Şimdi Ara

|||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE ) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.502
Cevap
32
Favori
307.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tritone

benim çok yakın bi arkımda myka modeli var specilized' ın
    yere göğe sığdıramıyor hatta dediğine göre cannondale ile aynı ayarda bisiklet markasıymış
    cehaletimi mazur görün bu seneye kdr bu kdr ilgi duymuyordum
    siz diosunuz ki kron al daha iyi....anladım
    düşük donanım olayını da araaştırmak lazım sanırım
    bi de benim için ağırlık çok önemli
    hatta en en önemli diyebilirim
    400euro bütçem var çünkü Alllah izin verirse uzun süre kullanabileceğim birşey sonuçta bu
    ammma karışık işmiş

Specialized çok kaliteli bir markadır bu doğru ama düşük seviye modelleri aynı fiyat aralığında olan sedona,kron,geotech gibi yerli markaların modellerine göre daha düşük donanımlı olarak satılıyor, specialized hardrock bildiğim kadarıyla 12,5 kg kron xc 1000 ise 11,9 kg. Kron' a alternatif olarak Sedona 741 modeline de bakabilirsiniz.

• Sedona, Kron, Geotech, Mosso gibi bisikletlerin kadroları iyi olmadığından ürünlerini ön plana çıkartabilmek için donanımı yüksek tutuyorlar fakat Cannondale, Trek gibi markalar da kadrolarına güvendikleri için donanımı alt seviyede tutuyorlar. Yani bu ikisi birbirini genellikle karşılyor fakat Mosso ve Sedona'nın kadroları Kron'lardan daha iyi olduğundan, yarışmayacaksan ve fazla ağır değilsen sana haydi haydi yeter. Ben yarışıyorum ve Sedona 781 kadro kullanıyorum. 65 kg olduğum için esnemiyor da.
  • bişey sorcam size ya benim bisiklet in kadro 26 aluminyum hoplamaya zıplamaya dayanıklımıdır bu bisikletler

|||>>>DH BİSİKLET KULÜBÜ<<<||| (..::26::..ÜYE )

• Hayır.
  • forumumuzda bu bölümün varlığından habersizdim tüm bisikletseverlere selamlar...bende bisikletimi ekleyim specialized epic s-work M5...bisiklet kendi toplamam ve baya bi uğraş didin sonucu ortaya çıktı eski bi sevda olan bisiklet 95-2003 e kadar sıkı geçti 2003-2008 e kadar 5 yıl aradan sonra olumsuz sağlık nedenlerimde olsa yinede duramadım tekrar başladım çok profesyonel bir binici değilim asfaltta git gel kendimizi şenlendiriyoruz =) ama topladığım her bisikletim; kendi seçtiğim geneli hafif profesyonel parçalardan oluşan 1. sınıf profesyonel bisikletlerdir --6-7 ay gibi kısa bir zamanda 5 bisiklet elimden geçti sonuncusu olarak adını TATAR İZZET koyduğum bu bisikletim çıktı ..tüm kardeşlerime -abilerime daha iyileri nasip olsun inşaALLAH ..son 2 aydır hafifletme çabasında olduğum bisikletim kendi alanında kemale erdi ..hemen hemen %99 u karbon-titantum-aleminyum olan bisiklet 9920 gr oldu bundan sonra bir sevdam daha kaldı oda spark team kadro üzerine bi donanımla 8500 civarı bi bisiklet =) herşey gönlünüzce olsun ...buyrun tatarın resimleri kulubünüze benide eklerseniz memnun olurum =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vgulgec -- 22 Haziran 2009; 9:38:17 >

• abi bende üye idim buraya ankarada bisikletli gezginler grubu var geziler düzenleniyor devamlı
  • @vgulgec
    Vural abi bayıldım bisikletine bendede war nerdeyse 20 kg fena bişey slikon amortisör resim eklemiştim ya :D:d

5 yaşında halen sıfır gibi :D ve çok kullanıldı kullanılıyor ... resimler temsilidir tıpkısının aynısıdır

