Şimdi Ara

En ucuz kasko hangi sigorta şirketinin?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
10.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En ucuz kasko hangi sigorta şirketinin? Ben güven sigorta olarak duydum da ne kadar doğru?

• sigorta topiği var ama yardım ediyim...

bir kere size yanlış bilgi vermişler, bir şirket ucuz die bir durum yok... her şirketin ucuz çıktığı araç tipleri vardır... a şirketi otomobillerde ucuzdur b kamyonetlerde ucuzdur c şirketi motorsikletlerde ucuz çıkyordur...

bu ara amarkadan markayada değişir...

yani sizin aracınzın tipine göre olacak herşey...

hatta aynı şirketin farklı departmanlarından bile farklı fiaytalabilirsiniz... bu iş araştırma işi...
  • o zaman kamyonette otomobilde ve diğer şeylerde en ucuz hangi sigorta şirketidir?
  • öyle kesin bir yargıya varılamaz...

güven ucuzdur X pahalıdır demek yanşış zaten....

bu arda vurdulamak istediğim bir durum var, bir şirkte sadece fiyatı uygun diye kasko yaptırmak kdr yanlış bir düşünce olamaz... kesinlikle özel şartları okunmalı +ları ne öğrenilmeli ekhismetleri incelenmeli karşılaştırılmalı... ona göre satın alınmalı...

bana göre x lira verip dar teminatılı bir poliçe almaktnasa X + 200 hatta 300 verip geniş kapsamlı bir poliçe alınmalıdır. çünkü bu geniş kapsamlı poliçenin size artıları daha çok olacaktır...
  • hangi durumda hangi sigorta hangi ödemeyi yapmayabilir?
  • ödememekten ziyade... mesela x liraya yaptıralan dar kapsamlı bir kaskoda mini onarı teminatı 0 araç teminatı olmayabilir... hatta sizin ödeniyor sandığınız bazı şeylerde ödenmeyebilinir...

yada başka bir boyuttan bakarsak çok çok bilinen (ucuz diye) bir sigorta şirketi büyük hasarları 6 8 ay gibi bir sürede ödüyor...

ama x +200 300 ytl vereceğiniz diğer firma size sıkıntı yaşatmayabilir.. zaten bu şekilde çalışan 3 tane firma var... isim vermeye gerek yok bence..
  • peki dar kapsamlı olsun geç ödesin ama en ucuzu hangisi söyleyen olursa gerçek çok sewinirim.hiç kaskolatmamaktan iyidir.
  • hdi güven...

ama işiniz zor olur söylemedi demeyin...
  • HDI in allah belasini wersin
    ne rezil bi sirkettir
  • cilikka kardeşim hdi sana ne yaptı?
  • ankara sigorta
  • arkadaşlar ucuz kasko diye bişe olmamalı bence. hangisi kötü gün dostu önemli olan bu. piyasada ne ucuz paralara kasko yapan şirketler var ama bir sıkıntı sonrasında arada bulasın. bence önce hizmet önemli.
  • ben cilikkaya çok söylemiştim kaskosunu yaptırmadan evel... gel 5 kuruş daha fazla ver Koç Allianz'dan sana kasko yapalım die... ama istemedi... gitti yaptırdı ucuza, ve şikayetci..

ucuz etin yahnisi misali...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.