Şimdi Ara

95. ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI - TEKİRDAĞ/MALKARA (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
805
Cevap
8
Favori
297.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek

benmkinden hala ses yok:S

arar arkadaşım benimkide 4 günde 1 arıyor valla. bi daha pazara bekliorum aramasını:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: liberti
    Topçu'ya mı düşmüş. O zaman biraz sıkıntılı. Topçu birliği en çok eğitim yapan en disiplinli birliktir. Topçu birliği adından da anlaşılacağı üzere top eğitimi verilen her denetlemeye giren bir birliktir. Diğer birlikler yatarken topçu birliği devamlı eğitimdedir. Eğer piyade olsaydı çok rahat ederdi.

quote:

Orijinalden alıntı: gelteskere337

Peki bu topcu birliği ne oluyor liberti ne yapar ne eder?

Hadi ya çok üzüldüm şimdi off :( teşekkürler liberti verdigin bilgiler icin
  • quote:

Orijinalden alıntı: 337nci
    bitsede gitsek arkadasım bgn arar inş:) bu arada gelteskere hosgeldn sende:) git gide cogalıyoruz yakında malkaradaki butun askerlerin sevgilileri, eşleri, yakınları toplanır burda belki:P ne guzel olur:)

Hosbulduk kızlar ;) valla burda böyle bı topluluk görünce hemen üye oldum en azından herhangibirisi aradığında haberleşme rahat olur die :) bugün saat 10 da aradı ve telefona yetişemedin kızlar off bı daha da ariyamaz heralde o da kizmistir kesin uyuyo die :(
  • Yok yaa ben acemiliği polatlı topçu ve füze okulunda yaptım kısa dönemler kebaptı resmen.
  • liberti peki tankçılar hakkında bi bilgin varmı.paylaşırsan sevinirim.....
  • bazı yerlerde yemin töreni bu sene 30 aralıkta olacakmış acaba malkaradada böylemi olur ki? konuşan olursa bugün sorabilir mi arkadaslar?
  • quote:

bazı yerlerde yemin töreni bu sene 30 aralıkta olacakmış acaba malkaradada böylemi olur ki? konuşan olursa bugün sorabilir mi arkadaslar?

7 Ocak die söylemişti ama yine de ararsa sorarım bende. Birde soran oldumu yemin töreni icin isim yazdiriyolar mı? yukarıda isim yazdiriliyor falan denmis de
  • ben duyup sormuştum canım isim yazdırılıyor mu diye eskiden orada askerliğini yapmış bir arkadasımızda oturulcak yerlerin falan belli olması acısından yazdırılıyor demişti yani yazdırılıyormuş
  • aynen öle oldu:))gidince toplanıp gün yaparız artık.küçük altınına dicem ama o da alınacak gibi değil:))
    bizimkiler şaşırır ne alaka die. bizde asker arkadaşlarımız deriz.sadece onlarınmı olacak:))

kişi başı 3 kişiden ayarlasınlar sandalyeleri ya ne gerk var şaşaya.gelmeyenlerde olur.fark kapanır işte.ama onlar eksiği düşündükleri gibi fazlayıda düşünürler:))
  • quote:

quote:

bu baslık git gide keyifli bir hal almaya basladı günler, kekler, börekler falan:D bitsede gitsek arkadasım enişte telefon kuyrugunda hep arkalarda kalıyor bence tam seni arıcakken telefon süresi bitiyor:) saka bir yana da benimki de 2 gun üst üste aramıştı bgn aramadı zaten beklemıyordum da buna da şükür:) arayan var mı bgn??

ahh hiç sanmam canım o n kurnazdır o kadar kuyruk bekliycekse işini garantiye alır yani ona mutlaka sıra gelirde allah bilir anasını arıyodur hep şimdiden kötü gelinler gibi konştum

öyle deme cnm. o da istiyordur aramak ama annesi beni arıcan hergün diyodur cadı kaynana

• quote:

valla şaşırıp kalırlar:) biz de birbirimize tertip deriz artık ne yapalım onlar orada askerlik yapıyorlar biz onları beklerken burda askerlik yapıyoruz:)

işi dalgaya almışınız der bozulurlar bence:))biz çile çekelim siz eğlenin derler
    şöle dağınık bitap üzgün görürlerse hoşlarına gider. ahh canım ne kadar da üzülmüş derler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kısa dönem tankçı er

quote:

quote:

bu baslık git gide keyifli bir hal almaya basladı günler, kekler, börekler falan:D bitsede gitsek arkadasım enişte telefon kuyrugunda hep arkalarda kalıyor bence tam seni arıcakken telefon süresi bitiyor:) saka bir yana da benimki de 2 gun üst üste aramıştı bgn aramadı zaten beklemıyordum da buna da şükür:) arayan var mı bgn??

