omzuma alıp her yere taşıyabiliyordum. En son baktığımda artık pas tutmaya başlayan kısımları var ve tamiri kolay olmaz diye düşünüyorum.

Decathlon' da satılan marka modelleri önerir misiniz? yoksa sirkeci civarında bir yerlerden mi almalıyız İstanbul' da?
    Kesinlikle katlanır öneririm. Özellikle eş ile sürülecekse daha da fazla öneririm. Cararro ve mosso nun katlanır bisikletleri fiyata göre iyidir. Bu yıl bisikletler çok pahalandı. O nedenle bisikletler olması gerekenden daha pahalı. Ortalama 13 kg olduğu için eşinizde rahatlıkla bisikleti taşıyabilir. Kesinlikle 6 yada 7 vites olsun seçiminiz. Küçük teker sürüşüne alışınca diğer bisikletler birazcık ağır gelecektir. Küçük bisikletin en büyük avantajı çok kıvrak oluşudur. Yolu güvenli bulmadığınız zamanlarda kaldırımda insanların içinde bile rahatlıkla sürebilirsiniz. Yokuş için tahmininizden daha performanslıdır. Eşimle katıldığım bisiklet şölenlerinde millet diğer bisikletleri rampada eline alırken biz rahatlıkla tırmandık. Hatta şimdi lastikler de değişiklik yaptık ve şu an takılı lastiklerle hızımız daha da arttı, yokuşlar daha da kolaylaştı.
    Kesinlikle katlanır alın.

•  |||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE )
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

Wooow, fotoğraf efso olmuş.

Bende de dandik bir yol-yarış bisikleti var. Satıp şehir-tur bisikleti alıcam. İnce tekerlek sıkıntı oluyor. Rampa çıkması da zor oluyor, ön dişli sayısı az. Tavsiye verecek var ise 1000 liraya kadar 2. el şehir-tur bisikleti alabilirim.

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.