Şimdi Ara

...Mame Romları (Jetonlu Atari Oyunları) by AmigamaN :o)... (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.408
Cevap
16
Favori
1.019.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: AmigamaN

himmm... Bakın burda tamamen PAYLAŞIM İÇİN BULUNMAKTAYIM... Herhangi bir çıkarım olabilir mi sizce? Yönetici geçen sayfada yazılan msjları silmiş. TAbi
    biraz hakaret vardı ama tek taraflı değildi... Dengesizin biri gelip ortalıgı karıstırıyor. üstelik yeni üye olmus ve olayları bılmeden BOS BOS KONUSUYOR. SONRADA YOK OLUP GIDIYOR... yani sinir olmamak tepki göstermemek mümkün değil..... 30 KİŞİ İLE AYNI ANDA UĞRAŞAMAM Kİ... Elimden gelen her açıklamayı ve yardımı yaptım... Zorunlu olmadıgım halde yaptım... Aslında bu topıcte acılmayacaktı. Ama kabahat bende. Ne kaşınıyosam, bırak ya kımse bılmesın oynamasın, çokta derdimdi... Hem paylaşıyoz, hemde azar işitip hakarete uğruyoz. Sonra biri gelip yapamıyor, sonra bizi niye uğraştırıyon, çalışmayan şeyleri koyuyon diyor... Çok komik aslında düşününce... BIR O KADARDA ÜZÜCÜ. NEYSE... HEPINIZIN ÇÖZÜMLERİ MEVCUT AMA DEDIGIM GIBI BIR SURE TAKILIN. BAKALIM PROBLEM BENDEN MIYMIS!!!!!

Abi senin ona cevap verip seviyesine düşmen hata abi böle tip insanlşar ülkemizde ne yazik çok mevcut kendileri hiçbişey yapamaz hiç bi baltaya sap olamaz yapanida basarili olanida için için kiskanir oturdugu yerden ahyam keser bosver sen hiç canini sikip biraz topicten çekilim felan deme böle yaparsan seni çekemiyenleri sevindirmiş olursun biz sana inaniyoruz sana güveniyoruz sen yardim etsende etmesen de gönüllerde taht kurdun hiç kafana takma hiç bişey eklemesen bile muhabbetini esir geme konuşulanlara katil hadi kardesim deymez yani canini siktigina

• quote:

Orjinalden alıntı: MORGAN

Abi senin ona cevap verip seviyesine düşmen hata abi böle tip insanlşar ülkemizde ne yazik çok mevcut kendileri hiçbişey yapamaz hiç bi baltaya sap olamaz yapanida basarili olanida için için kiskanir oturdugu yerden ahyam keser bosver sen hiç canini sikip biraz topicten çekilim felan deme böle yaparsan seni çekemiyenleri sevindirmiş olursun biz sana inaniyoruz sana güveniyoruz sen yardim etsende etmesen de gönüllerde taht kurdun hiç kafana takma hiç bişey eklemesen bile muhabbetini esir geme konuşulanlara katil hadi kardesim deymez yani canini siktigina

Demek memnun olan birileri var... EYVALLAH... Neyse haklısın takmamak gerek MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR. HITE BAKSANA 5000 E DOGRU GIDIYOZ. AZ DAHA UGRASIRSAK 10.000 I GORUP REKOR KIRABILIRIZ... BELKI UST KONU BILE OLABILIR... ZATEN UST BÖLÜMDEN HIC ASAGI INMIYOR Kİ.
    EVET DERTLERI ALALIM... PROBLEMLER NE?

• Bu arada O KADAR ARKA PLANDA CEKENLER NERDESINIZ... işinizi görüp kaçıyosunuz... Ne tatlıya karışırsınız ne TUZLUYA... BI KAC KISI HARIC. CEVAP VEREN OLMAMIS OLANLAR HAKKINDA... NEYIN NE OLDUGU ANLASILDI. NEYSE DEVAM EDIN BAKALIM... PM E BAGLAMAK LAZIM DI YA HERSEYI NEYSE...
  • quote:

Orjinalden alıntı: korgeneralim

çok kısa olarak 1,2 madde şeklinde svcplus ı nasıl çalıştırdığını anlatabilir misin. Bilmem gereken birşeyi bilmiyorum sanırım.
    kawaks1.46 programında listede görünüyor ama üstüne tıklayınca hata veriyor. Sanırım tıklamadan önce birşey yapmam gerekli.

ng-lo.rom dosyasını bulamıyorum diyor.

SENDEN başlayalım belalı adam...

