Şimdi Ara

95. ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI - TEKİRDAĞ/MALKARA (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
805
Cevap
8
Favori
297.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LsR

Benimde usta birliği burası çıktı nasıl bi yer varmı bilen aramızda..

içini kararymak istemem ama abmn oraya çıktı şuan orda konuşuoruz işte. bi arkadşaımın yada tanıdgımın burya çıksın bana sorsun nasıl bi yer die bnce buraya gelme intihar et derdm dio :D ama harbiden berbat bi yermş yemeklerden hiç yemio hele heryer rütbeli kaynıomş bide psiko asker sayısı fullmüş. anlıcann allah sabır versn yazık olmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumandanımm26

quote:

içini kararymak istemem ama abmn oraya çıktı şuan orda konuşuoruz işte. bi arkadşaımın yada tanıdgımın burya çıksın bana sorsun nasıl bi yer die bnce buraya gelme intihar et derdm dio :D ama harbiden berbat bi yermş yemeklerden hiç yemio hele heryer rütbeli kaynıomş bide psiko asker sayısı fullmüş. anlıcann allah sabır versn yazık olmus

Senin abini baya üzmüşler anlaşılan
    Yaptığı yere göre bağlı bazı yerleri kötüymüş evet ama genel olarak denetlemeler dışında normal bi yer oldugunu dün bi rütbeliden konusarak öğrendim..
    Acemiliği yaptıgım yer içinde çok şey söylediler tam tersi çıktı.. Bu nette yazılan askerliğini orda yapmış kişilern söylediklerini pek takmıyorum artık..
    Rütbeli kaynasa ne olacak ki? Sen görevini yerine getir olay bitmiştir.. Psikolar varmış hepsi psiko olsa ne olacak ? En ufak bi olayda onların askerliği uzayacak.. Yemek konusuna gelince her yer berbat o yeni olan bişey değil.. Alışmaktan başka bi çare yok..
    Yazık olmuş lafına gelince.. Ülkenin her yeri bizim toprağımız değil mi? Varmı bi sorun yok ? 420 Gün sonra özgürsün olay bitmiştir..
    Herkese hayırlı tezkereler..

• quote:

quote:

quote:

Yaptığı yere göre bağlı bazı yerleri kötüymüş evet ama genel olarak denetlemeler dışında normal bi yer oldugunu dün bi rütbeliden konusarak öğrendim..
    Acemiliği yaptıgım yer içinde çok şey söylediler tam tersi çıktı.. Bu nette yazılan askerliğini orda yapmış kişilern söylediklerini pek takmıyorum artık..
    Rütbeli kaynasa ne olacak ki? Sen görevini yerine getir olay bitmiştir.. Psikolar varmış hepsi psiko olsa ne olacak ? En ufak bi olayda onların askerliği uzayacak.. Yemek konusuna gelince her yer berbat o yeni olan bişey değil.. Alışmaktan başka bi çare yok..
    Yazık olmuş lafına gelince.. Ülkenin her yeri bizim toprağımız değil mi? Varmı bi sorun yok ? 420 Gün sonra özgürsün olay bitmiştir..

gülümm gittii öle knuşalım okk doguda anann aglar malkarada sne aglarsnn o azmnda böle kuoşabilcen mi acaba yumurta göte dayanıncaa

• quote:

quote:

quote:

allahtan bizim tanıdık subaylar bordo bereliler vardı :D:D abmnde nerde oldunu bilsen askerlk tyapmıo yani nöbet içtima hiç bişeyi yok :D:D: ondan rahatı yok sen gidince bi knoulaşım :d:d çok artistce knuoştun ama :D mal. :D