ahh hiç sanmam canım o n kurnazdır o kadar kuyruk bekliycekse işini garantiye alır yani ona mutlaka sıra gelirde allah bilir anasını arıyodur hep şimdiden kötü gelinler gibi konştum

öyle deme cnm. o da istiyordur aramak ama annesi beni arıcan hergün diyodur cadı kaynana

hahahah işte buna gelin dayanışması derler çok saol bak kendimi ii hissettim şimdik

arkandayım cnm hiç merak etme :))

• quote:

n üzgün durcam be yaa inadına gülcem sn beni aramazsın haaa bak işşte dicemm sen içerdesin ben dışarda hahahhahahahaha:D:D:

pardon antalyalı nasılda geçleştirdim seni 335 diyerekten:):) bu arada çarşı izninde gidebilceğimz yerleride söle biz yabancısıyız nede olsa tecrübeni konştur sen:)))

dönerken görürüm seni :)) o içerde sen dışarda :))
  • quote:

antalyasporlu sen dedemizin dedesinin dedesimi oluyorsun yani:)) ama sagol cidden senin tecrübelerin bu telefon bekleme dönemimizi daha az sancılı gecirmemizi sagladı:) birde bu malkaranın kızları nasıl antalyasporlu bizimkiler carsı izinlerinde capkınlık yapmasınlar

onlar alışana kadar askerlik biter cnm çapkınlığa vakit kalmaz merak etme:)))ama yokkk yaparr o dersen bilemem :P
  • yok yok yapmaz işin şakası o:) zaten haşatı cıktı garibimin:( bakalım yemin töreninde ne halde bulucaz hiç sormaya vakitte olmuyor zayıfladınmı yemekler nasıl falan diye
  • bu arada bizim kadar fanatiği yok herhalde onca konu var forumda en ilgili sevgililer bu malkaradakilerin herhalde topic aldı basını gidiyor:) haber alamadıgımızdanmıdır nedir:D
  • quote:

yok yok yapmaz işin şakası o:) zaten haşatı cıktı garibimin:( bakalım yemin töreninde ne halde bulucaz hiç sormaya vakitte olmuyor zayıfladınmı yemekler nasıl falan diye

bende şaka yapıyorum tabiki:)) 10 günde hemen zayıflarlarmı bilmiyorum fakat yemekler iyiymiş. geçen pırasadan bağırsakları bozmuşlar bizimkiler sadece:)) yağı filan değişik gelir başta alışırlar ama ona da. aç kalacak değiller. yemek seçmiyo allahtan o konuda rahatım:)) ama herkesin yemeğinide yemez :))
  • quote:

aman bu gün çok umursuzum bi kere askerlik yapcaklar kalsınlar birazda aç ölcek değiller ya daa ii formlarını korurlar bari spor salonuna boşuna para döküodu zati:))))

aman allahm ben neler diomm bunları dönünce okursa var yaaaa acaipp sinir olur ama bahanem var arasaydın da yazmasaydım ohhhh ii oluoo

seninki yarında aramazsa burada yazcaklarını düşünemiyorum canım:)) aklı varsa arasın bence seni yoksa dayagını yer bu cocuk:))
  • Biz Tekirdağ 95.zırhlı tugaydan bahsediyoruz arkadaşım.

quote:

Orijinalden alıntı: darth templar

Yok yaa ben acemiliği polatlı topçu ve füze okulunda yaptım kısa dönemler kebaptı resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antalyasporlu

quote:

antalyasporlu arkadasım pm atamıyorum anlattıkların için sagol orda bulunmuş kadar oldum:) bu arada emin ol sen askerdeyken senin hatunda böyle merak etmiştir insanın sevgilisi askerde olunca bir yanı hep orada oluyor işte:) bu arada o göçmen kızlara göz actırmayız biz her çarşıda giderim ben yanına:D:D

bitsede gitsek arkadasım 5 ay sonrasını bende tahmin edemiyorum dedigin gibi malkaraya tasınırız heralde:))

http://www.youtube.com/watch?v=UqqcSPL3R2E

al arkadaşım güle güle dinle
    malkarayı da görürsün.

pek güle güle dinleyemedim arkadasım sarkıya katlanamadım:) ama sesi kapatıp malkara görüntülerine baktım küçük şirin biryere benziyor artık gidince görücez kısmet olursa

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.