Şimdi Ara

95. ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI - TEKİRDAĞ/MALKARA (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
805
Cevap
8
Favori
297.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ama mutlaka içerinin bi numarası vardır.askerlere ulaşılan.abimde öyleydi arıyoduk çağırıyolardı.nolur ya bilen yokmu :(
  • Peki arkadaslar burda usta birligine gidenler nerelere gidiyor daha cok bilgisi olan varmi acaba. Esim piyade olmus.
  • Kısa dönem mi ? Uzun dönem mi ? Genelde ya Malkara'da kalıyor,yada Hayrabolu ilçesin yolluyor...
  • iski kullanıcısına yanıt
    acemi birliğini orda yapanlar genelde nerelere usta birliğine gönderiliyor biliyormusunuz
  • Uzun donem yapacak.gimas askerin ordami suan
  • Celp Dönemi: ŞUBAT 2014
    Eğitim Birliği: 95 İNCİ ZH.TUG. KH. VE KH.BL. / TEKİRDAĞ MALKARA / TEKİRDAĞ
    Celp Grubu: 1
    Esas Birliği: 95 İNCİ ZH.TUG.K.YRD.LIĞI 2 NCİ TNK.TB. 1 İNCİ TNK.BL. / TEKİRDAĞ HAYRABOLU / TEKİRDAĞ
    Kuvvet: KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    Statü: KISA_DÖNEM ER
    Sınıf:TANK
    Sevk Başlangıç:03/02/2014
    Branşı

Arkadaşlar gidecek olan varsa bana haber versin.
    Esas Birliği: 95 İNCİ ZH.TUG. 1 İNCİ MKNZ.P.TB. MUH.DES.BL. / TEKİRDAĞ MALKARA / TEKİRDAĞ
    Sınıf: PİYADE
    Esas Birliği: 95 İNCİ ZH.TUG.K.YRD.LIĞI KIŞLA HİZ.TK. / TEKİRDAĞ HAYRABOLU / TEKİRDAĞ
    Sınıf: İSTİHKAM
  • Arkadaşlar birliğin fanilyası ve iç çamaşırının rengini nedir ?
    Bilgisi olan arkadaşlar söylerse gitmeden önce hazırlığımızı kafamız daha rahat yaparız.
  • Arkadaşlar herhangi bir sorunu varsa yardımcı olayım.Acemiligimi eken kışlasında yaptım şuan usta birligim başar kışlasındayım.

Herhangi bir sorunuz olursa yardımı olayım.

Şafak 87 :) 353 KD
    Esas Birliği: 95 İNCİ ZH.TUG.K.YRD.LIĞI BORU TRAMPET TK. / TEKİRDAĞ HAYRABOLU / TEKİRDAĞ
    Sınıf: Bando

izmirden arkadaslar varsa, tanisalim, istanbuldanda olur. selam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asker2014 -- 26 Ocak 2014; 21:54:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coling46

Celp Dönemi: ŞUBAT 2014
    Esas Birliği: 95 İNCİ ZH.TUG.K.YRD.LIĞI KIŞLA HİZ.TK. / TEKİRDAĞ HAYRABOLU / TEKİRDAĞ
    Sınıf: İSTİHKAM

Usta da bizim takımda olacaksın mutfak personeli olmazsan rahat bir askerlik seni bekliyor.
  • esas birliği hayrabolu olanların acemiliği de hayraboluda olacak haberiniz olsun malkarada çarşıya tel filan bırakmayın akşam sizi hayraboluya getirecekler ona göre acemilikte ortalama 5 ila 10 kilo arasında kilo verirsiniz esas birliği kisminda tank top piyade yazanlar şimdiden siki tuttuğunuzu bilin sonradan uyarmadı demeyin askerliğiniz boyunca acemiliktekinden daha fazla eğitim yapacaksınız son güne kadar nöbet tutacaksınız bunları bilin hatta hala firsatiniz varken kaçın. Bu arada ben sizin bi üst devrenizim yani 353 kd.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu gec gordum, carsamba gorusmek uzere :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cekibico -- 2 Şubat 2014; 23:50:29 >
  • Halen yola çıkmayan arkadaşlara birkaç tayvsiyede bulunayım yanınıza mutlaka kışlık çorap alın en az 10 çift siyah veya haki renk mümkünse termo olsun en az 2 takım içlik getirin oda termo olursa avantajınıza kulak tıkacı iyi olur haki renk bere iyi olur kantinde bulamayabilirsiniz 3-5 tane telefon kartı, alarmlı casıo saat, şampuan vs. acemilik boyunca çarşıya çıkamayacağınız için yaklaşık bir ay yetecek kadar don ve atlet getirin. Ayrıca ne kadar erken gelirseniz avantajınıza birliğe ilk katılan askere yemin töreninde ödül verirler. Verdiğim tavsiyelere uyun sıkıntı çekmeyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bu kasımda acemiliği ve usta birliği malkaraya tankci varmi aranızda..

• İhmal sınıfımdayım. Bu bölümde ne yapılıyor???

Askerliğin zor olduğunu biliyorum. Spor eğitim her türlü göze aldım zaten. Gidip orada boş duracağımıza her türlü eğitime razıyım.

Bir de atışlarda kulaklık takabiliyor muyuz? İzin varsa ne tarz tıkaçlara izin var? Kendim götürsem sorun olur mu? Şu ana kadar ne zaman silah kullansam mutlaka kulaklık takarım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kombra -- 3 Kasım 2014; 20:42:16 >

• Acemi olsun Usta olsun aynı birliğe düşen İstanbul'da ikamet arkadaşlar özelden yazsın.Askerlik öncesi bir çay çorba içip tanışalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemisfindik -- 7 Kasım 2014; 6:08:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kombra

İhmal sınıfımdayım. Bu bölümde ne yapılıyor???

Askerliğin zor olduğunu biliyorum. Spor eğitim her türlü göze aldım zaten. Gidip orada boş duracağımıza her türlü eğitime razıyım.

Bir de atışlarda kulaklık takabiliyor muyuz? İzin varsa ne tarz tıkaçlara izin var? Kendim götürsem sorun olur mu? Şu ana kadar ne zaman silah kullansam mutlaka kulaklık takarım?

12 ay kaldım Malkara'da uzun dönem P.Çvş olarak.Sen kısa dönemsin hemen gelir geçer sorunsuz.Senin sahra takımı rahattır.

• Arkadaşlar Mart başı ordayım inş. Lojistik destek komutanlığında olan var mı. Gitmeden beni bi yeşillendirin.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.