Şimdi Ara

^^ Nokia N82 | S60 3.1 - 2.4' QVGA LCD | 5MP - Xenon Flash - AF | WLAN - GPS ^^ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.481
Cevap
14
Favori
895.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim emektar, yıllanmış, yaşlanmış, işi bitmiş, şaftı kaymış, tarihi eser "Sony Ericsson T630" dan sonraki telefonum belli oldu yani.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..Dawson..

http://www.teknomag.com/index.php/post/2344/nokia-n82-5-megapiksel-kamerali-fotografci/

burda wi-fi var diyor..

Ben de baktım. Demek ki var :)))
  • woww!! ii güsel 8gb N95 pahalı gelrise bunu alır millet
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

woww!! ii güsel 8gb N95 pahalı gelrise bunu alır millet

zannetmem n82 n95 8gb ile ayni fiyat olur nede olsa nokianin ailskanligi telefon ne olursa olsun 1000 ytl uzerinde cikiyo...
  • nokia niye aynı 2 cihaz çıkarsınki?? Bence 1şeyler eksik...
  • Evet n82 olduğu iddia edilen ve internete verilen ilk fotolar gelmeye başladı.Bu fotolarda en merak edilen yön tuşlarının üzerindeki elips şeklindeki bölümün ne işe yaradığı.Bir de tuş takımı en son çıkan sony teller gibi ince bir tasarıma sahip olması kullanımı ilk başlarda zorlaştıracak gibi.Telefonun 2.kasımda tanıtılacağı da nette dolşan dedikodular arasında; http://www.nokia.co.uk/play

^^ Nokia N82 | S60 3.1 - 2.4' QVGA LCD | 5MP - Xenon Flash - AF | WLAN - GPS ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayaz77 -- 26 Ekim 2007; 15:50:22 >

• resimler feyk gibi zennetmiyorum n82 olduğunu
  • cok tipsiz..
  • nokia bu kadar tipsiz telefon yapmaz
  • aylar once n81 ve n82 nin fotoları aynı anda bir sitede yayınlanmıştı.bunlar çizim şeklindeydi ve n81 tam o resimdeki gibi piyasada şu an.

bekliyip görücez...
  • nokıa bukadar tıpsız yapmaz...bunlarda nokıa bıle yazmıyor cın malı bunlar
  • yeni N82 resimlerinin kaynağı adres:

http://kraj.livejournal.com/133179.html

şimdilik doğru dürüst birşey yazmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isikayhan -- 27 Ekim 2007; 11:19:53 >
  • tipi kıt yaw bunun...
    en azından rengi gitmemiş...
    bzim N73,N95 tarzı gümüş renk olaydı keşke...
    ve N91 özentisi olmuş biras tışlar aynı...
    bunun N82 olduğundan şüphem yok gibi
    bize verilen kolpa resimde bunun aynısı idi
  • telefonun tipi iyi durmuyor ama şu an bunlar net resimler değil.bi kere renk fiyasko ama faklı renkleri olacaktır.bakalım iki kasımda bu mu tanıtılacak.tipi biraz değişirse iyi olur ama o zamanda n95 e kendi eliyle güçlü bir rakip çıkarmış olur nokia.hep beraber görücez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayaz77 -- 27 Ekim 2007; 11:21:45 >
  • tipten kaybedio vallahi...
  • Telefonun tasarımı çok da iyi görünmüyor. Resimlerin gerçek olduğunu düşünüyorum.
  • Çıkmasındaki tek hayır,n95'in fiyatını düşürmek olur sanırım
  •  ^^ Nokia N82 | S60 3.1 - 2.4' QVGA LCD | 5MP - Xenon Flash - AF | WLAN - GPS ^^

buldugum bir kac resim en ustteki reimdeki manyak guzel ama sanirim alltaki resimlerdeki gibi olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cayene -- 5 Kasım 2007; 0:11:25 >

• çıksada artık şu n73ü değiştirsek 1.5 sene olcak :DDD
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.