Şimdi Ara

İnternet Sayfasındaki Reklamları Engelleme.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

İnternet sayfasında çıkan reklam karelerini görmek istemiyorum.

İnternet Explorer kullanıyorum ve halen nedenini bilmediğim bir durumdan dolayı,internet sayfası açıldıktan 5-10 dk içersinde Hata Raporu göndermekte ve kapanmakta.Çok çıldırtıcı bir durum ve herhangi bir çözüüm bulabilmiş değilim...

her şeyi denedim fakat bu reklamları kapatma olayını daha önceden denememeiştim.Bir de bu şekilde denmek istiyorum ...

Nasıl kapatacağım hakkında vereceğiniz bilgilerden dolayı şimdiden teşekkür ederim...

• Kaspersky Internet Security'yi önerebilirim bu anti-vir,reklamlarıda engelliyor.
    Bence ie 7'yi yüklemeyi dene yada Mozilla firefox yada Opera
  • quote:

Orjinalden alıntı: JUSTIN

Kaspersky Internet Security'yi önerebilirim bu anti-vir,reklamlarıda engelliyor.
    Bence ie 7'yi yüklemeyi dene yada Mozilla firefox yada Opera

Zaten mevcut hali ie7.Kurmaz olaydım kurduktan 10 gün sonra yapmaya başladı birdaha önünü alamadım.Tekrardan 6.0'a döndüm orda da aynı Hata raporunu göndermye başladı...

İşin Komiği İe7 , İe 6 , Mozzilla , bir enplorer daha vardı oksijen miydi şu an adı aklıma gelmiyor hepsinde yapıyor.Hepsini ayrı ayrı kurdum ve hepsinde aynı sonuçla karsılastım.

İe 7 De ayarlardan felan kapatamıyormuyuz acaba?
  • bende msn toolbar var açılır pencere şeklindeki reklamların %90 ını engelliyor. İE hakkında bir bilgim yok ama sakın silme msn e giremezsin.
  • O zaman hata raporu verdiğinde hatanın hangi dosyadan hangi .dll'den kaynaklandığına bak ve o dosyayı tekrar yükle.Bende bir ara bu tarz bir sorunla karşılaşmıştım sorunun nedeni flash programıydı sorun java programından da kaynaklanabilir.
  • quote:

O zaman hata raporu verdiğinde hatanın hangi dosyadan hangi .dll'den kaynaklandığına bak ve o dosyayı tekrar yükle.Bende bir ara bu tarz bir sorunla karşılaşmıştım sorunun nedeni flash programıydı sorun java programından da kaynaklanabilir.

Evet hata raporuna göre il zamanlarda javadan kaynaklandığı yazıyordu. Update ettim olmadı.. Sildim olmadı..

Sonradan flash programlarını güncelledim olmadı.... sildim olmadı....

En son olarak System 32 den bir yer gösterdi. Repair yaptım omadı... sildim bilgisayar açılmadı.... Formatladım ve hiç bir program yüklemeden ie 7 yi kurdum eklentisiz olarak gene sorunla karşılaştım..

Anlayacağın delirmek üzereyim. 93'yılından beridir bilgisayar kullanıcsıyım.bunun gibi bir sorunla daha önceden karşılaşmadım.Karınca kararınca kendime yeterim bilggisayar konusunda fakat bu problem yüzünden İnternet 'ten soğudum.

Reklamları kaptmak istiyorum derken açılır pencere leri kastetmişyorum.Mesela Donanım haber forum larında sağda bulunan resimleri görmek istemiyorum bu mümkünmü (hareketli olanları durdursam da yeter) Çünkü bir tek bunu denemedim

• Format attığın halde düzelmediyse çok ilginç...Kaspersky bahsettiğin reklamlarıda engelliyor açılır pencereleride...Bende dh'deki reklamların hiçbiri yok şuanda
  • quote:

Format attığın halde düzelmediyse çok ilginç...Kaspersky bahsettiğin reklamlarıda engelliyor açılır pencereleride...Bende dh'deki reklamların hiçbiri yok şuanda

Freeware versiyonu varmı acaba.İntrernetteki ilk arama sonucundan 28 Ytl diye bir yazı fırladı
  • Dostum PM attım gelen kutusuna bak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.