• O bisiklet beş yıldan daha eski.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tech. Türk

O bisiklet beş yıldan daha eski.

hayırdır kardiş sen nerden biliyorsun 5 yıllık işte hasta etme adamı resimler temsili dedik bendeki bundan daha eski doğru ve daha ağır
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzzy222

quote:

O bisiklet beş yıldan daha eski.

hayırdır kardiş sen nerden biliyorsun 5 yıllık işte hasta etme adamı resimler temsili dedik bendeki bundan daha eski doğru ve daha ağır

üzerindeki donanıma bakılarak söylemiştir resim temsili ama aynı model ise bu siyah lx 8 li seri hemen hemen 10 yıllık modeller --hee olaki 5 yıl önce sıfır aldınsa elde kalmış stok veya bu kompenentlerden toparlanan modellerdir ben bizzat bisanın fabrikasına gittim iyi bilirim ellerinde ne var ne yok bilmezler ne malzemeler yatar kıyıda köşede --bu yüzden de akıbeti belli elin yahudisi gelir sarda-bianchiyi kurar adamı cortlatır

• yaw ben bunu ya 2002 de ya 2004 te aldım sizde haklısınız yaw 2004 te taşındık ozaman bu 2 yılllık felandı 7 yaşında olabilir salla yaw canawar gibi
  • benim fren elcikleri dehşet yaw tektro koltuk acaip güzel esnek + arka 8 li çark çok daha yeni ve güzel 1. düişli dev gibi değil
  • Evet, donanıma bakarak söyledim. O LX set 8-10 yıllık, tabi fotoğraf temsili dedin. Senin bisikletinde o donanım olmayabilir de. Sen kadrosunu benzetmiş olabilirsin.
  • Herkes bisikletinin fotoğrafını ekliyor mağdem, ben de bisikletimin son halini ekleyeyim.

Yakın zamanda Ignator lastikler alıp tubeless'a geçerek biraz daha hafifleyeceğim ve kadroyu da siyaha boyayacağım. Eh, bundan sonra da yeni bisiklet almak gerekecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 26 Haziran 2009; 22:50:39 >

• quote:

Evet, donanıma bakarak söyledim. O LX set 8-10 yıllık, tabi fotoğraf temsili dedin. Senin bisikletinde o donanım olmayabilir de. Sen kadrosunu benzetmiş olabilirsin.

bazı şeyleri farklı ewet ama arka attırıcı orta çark kol attırıcıları aynı yaw eskiş yani zincir bile shimano jant göbekleri felan süper ya papuçlar tektro erimiyor diyorlarya harbiden öyle ya bi malzeme bunca sene sürtünüp nasıl bu kadar az erir ya

• Mesajımda gülünecek bir şey görmüyorum.
  • quote:

Mesajımda gülünecek bir şey görmüyorum.

üstat özürdilerim rahatsız oluyorsan bi daha sana yapmam ama ben hep aynı smileleri kullanırım hep sırıtırım hgep gülerim yani kasıt yoktu neyse özürdilerim

• Sorun değil.
  • quote:

Sorun değil.

sağol.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzzy222

quote:

Evet, donanıma bakarak söyledim. O LX set 8-10 yıllık, tabi fotoğraf temsili dedin. Senin bisikletinde o donanım olmayabilir de. Sen kadrosunu benzetmiş olabilirsin.

bazı şeyleri farklı ewet ama arka attırıcı orta çark kol attırıcıları aynı yaw eskiş yani zincir bile shimano jant göbekleri felan süper ya papuçlar tektro erimiyor diyorlarya harbiden öyle ya bi malzeme bunca sene sürtünüp nasıl bu kadar az erir ya

tarık hocam fox maşan güzelmiş terrologicmi =) bende taktıydım bi ara kafaya bunu ama kullandım bi kardeşte sistemi biraz farklı geldi manıtou ya göre kilit kendini açarken sesli açıyor biraz :) güzel bisikletin var güle güle kazasız belasız bin

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.