Şimdi Ara

^^ Nokia N82 | S60 3.1 - 2.4' QVGA LCD | 5MP - Xenon Flash - AF | WLAN - GPS ^^ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.481
Cevap
14
Favori
895.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen benimde istediğim özelliklere sahip acaba n95 8gb tan bi farkı var mı artı ve eksi olarak?Ucuzlayınca ikisinden birini almayı düşünüyorum
  • heyo heyo, telefonu değiştiricez...

yalnız forumdan kouyan arkadaşlara bi iblgi vermek istiyorum... nokianın siteinde duyuruldu die 1 ay sonra elinizde olur sanmayın... o aletin buraya gelişi ve makul bir fiyata inmesi için şubat mart en erken tarihtir... bilgileriniize :)))
  • Eğer şubat mart gibi çıkacaksa o kadar bekleyemem. Fotoğraf makinam bozuldu, onun yerine yeni makina almaktansa iyi fotoğraf çeken bir telefon almak istiyorum. Bir K810i alıp N82 gelene kadar idare edeyim o zaman.
  • 39 saat kaldı
  • 32 saat
  • 29 :D
  • abi bu telefonun fake olmadığından emin misiniz?
  • 4. sayfayı okursan fake olmadığın anlarsın

quote:

Orjinalden alıntı: Midgàrd

abi bu telefonun fake olmadığından emin misiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chino

heyo heyo, telefonu değiştiricez...

yalnız forumdan kouyan arkadaşlara bi iblgi vermek istiyorum... nokianın siteinde duyuruldu die 1 ay sonra elinizde olur sanmayın... o aletin buraya gelişi ve makul bir fiyata inmesi için şubat mart en erken tarihtir... bilgileriniize :)))

ah hocam ya ne şubatı ne martı! N73 şu an çıkışından ancak 1,5 yıl sonra normal fiyatlara indi. Kimbilir N82 ne zaman alınacak hale gelir. Bu arada bir ara birisi bu konuda ya da başka bir yerde N82'de kamera kapağı yok demiş. Gözüme çarpmıştı. Kapak var. İlk sayfadaki resimlerde de gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TA2LSM -- 13 Kasım 2007; 12:36:10 >
  • bana sanki 6233 ün symbian eklenmiş ve kamerası 5 mp olmuş artı bide wifi eklenmiş hali gibi geldi
    yani tipi gözüme aynı 6233 e benziyor inş. ses olayıda 6233 gibi olur o zaman tadından yenmez
  • Bu telefon 100000000% fake. Truestories ise başka bir şey ile alakalı gibi geliyor bana, ayrıca N82 tasarlandıysa bile bu konudaki resimlerde görünen telefon kesinlikle 1000000% fake arkadaşlar. Eğer bu konudaki fotoğraflardaki telefonu nokia çıkarsın ne derseniz o olayım o kadar da iddalı konuşuyorum!
  • arkadaslar n81 8 gb doğu bankata var tam hatırlamıyom ama 1200- 1300 arası fiyat vermişlerdi
  • you tube de videosu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayaz77 -- 13 Kasım 2007; 14:09:06 >
  • N82 Nokia resmi basin bulteni fotograflari:

http://www.nokia.com/A4136017?category=n82

^^ Nokia N82 | S60 3.1 - 2.4' QVGA LCD | 5MP - Xenon Flash - AF | WLAN - GPS ^^

Daha fazla foto var yukaridaki linkte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzturkgem -- 13 Kasım 2007; 17:20:26 >

• quote:

Bu telefon 100000000% fake. Truestories ise başka bir şey ile alakalı gibi geliyor bana, ayrıca N82 tasarlandıysa bile bu konudaki resimlerde görünen telefon kesinlikle 1000000% fake arkadaşlar. Eğer bu konudaki fotoğraflardaki telefonu nokia çıkarsın ne derseniz o olayım o kadar da iddalı konuşuyorum!

Bu Fake olayi tum nokia lar icin soylenir zaten. Cunku cogu zaman bu prototip modelleri goren hickimse Nokia nin dava acacagi korkusundan gercek fotograflarini cekip nete koymaya cesaret edemez, photoshpla uydur kaydir seyler koyarlar nete. Cogu zaman model numaralari degisir mesela dedikodularda N83 diye gecen bir model sonra Nokia tarafindan N95 diye duyurulur vs vs. Ama ne zaman ki bir modelin dedikodusu cikar %90 gercektir. Onun icin cok iddaali olmamak lazim bence:

• quote:

Bu telefon 100000000% fake. Truestories ise başka bir şey ile alakalı gibi geliyor bana, ayrıca N82 tasarlandıysa bile bu konudaki resimlerde görünen telefon kesinlikle 1000000% fake arkadaşlar. Eğer bu konudaki fotoğraflardaki telefonu nokia çıkarsın ne derseniz o olayım o kadar da iddalı konuşuyorum!

quote:

Orjinalden alıntı: ozzturkgem

N82 Nokia resmi basin bulteni fotograflari:

Daha fazla foto var yukaridaki linkte.

Yazık oldu be Midgàrd
    Şimdi ne dersek o mu olacaksın sen

• quote:

cok buyuk konusmussun nezmaandır buralardayım fake oldugu hakkında bu kadar emin konusan gormedim ztn ardından ozzturkgem@ bombayı patlatmıs
  • gerçekler belli oldu

alacak mısın
    quote:

• nokia seni duymuş inadına çıkartmış bu modeli
  • arkadaşlar taaa mayıs ayında n81 ve n82 nin fotoları düşmüştü nete.ve n81 fotolardaki gibi çıkmıştı n82 nin de böyle olacağı belliydi zaten bir haftadır da fotolar internetteydi.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.