Şimdi Ara

<<<< RENAULT 19 KULÜBÜ >>>> (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.051
Cevap
41
Favori
593.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 99 model, alize, lpp işli, 78 000 km de 12,500 YTL ne dersiniz alayım mı? (satan tanıdık temizlik garanti)
  • 12500 ÇOK FAZLA PARA 11000 EDERİ AMA TEMİZ VE BAKIMLIYSA 500 YTL DAHA VERİLEBİLİR AMA 12500 İNANILMAZ BİR PARA HELEKİ 2. ELİN BİTİK OLDUĞU ŞU DÖNEMDE.. İYİ DÜŞÜN.
  • teşekkürler hocam
    (gerçi Diyarbakır' da bu modeller çok tutuluyor.Fiyat ondan pahalı biraz) sağol
  • selam arkadaşlar, ses (tıkırtı, gıcırtı vb.) geldiğinden ve sol havalandırma ızgarası kırıldığından dolayı ön konsolu sökmeyi düşünüyorum. daha önceden ön konsolu sökmüş yada sökmeye teşebbüs etmiş arkadaşlar varsa, nasıl söküldüğüne dair bilgilerini ayrıntılı olarak paylaşırlarsa sevinirim. şimdiden teşekkürler.

1997 Renault 19 - 1.6 RT
    klima + hidrolik direksiyon + alaşım jant + lpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi str8men -- 21 Nisan 2008; 18:41:04 >
  • Dostlar artık renault 19 umdan ayrıldım
    bu kulübe ve sizlere veda...
    artık 2000 model toyota corolla 1.6 sol aracımla yola devam ediyorum..
    reno çok cefamızı çekti..

6 yıl kullandım aldığımda 70 bindeydi satarken 170 bin.. aracımdan çok memnundum.. kliması olsaydı bir beş sene daha kullanırdım.
  • Hayırlı olsun kardeşim allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: str8men

selam arkadaşlar, ses (tıkırtı, gıcırtı vb.) geldiğinden ve sol havalandırma ızgarası kırıldığından dolayı ön konsolu sökmeyi düşünüyorum. daha önceden ön konsolu sökmüş yada sökmeye teşebbüs etmiş arkadaşlar varsa, nasıl söküldüğüne dair bilgilerini ayrıntılı olarak paylaşırlarsa sevinirim. şimdiden teşekkürler.

1997 Renault 19 - 1.6 RT
    klima + hidrolik direksiyon + alaşım jant + lpg

bende 95 1.6 RT var aynı donanımlar
    hiç bi zaman takırtısı tangurtısı kesilmiyo

boşver müziğin sesini biraz daha aç keser (sanayide ustanın tavsiyesi)
    yardımcı olamadım kusura bakma

• slmlar yeniden. eğer çok abartılı rahatsız edici bi ses değilse söktürme derim illa söktürücem dersende yetkili yada usta birine götür zira eski sesi mumla arayabilirsin benden söylemesi bende çok pinpirikliyimdir ama en azından şöyle düşün. ladanın sıfır çıkan arabasında bile özellikle kalorifer ayar düğmeleri sabitlenmemiş olduğundan bi tanıdık kenardaki boşluklara anahtar filan sıkıştırıyodu ikinci eldir zamanla ses olur bence fazla bi ses yoksa hiç kurcalama güle güle bin arabana.
  • teşekkürler arakadaşlar dediğiniz gibi konsola hiç ellememek daha akıllıca sanırım, sesler abartılı değil, ama havalandırmaya bir operasyon yapmak lazım galiba, ya devamlı açık yada devamlı kapalı da kullanmak durumundayım, ona bir çare düşünürüz artık.
  • arkadaşlar merhaba babama bir araba almak istiyorum renault 19 ları çok iyi diyorlar forumuda okudum benim sormak istediğim dizelleri nasılsır tavsiye edermisiniz aranızda kullanan arkadaşlar varmı motor 1.9 galiba bilgilendirirseniz sevinirim
  • 96 model 1,4 hb karbüratörlü 99 bin .de reno 19 ne kadar eder ? saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: velesbit

96 model 1,4 hb karbüratörlü 99 bin .de reno 19 ne kadar eder ? saygılar

SAHİBİNDEN.COM. VEYA ARABA.COMDA TAKİP EDEEBİLİRSİNİZ...
  • dizelleri pek tutulmadı çünkü devirsiz ve çok ağırdı. zaten renonun dizelleri megane ve clioda ancak randıman verir hale geldi ondan önceki modellerde bildiğim kadarıyla dizellerde iş yok
  • Çok temizse motoru da 1.6e ise o fiyata alabilirsin.kliması da varmış.
    quote:

Orjinalden alıntı: davutn

Arkadaşlar 99 model, alize, lpp işli, 78 000 km de 12,500 YTL ne dersiniz alayım mı? (satan tanıdık temizlik garanti)
  • Arabayı 11600 ytl'ye aldık. Şimdi bana kılıf lazım.Malum çocuk var.Araba granit gri tavsiye bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davutn -- 20 Mayıs 2008; 1:04:13 >
  • Hayırlı olsun. güle güle kullanın.
  • Arkadaşlar hidrolik direksiyonu olan renault19 sahipleri direksiyon kutusunun ve hidrolik pompasının fotoğraflarını çekebilirlermi?
  • slm arkadaşlar europama xenon takdırcam ama mercekli olsun istiyorum ne yapacak tavsiyesi olan varmı
  • Arkadaşlar 99 model reno 19 europa arabamızın direksiyonu ve debriyajı cok sert(direksiyon hidrolik olmasına ragmen) nedeni nedir acaba?
    ya da cözüm yolları?
  • quote:

Orjinalden alıntı: qntrl

Arkadaşlar hidrolik direksiyonu olan renault19 sahipleri direksiyon kutusunun ve hidrolik pompasının fotoğraflarını çekebilirlermi?

tam olarak nereyi cekecegim tarif edersen yarın sabah cekeyim resimlerini?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.