Şimdi Ara

95. ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI - TEKİRDAĞ/MALKARA (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
805
Cevap
8
Favori
297.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: derya0909

walla firar edenin kışlasını bilmiyorum canım benimki anlatıyo 3 senedir askerlik edenler var firar etmişler die.. demin konuştımuz arkadaşınki rahatmış ama hanki kışlada bilemiyorum. benimki rahat değil açıkçası dediğin gibi denetim var koşuşturup duruyoruz dio günde 1 bilemedin 2 kez arıyo fırsatı oldukça oda ankesordan arıyo cep telofonu çok riskli çok sıkı zaten o riske gerek yok die düşündük ankesor ihtiyacımızı gideriyo nasılsa insallah öteki ark.ınki yakalanmaz.........benimkide ekende die biliyorum bakım bölümünde garaj çavuşu seninki tankçı yazmışşın tankçı sanırım...........

snnki poşetymiydii bizim ki uzun dönemm agustosta gelcekk yel. çok rahat kullanıor hep açık msj atıo rahtlklaa komutanalrla arası iimş. onun çok rahat yaa işi. o akdar konuşuozz nerde neapıo sormuom boşwer bnm askerliii yatıom hep dioo beni soruo hep :D bzen sölüo ama çıkıoz öle die :D onun hoşuna gidioo

• quote:

walla firar edenin kışlasını bilmiyorum canım benimki anlatıyo 3 senedir askerlik edenler var firar etmişler die.. demin konuştımuz arkadaşınki rahatmış ama hanki kışlada bilemiyorum. benimki rahat değil açıkçası dediğin gibi denetim var koşuşturup duruyoruz dio günde 1 bilemedin 2 kez arıyo fırsatı oldukça oda ankesordan arıyo cep telofonu çok riskli çok sıkı zaten o riske gerek yok die düşündük ankesor ihtiyacımızı gideriyo nasılsa insallah öteki ark.ınki yakalanmaz.........benimkide ekende die biliyorum bakım bölümünde garaj çavuşu seninki tankçı yazmışşın tankçı sanırım...........

slm. bişey sorucamm kışlanın içinde hangi bankamatikler varmş? cuma günü teslim olucam da. bilio musun yada sewgiline sorar mısınn lütfenn?

• quote:

Orijinalden alıntı: kısa dönem tankçı er

bahsettiğiniz arkadaşlar hangi kışlada kızlar.firar eden ve rahatlıktan telefon kullanan ikisi aynı yerde değildir bence.
    bizimki ekende şuan denetlemedeler günde bir kez telefonla konuşabiliyoruz.denetlemeden önce daha çok konuşuyorduk.
    yanında telefon olması çok riskli bence gerekte yok zaten ankesörlü sıkıntısı yok.
    cuma günü sanırım araziye gidecekler.o zaman konuşamayacağız tabiki.normalde dün gideceklerdi.bi aksilik oldu sanırım.sesi acemilikteki gibi yine kısılmış.bağırıyolarmış.3 marta kadar sıkı.2 hafta daha sıkıcaz dişimizi.sonrada allah büyük :))

slm. bişey sorucamm kışlanın içinde hangi bankamatikler varmş? cuma günü teslim olucam da. bilio musun yada sewgiline sorar mısınn lütfenn?

• askeride garanti var ama her bankanın kartı iş görüyomuş benim nişanlımda iş bankasının var onun kartınlada garantiden çekebiliyorlarmış para...
  • tmm tşk. ederm. bnde cuma günü teslim olcam sizin nişanlılarınız sewgililerinizle birlkte askerlk yapcaz inş :) peki biliomusun bnde de yapıkredi var masraf alıomu?
  • ...........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya0909 -- 16 Şubat 2011; 19:47:24 >
  • quote:

o arkadaş aşmış zaten baksana nişanlısı bile poşetmi die soruyo :) biz kısa dönem diyoruz. evet tankçı eken kışlada.
    ama o kadar çok iş yapıyoki şuan görevinin ne olduğunu o da bilmiyo :)hayırlısı olsun tabiki.

