Şimdi Ara

L2LoyaL >> lutfen okuyunuz...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arKadaşlar.... Duyuldugu Gibi Abartı Şekilde Kufur Yok...

Evet Kufur Eden Turk Arkadaşlarımız var.. Ama Onada Çare bulundu... Yakında Ne kufur Ne Bad Buff Kalıcak...

Serverda bu aralar Gelişmeler olmaya başladı... Yeni sitemizi yaptık... Şimdi Yeni Eklentiler geLicek...

BiLgi aLmak için... gmibabm@hotmail.com ( msn- mail ) ve www.l2loyal.com 'u ziyaret edebilirsiniz....

Server böyLe giderse yakinda pvp severlerin vazgecilmez serveri olucagi kesindir

Ve abartılara inanmayin ... Sizde geLin test Edin.. Serverda Head Gm Turktur... Kesinlikle Çok yoğun Çalışılmakta....

Herkezin Gelip Test Etmesini Bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KvaLyE -- 7 Ağustos 2007; 18:10:54 >

• Beyler L2Loyal'in web sitesi yeniden yapılandırıldı oldukçada güzel oldu kanaatindeyim(Övünmek gibi olmasın :P). Şu andawww.l2tr.com adresinde de aynı şekilde bütün questlerin olduğu ve c3-c4-c5-c6 ve clan skillerinin olduğu türkçe bi site için tekrar kolları sıvadım gerçi çoğu kısımı bitirmiştim. Yakın zamanda lineage2 için full türkçe açıklamalı bir site sizleri bekliyor.
    Ayrıca yeterli kaynağın sağlanması durumunda yeni serverların açılması gündemde C6 olarak planlanıyor sorun çıkması halinde C6 arealara sahip C5 kurulabilir. Kaynağın sağlanması oldukça zaman alacağına benziyor stabil bir server için istediğimiz konfigürasyonlar maalesef hosting şirketleri tarafınca sıcak bakılmayan bir konu. Lütfen destek için sitemize girerek VOTE ve REKLAMLARA tıklayarak servera destekte bulunalım.
    Şimdiden herkese teşekkürler....

• www.L2LoyaL.com MukemmeL bir server bende ne zmn impe gitsem her turlu bir kişi ile pvp yapıyorum

Ama Bazı Kendini Bilmez Dengesiz Herifler War Bunun Basında J ile başlayan o Arkadaşımız Geliyor

Server Mukemmel; Bugları İyi temizlenmş her şey uygun harika bir server daha ne diyim

Dragon-Networkden Sonra Hayatımda Oynadıgım En iyi 2 inci Server......

L2Synergy Dusunun Butun Turkler Oraya Gidiyor Ama Serverda System Denen Sey Yok

Bu serverda yani L2LoyaLde; Alsana System git boss kes 15 token topla epic weapon yap

Git binbir ZahmetLe Epic Armor Yap 200 Kusur Tokeni (Magelere Gore)

Ben Buradaym Arkadaşlarım Cagırdı Ve Oynadıgım Her Saniye İçin PişmanLık Duymadm Bir Konuda Pişmanlık Duydum Onuda Salladım Gitti Event konusu

Dedigim Gibi Butun Oynadıgım Serverlarda Ketradan Taslık Yerinde Aşşagı Atlatıgımda Boşluga Dusuyodum Bu Serverda Bir Kere Dusmedm Bu sadece 1 inci ornek daha neler war neler....!

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.