Şimdi Ara

yeni opel astra sedan (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
40.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • malesef dizellerde trye getirmiolar. belkide yoktur almanyada ama olacağını sanıyorm. tr yollarında ciddi sorunlar çıkar o büyüklükteki bi araçta 90 hp dizelle
  • ABİ ALMAN DAN ŞAŞMAM.TOYOTA HONDA DA İYİDİR.FAKAT OPELİN GERİSİNDE

TABİ BU BENİM DÜŞÜNCEM...
  • Allah var jetta daha moderen gözüküyor şinci..ama astrada babacan yani =)
  • Bugün öğrendim 1.3 motor ile rampa çıkarken klima bile çalışmıyormuş
  • ya bu yorumlara hakkaten deli oluyorum..
    ne kadar mantıksız konuşuyosunuz..
    koskoca opel salakmı dediğiniz gibi bi araba yapsın.!
    cocuk gibi her soylenılene inanıyosunuz.yok geri geri kalkmıyomus yok yokus cıkamıyomus..
    bırakın bu işleri.
    zamanında 7beygir'lik citroen'leri istanbulda dolmuş diye kullanmışlar. 5kişilik.
    istanbulun yokuşlarında çok az zorlanıyomuş.
    90 beygir arabadan bahsediyosunuz.
    geri geri kalkmıyo, klima açınca yokus cıkamıyo dıyosunuz.
    ya adam gibi yorum yapın milleti bilgilendirmek amaçlı, yada bi yerinizden sallamayın, susun da adam sansınlar..
  • geri geri kalkamamk bütün dizellerin ortak sorunudur(en azından 2.0 motorların düşükleri) canavar gibi giden focusta da aynı şikayet vardır
  • dün ilk kez park etmiş vaziyette gördüm,etrafında tur attım,diyeceğim odur ki resimlerinden çok çok daha güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: conss

ya bu yorumlara hakkaten deli oluyorum..
    cocuk gibi her soylenılene inanıyosunuz.yok geri geri kalkmıyomus yok yokus cıkamıyomus..
    bırakın bu işleri.
    zamanında 7beygir'lik citroen'leri istanbulda dolmuş diye kullanmışlar. 5kişilik.
    ya adam gibi yorum yapın milleti bilgilendirmek amaçlı, yada bi yerinizden sallamayın, susun da adam sansınlar..

İstediğim yerimden sallarım sanamı sorucam konuşma tarzına dikkat et bilgilendiriyorumda işte 1.3 motorlu arabadan hayır gelmez
  • 6 yıldır 1.2 benzinli fiat-tofaş, 1 aydır 1.3 dizel motorlu opel araba kullanıyorum. Çekiş gücü anlamında önemli bir sıkıntı yaşamadım.

Merak ettim siz hangi araçda hangi sorunları yaşadınız ?

quote:

Orjinalden alıntı: emrcan
    İstediğim yerimden sallarım sanamı sorucam konuşma tarzına dikkat et bilgilendiriyorumda işte 1.3 motorlu arabadan hayır gelmez
  • quote:

quote:

ya bu yorumlara hakkaten deli oluyorum..
    bırakın bu işleri.

sana göre

• quote:

Orjinalden alıntı: hornet512

6 yıldır 1.2 benzinli fiat-tofaş, 1 aydır 1.3 dizel motorlu opel araba kullanıyorum. Çekiş gücü anlamında önemli bir sıkıntı yaşamadım.

Merak ettim siz hangi araçda hangi sorunları yaşadınız ?

quote:

Ben 1.3 kullanmadım hiç fakat çevremden duyduğuma göre 1.6 en düşük olmalı ve ben çok seyahet ettiğim için yağmur kar kış vs yokuş rampa vs benim için önemli duyduğum gerçek ise 1.3 motorlu bütün arabalar bana yaramaz yani

• Çevrenizdekilerin söyledikleri yanlış sayılmaz, tabiki 1.6 olsa daha iyi. Hatta 1.9 olsa daha da güzel.
    Ancak devir ekonomi devri. Gücü yeterli olduğu halde en ekonomik motorlu araç bu.
    Sizin şartlarınızı gayet iyi karşılar. Ben henüz 600 km yaptım. Bunun sedan olmayanı ile çok yol yapmış arkadaşlarım memnunlar.