• kızlarrrrrr tabi az kaldı bıraktınız forumu:)
    vay be ne günler geçirdik.gülümsüyorum onları hatırladığımda....
    eee anlatın arada neler oluyo durumlar nasıl...
  • evet canım ya az kalınca burayı unuttuk heralde döndüklerinde bida hiç girmeyiztakvime attığım her çizgide bigün daha bitti die seviniyorum walla.... sizinkiler tekrar eğitime gitcek diodun neoldu gidilmiomuş dimii benimkine sordum sadece tankçılar demişti ama inşallah sizinkilerde gitmezzzzz.......
  • arada gelin yahu buraya:)) aynen takvimi çizmesemde aklımda tutarak sayıyorum bende :))
    eğitime gittiler ama bizimki gitmedi.başka işler varmış.orayı bizimkiler kurtaracak sanırım :))
    neyse çok çok çok az kaldı.hala inanamıyorum ama bu kadar az kaldığına...son 38 gün inşallah...
  • walla aynen öle ...... girerimn tabi konuşuruz arada bişiler olursa haberdar ederiz birbirimize iiii hadi gitmemiş seninki sevindim bi eğitime daha gittiklerinde gene konuşamıcaktınız çok zor oluyo..... ayyyyy evet az kaldı yaaa içim içime sığmıyo valla hemen bitsin günler şafak 44 benimkininde:)
  • canım benimkine anlatıyorum sen asker ark.edindin bende nişanlılarınla ark.oldum diorum şaşırıyo kesin konuştuklarının nişanlıları arkadaşlardan biridir dio seninkinin adı ne bakalım bizimkinin tanıdıklarındanmıymış..... ne güzel onlar orda biz burda konuşuyoz valla:)
  • ewet iyiki gitmedi. ağaç filan diktiler. ziraat mühendisi kendisi. o iş çıkınca kaldı. yakın bi yerdi sanırım. öğlen yemeğe geldiler kışlaya. akşamda yatmaya. iki öğün konuştuk o zaman...
    bende söylemiştim. bi site var kızlarla konuşuyoruz diye. kürşat cnm benimki. eken kışlada. bizimde şafak: 31 kısmetse :))
  • offfffffffffffffffffffff bugün benimki aramadı yaaaa gene hasta olmuş hava çok soğukmuş hep yağmur yağıyomuş dün konuştuk kötüydü küldür küldür öksürüyo iğne yemiş bugünde aramadı iyicemi hasta oldu bilmem aklım onda kaldı valla:( hııı tamam canım aradığında sorayım bi bakalım ark.larından birimi.) bakarsın ilerde seninlede tanışırız ark.larsa bizimkiler:)
  • canım benimkiyle konuştum aradı artık 2 gündür yatıyomuş serum yemiş ondan arayamamiş çok merak ettiydim walla..... sordum nişanlıma seninkinin adını verdim tanıyomusun die tanımam mı dedi acemilikte beraber aynı yerdelermiş benimki garaja geçmiş seninki tankta kalmış arkadaşım dedi hehehehe onlar orda arkadaşlar bizde burdan olduk valla...
  • çok geçmiş olsun cnm ya.benimki baya faaldir.tanımayan pek çıkmaz:))
    senin nişanlının ismi ne bende sorayım.benim neyim eksik:)
    öle oldu valla.bizde nerdeyse tertip olduk yani:D
    bizimkide hasta yağmur çamur demeden bi gün spor yaptılar ondan oldu...
    şafak:28
  • saol canım iyileşmiş artık benimki hastalığı geçmiş çok şükür..... benimkide eken kışlasından işte, garajda benimki adı özgür sende sor bakalım ne dicek:)
  • sormadan söledi zaten bugün:))seninki sölemiş :D
    bizim kızlar görüşüyomuş die:))
    bizimki çok fena üşütmüş ya.yarın hastaneye gidecek çorluya.
    tek parça gelseydi valla.son zamanlar çok zor olmaya başladı.
    sesi hergün daha kötü bu aralar.hayırlısıyla bitsin artıkkkk....
  • onlarda kendi aralarında konuşuyolar bak bizde burdan hehehe:) ay geçmiş olsun canım ya ah bunlar gitti gideli hastalar oranın havası çok kötüymüş iki günde bi hastalanıyolar gene biran önce gelsinler artık günler geçsinde hastalık falan olmasın artık aklımız kalıyo walla:( sağ salim gelsinler de başka bişi istemem.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: derya0909

onlarda kendi aralarında konuşuyolar bak bizde burdan hehehe:) ay geçmiş olsun canım ya ah bunlar gitti gideli hastalar oranın havası çok kötüymüş iki günde bi hastalanıyolar gene biran önce gelsinler artık günler geçsinde hastalık falan olmasın artık aklımız kalıyo walla:( sağ salim gelsinler de başka bişi istemem.......

aynen öle oluyo cnm:)) onlar içinde güzel oluyodur. saol cnm yaaa. havalar düzelmediki bi türlü. neyse az kaldı.
    son 20 gün kısmet olursa. bizimki 2 gün erken terhis olacak:) ödülmü diyolar mükafatmı onlarca bilmiyorumda öle bişe aldı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kısa dönem tankçı er -- 25 Nisan 2011; 23:30:57 >
  • ne güzel canım 2 gün 2 gündür valla nekadar erken geldiler bizim içinde onlar içinde bi okadar iyi ...... hadi bakalım bişi kalmadı valla sunun surasında gelmelerine kaç günleri geçirdik son haftalar geçmk bilmez artık:) şafak 25
  • öle cnm.o iki gün o kadar ii geldiki:)bana geçiyo aksine.ama onlara geçmiyo.hergün pofluyo telefondaa:)bişede diyemiyorum.hayırlısı bakalım...şafak:17
  • Herkeze selam. Gördüm ki askerler, kışlada askerlik yaparken, yakınları da forumda askerlik yapmış... Malkarada askerlik yapmak çok zordur; özellikle tank birlikleri için; bunu yaşayan bilir. Hayırlı tezkereler.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.