Şimdi Ara

sapphire 1950 pro sipariş ettim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sapphire 1950pro 512mb 256bit sipariş ettim
    umarım pişman olmam
    ısınma sorunları falan var dediler
    bakalım yarın görücem ne kadar ısınıyo, performansı nasıl

• bende benzer şikayetlerden dolayı msı x1950 pro aldım 4 gün önce çok fark olduğunu zannetmiyorum saphirre ile..hatırlıyorum ps2 aldığımdada sakın slim alma yanar ölür patlar muhabbeti yapılıyodu 1 sene oldu alalı günde ortalama 5 saat oynuyorum daha bişey olmadı:) güle güle kullan BOBO
  • emin ol hic bir problemin olmaz...eger kart rev 2 ise....rev 1 leri bilmiyrum sorunlu diyolar...ama rev2 den hic sorunlu gormedim...bosta 45 50 yukte 75i gecmiyor su anda...512mb almasaydin keske bi getirisi yok...
  • kart güzel marka ıhhh.
    umarım bir problem yaşamazsın hayırlı olsun.
  • şu anda piyasada olanların hepsi rev. 2 mi oluyo. yoksa bitarafına bakıp rev 2 olup olmadıyı hakkında bi yazı falanmı bulmak lazım. nasıl anlıycaz
  • fanı ön tarafta olanlar rev 2 oluyor yani dvı portlarini yakın tarafta ise fanı..sogutucudada ufak degisiklikler var ic kanallar fln...onun dısıda fiziksel olarak baska bisey yok farklı...bide oyunlarda fan hızını en yuksege almanizi oneririm...otomatikte de bi sorun olmuyorda en yuksege alırsanız 4-5 derece fln farkediyor...
  • hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan

bence gayet güzel bi kart , bence sorunsuz kullanırsın. tabi elektronik eşya bu hiç kimsenin şikayet etmediği bi üründe bile sende bahtsız bedevilik varsa ne yapsan boş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ENIGMA

emin ol hic bir problemin olmaz...eger kart rev 2 ise....rev 1 leri bilmiyrum sorunlu diyolar...ama rev2 den hic sorunlu gormedim...bosta 45 50 yukte 75i gecmiyor su anda...512mb almasaydin keske bi getirisi yok...

geçen hafta palit 1950gt alıcaktım ama
    bugün bilgisayarı toplamaya gittiğimde ellerinde sadece bu kalmıştı
    artık dayanamayacağım için bunu aldım
  • teşekkür ederim arkadaşlar yarın elime geçince kafamdaki bütün sorular gidicek gene de sizler içimi rahatlattınız
    daha güzelleri sizlerin olur inşallah
  • Hayırlı olsun . Güç kaynağın sağlam ve kasa içi havalndırman yeterli ise bi sorun yaşamaman gerekir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.