Daha güçlü bir araba alırsanız izlenimlerinizi (birde bandrol ve yakıt masraflarını da) paylaşırsanız seviniriz.

quote:

Ben 1.3 kullanmadım hiç fakat çevremden duyduğuma göre 1.6 en düşük olmalı ve ben çok seyahet ettiğim için yağmur kar kış vs yokuş rampa vs benim için önemli duyduğum gerçek ise 1.3 motorlu bütün arabalar bana yaramaz yani

• quote:

Orjinalden alıntı: hornet512

Çevrenizdekilerin söyledikleri yanlış sayılmaz, tabiki 1.6 olsa daha iyi. Hatta 1.9 olsa daha da güzel.
    Ancak devir ekonomi devri. Gücü yeterli olduğu halde en ekonomik motorlu araç bu.
    Sizin şartlarınızı gayet iyi karşılar. Ben henüz 600 km yaptım. Bunun sedan olmayanı ile çok yol yapmış arkadaşlarım memnunlar.

Daha güçlü bir araba alırsanız izlenimlerinizi (birde bandrol ve yakıt masraflarını da) paylaşırsanız seviniriz.

quote:

Honda cr-v düşünüyordum fakat 35 milyar kredi faizi işlediği için vazgeçtim passat düşünüyorum 2.0 motor

• adam diyor zaten neremden sallarsam sallarım diye. binmemiş arabaya, sağdan soldan dolma laflarla geliyor burda hahahahahah diyerek yorum yapıyor.klimayla çıkamıyomuşmuş muhahahaha mış.
    ya adam gibi bilgi ver ya sus..
    bişeyleri kötüleyerek yorum yapma.!
    alınca arabayı, açarız klimayı, 5kişi bineriz, geri geri de çıkartırım sana arabayı, sonra görürüm seni.
    dizel araba kullanmamışlar geliyorlar burda ahkam kesiyorlar. yok bakkalın çırağı söyledi yok bilmemkimden duydum.
    amacın bilgi vermek olsun. sallamak değil.
    sana göre yaramazsa kendine sakla fikirlerini.yapıcı olsun eleştirilerin yapıcı..
    çok şey mi istiyorum sana göre, çok şey mi bekliyorum senden, yapamaz mısın.?
  • beyler njoyların lasitk ve jantları hakkında bilgi verebilir misiniz ?
  • Araba tasarımıyla, kalitesiyle sınıfındaki diğer araçların önünde..
    1.3 dizel - 90 beygir motor seçeneği "bi yerlerinden sallayanların" hoşuna gitmese de bu konuyu laikiyle düşünenlerin aklına yatacak bir seçenek. Bu motor; küçük hacim motorlar arasında ödül almış olan Fiat-Opel ortak üretimi bir motor. 1300cc bile değil; 1248 cc. Buna rağmen 90 beygir güç alınmış.
    Komiklik peşinde koşmanın anlamı yok; cebini düşünen herkes 1.3 dizel seçeneğini düşünür. Onun dışında ; iç mekan kalitesi ve hb' de olmayan genişliğini de ekleyince; bu araba tam anlamıyla Türkiye arabası.
    Ayrıca buraya yazıyorum; Megane kadar satacaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KaSSaS

beyler njoyların lasitk ve jantları hakkında bilgi verebilir misiniz ?

spor paketli olduğu zaman 205mm genişliğe ve 55mm yanağa sahip lastikler geliyor.
    jant ise bu..

yeni opel astra sedan
  • quote:

Orjinalden alıntı: feanorringeril

Araba tasarımıyla, kalitesiyle sınıfındaki diğer araçların önünde..
    1.3 dizel - 90 beygir motor seçeneği "bi yerlerinden sallayanların" hoşuna gitmese de bu konuyu laikiyle düşünenlerin aklına yatacak bir seçenek. Bu motor; küçük hacim motorlar arasında ödül almış olan Fiat-Opel ortak üretimi bir motor. 1300cc bile değil; 1248 cc. Buna rağmen 90 beygir güç alınmış.
    Komiklik peşinde koşmanın anlamı yok; cebini düşünen herkes 1.3 dizel seçeneğini düşünür. Onun dışında ; iç mekan kalitesi ve hb' de olmayan genişliğini de ekleyince; bu araba tam anlamıyla Türkiye arabası.
    Ayrıca buraya yazıyorum; Megane kadar satacaktır.

+1
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: KaSSaS

beyler njoyların lasitk ve jantları hakkında bilgi verebilir misiniz ?

spor paketli olduğu zaman 205mm genişliğe ve 55mm yanağa sahip lastikler geliyor.
    jant ise bu..

yeni opel astra sedan

güzelmiş teşekkürler

• 1.3 ama cdtı yazıyor beyler turbo denen birşey var!!!vites küçült bas gaza bakalım nasıl zıplıyor araba...sallanacak yer burası değil..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.