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistik destek

tmm tşk. ederm. bnde cuma günü teslim olcam sizin nişanlılarınız sewgililerinizle birlkte askerlk yapcaz inş :) peki biliomusun bnde de yapıkredi var masraf alıomu?

hayırlı teskereler şimdiden.evet masraf alınıyo.ama ne kadar onu bilmiyorum...
  • öle canım ya tankçının işi dahada zormuş benimki acemilikte tankçıydı sonra garaja geçti şimdi bile ordan oraya koşuşturuyolarmış zaten bu ayın 23sinde araziye gidiyolarmış 3 martta gelceklermiş offfff yaaaaa napcaz bakalım konuşmadan sesini duyamıycaz sağ salim gelsinlerde başka bişi istemem zaten.......
  • öle canım ya tankçının işi dahada zormuş benimki acemilikte tankçıydı sonra garaja geçti şimdi bile ordan oraya koşuşturuyolarmış zaten bu ayın 23sinde araziye gidiyolarmış 3 martta gelceklermiş offfff yaaaaa napcaz bakalım konuşmadan sesini duyamıycaz sağ salim gelsinlerde başka bişi istemem zaten.......
  • quote:

quote:

o arkadaş aşmış zaten baksana nişanlısı bile poşetmi die soruyo :) biz kısa dönem diyoruz. evet tankçı eken kışlada.
    ama o kadar çok iş yapıyoki şuan görevinin ne olduğunu o da bilmiyo :)hayırlısı olsun tabiki.

ytabi onlara poşet askerr :D:D siz bilmionuz mu biizmki süper rahatt süper ötesii :D telefon arazi felan yokk paso msjlaşıozz arıor konuşuoz komutandan bile arıo kntü olmayıncaa :D ama bizimkinin uzun dönem tabi kullancak sizinkiler poşet

• quote:

quote:

tmm tşk. ederm. bnde cuma günü teslim olcam sizin nişanlılarınız sewgililerinizle birlkte askerlk yapcaz inş :) peki biliomusun bnde de yapıkredi var masraf alıomu?

hayırlı teskereler şimdiden.evet masraf alınıyo.ama ne kadar onu bilmiyorum...

tşk. edrmm sabah biniorum 6 da ist. esenler sonra malkaraa
  • esenlerden ulaşım çok kolay...malkara küçük yer askeriye şehre girince hemen solda.keşan arabaları filanda gidiyo.
    her saat başı ve bazı firmalarda yarım saatte var.araştırmışındır belki ama yinede bi fikir olsun benimkide:))
    sen gitte bizimkilerde gelsin artık :D.
    HAYIRLI TESKERELER....
  • quote:

öle canım ya tankçının işi dahada zormuş benimki acemilikte tankçıydı sonra garaja geçti şimdi bile ordan oraya koşuşturuyolarmış zaten bu ayın 23sinde araziye gidiyolarmış 3 martta gelceklermiş offfff yaaaaa napcaz bakalım konuşmadan sesini duyamıycaz sağ salim gelsinlerde başka bişi istemem zaten.......

sözde tankçı cnm.ortada bişe yok.bir sürü iş yapıyolar.yeniler gitsede işleri hafiflese dicem onlarda en az bi ay eğitim görürler sonra dağıtım.
    yine işler bizimkilere kalır gibi.hayırlısı olsun cnm sorun olmaz inş.sürekli kalmayacaklar sanırım 2 gün kalıp gelecekler.sonra bi daha 3 gün.
    yanlış anlamadıysam bizimki öyle söyledi. gidip 7 gün daimi kalınmayacak. allah büyük yardım eder cnm.dualarımızı eksik etmeyelim yeterki.
    sadece kendimizinkine değil tüm askerlere.
    ŞAFAK:88 :))

• quote:

Orijinalden alıntı: kumandanımm26

quote:

quote:

ytabi onlara poşet askerr :D:D siz bilmionuz mu biizmki süper rahatt süper ötesii :D telefon arazi felan yokk paso msjlaşıozz arıor konuşuoz komutandan bile arıo kntü olmayıncaa :D ama bizimkinin uzun dönem tabi kullancak sizinkiler poşet

teşekkür ederiz.maşallah canım gözümüz yok allah daha ii etsin.herkese nasip olmaz rahat askerlik.

• haklısın canım orası öle iş hiç bitmiyomuş orada ama denetim 3 martta bitiyomuş ozamana kadar sıkı dedi belki denetimden sonra rahat ederler dimi inşallah... allah tüm askerlerimizi korusun canım sizede şimdiden hayırlı teskereler.... seninkisi nişanlınmı eşinmi ? allahtan kısa dönem yapıolar canım 5 ay bişekilde bitcek allahın izniyle iyiki 15 ay değil walla çok zor uzaklık..... yakında değil aramız gidip hafta sonları görebilseydik desem dimi nasip değilmiş uzak yere gitti onlaar iiii olsunda dayanılıyo bi şekilde işde
  • quote:

esenlerden ulaşım çok kolay...malkara küçük yer askeriye şehre girince hemen solda.keşan arabaları filanda gidiyo.
    her saat başı ve bazı firmalarda yarım saatte var.araştırmışındır belki ama yinede bi fikir olsun benimkide:))
    sen gitte bizimkilerde gelsin artık :D.
    HAYIRLI TESKERELER....

wee gttii bn krdşym :S abimn sewgilisine bu siteyi sölemiimm paso yazar :)) evet araştırdk biz yinede çok saol. ama esenler malkara arası kaç saat ki ya netten baktm 3 buçuk dior
  • yuhh ne akdar kötüymüş malkaraa manisayı hiç sewmezdi çok zor çok kötü die şmdi arıor orayıı. sabah kouştuk komutan tekma tokat dalıo millete dio. ana bacı küfür ediomuş hepsine bizi evlymş onun akrısına felann yuhh. hepiniz küfür yiyionuzdurr komutandann snn karnla seni üst üste diomuş
  • quote:

haklısın canım orası öle iş hiç bitmiyomuş orada ama denetim 3 martta bitiyomuş ozamana kadar sıkı dedi belki denetimden sonra rahat ederler dimi inşallah... allah tüm askerlerimizi korusun canım sizede şimdiden hayırlı teskereler.... seninkisi nişanlınmı eşinmi ? allahtan kısa dönem yapıolar canım 5 ay bişekilde bitcek allahın izniyle iyiki 15 ay değil walla çok zor uzaklık..... yakında değil aramız gidip hafta sonları görebilseydik desem dimi nasip değilmiş uzak yere gitti onlaar iiii olsunda dayanılıyo bi şekilde işde

inş 3 mart büyük gün kısmetse.saol cnm sizede hayırlı teskereler...nişanlım:))
    uzun dönem olsa malkara bizi bitirirdi :(( öle banada uzak.
    ama denetlemeler bitsin bi hafta sonu ziyarete gideceğim kısmet olursa...

• quote:

yuhh ne akdar kötüymüş malkaraa manisayı hiç sewmezdi çok zor çok kötü die şmdi arıor orayıı. sabah kouştuk komutan tekma tokat dalıo millete dio. ana bacı küfür ediomuş hepsine bizi evlymş onun akrısına felann yuhh. hepiniz küfür yiyionuzdurr komutandann snn karnla seni üst üste diomuş

malkara sürgün yeriymiş.dağıtımımı ora.allah yardımcısı olsun.
    oraya giden sabretmeyi bilecek ve istenilen görevi harfiyen yerine getirecek yoksa rahat edemez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kısa dönem tankçı er -- 20 Şubat 2011; 15:51:04 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.