DEdiğin dosya NEO- BIOS dosyası... az kalmıs sonunda geldın şunu çekip rom un ıcıne OLDUGU GIBI YANI ZIP HALINDE KOPYALA... SONRA DENE BAKALIM NELER OLUYOR

http://s14.yousendit.com/d.aspx?id=F1BE908F3D4A475A8C63D0763ECF60C4

• amigaman eskiden jetonlu makinalarda oynadığım street fighter gibi dövüştarzı bi X-men vardı. onu bulabilirmisin. X-men kahramanlarıyla dövüşüyodun.
  • Bende tekken in sesi kesik kesik gelior oyun slow motion oynanıor bunu nasıl halledebiliriz..
  • quote:

quote:

Demek memnun olan birileri var... EYVALLAH... Neyse haklısın takmamak gerek MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR. HITE BAKSANA 5000 E DOGRU GIDIYOZ. AZ DAHA UGRASIRSAK 10.000 I GORUP REKOR KIRABILIRIZ... BELKI UST KONU BILE OLABILIR... ZATEN UST BÖLÜMDEN HIC ASAGI INMIYOR Kİ.
    EVET DERTLERI ALALIM... PROBLEMLER NE?

Sirf hit artsin diye 50 sefer girip çikyorum topic'e

• Bide abi öbür sayfa'daki link lerin hepsi ölmüş zahmet omassa abi sen oyunlari indirdigin sitenin adresini ver

• quote:

Bide abi öbür sayfa'daki link lerin hepsi ölmüş zahmet omassa abi sen oyunlari indirdigin sitenin adresini ver

Adresler belli zaten... O oyunları çekerken yazıyor.. Gizli bişi yok bende oralardan temin ediyorum... Yenilerini bulunca yazarız... Ama bir yandan dertleriniz bir yandan SAĞLAM LINKLER HANGISI ILE UGRASCAZ...???

• quote:

Orjinalden alıntı: reLo

Bende tekken in sesi kesik kesik gelior oyun slow motion oynanıor bunu nasıl halledebiliriz..

Tekken 1 de öyle bir problem olmaması gerek.. 2 dede sorun yok. Ama 3 ten bahsediyorsan... 3 ün sesleri problemli ve ağır... Sese bir şey diyemem ses kalitesini düşür belki olur. + Oyunu hızlandırmak için 1000 kere anlattıgım seyi bir daha yazıyorum. Artık bunu bir daha sormayın. AYNI şeyi yazmaktan ellerim nasır tuttu... 2 olay içinde ISTEDIGIN OYUNUN USTUNE GEL. SAĞ DÜĞME PROPERTIES... ORDAN DISPLAY MENUSUNU SEC VE THROTTLE ADLI KUTUCUGUN İŞARETİNİ KALDIR... HIZLANMA EPEY FARKEDER... SES MENUSUDE AYNI ÖZELLİKLER MENUSUNDE MEVUT...
  • MAME yeni sürüm çıktı... ESKISINE ORANLA EPEY ŞEY DÜZELMİŞ... Her hafta çıkıyor zaten

http://digilander.libero.it/statodellecose/mirror/mame32fx_090u2_i686.exe

TEST EDILDI ONAYLANDI...

• eyvallah çekiyorum , şu zinc nasıl kullanılır bi yazmadın yaw hangi bios ları kullanıcam vs. anlatıver yaw....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Desperatto

amigaman eskiden jetonlu makinalarda oynadığım street fighter gibi dövüştarzı bi X-men vardı. onu bulabilirmisin. X-men kahramanlarıyla dövüşüyodun.

şöyle bir şeymi?

BU OYUN VE DAHA FAZLASI AŞAĞIDA MEVCUT ÜYE OLMANIZ GEREKMEKTE... YADA PM ILE USER VE SİFRE ISTEYENE YOLLANIR...

http://www.emucation.com/dl.php?romid=16931

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmigamaN -- 14 Ocak 2005, 12:53:35 >

• quote:

Orjinalden alıntı: alyy

eyvallah çekiyorum , şu zinc nasıl kullanılır bi yazmadın yaw hangi bios ları kullanıcam vs. anlatıver yaw....

BUNUDA 1000 KERE ANLATTIK. biraz okuyun şu sayfaları yahu... Aynı şeyleri dakkada bir sormayın yahu... Bir önceki sayfada daha önceki sayfalardada varrrrrr...

ZİNC DOS TABANLIDIR. COMMAND SATIRINDAN DOS PENCERESINDEN ÇALIŞTIRCAN.

START-RUN'A GEL CMD YAZ... DOS PENCERESI ACILCAK. ZINC IN OLDUGU KLASÖRE GIT.

ZINC --list-games yazarsan tüm oyunlar cıkar numaralı halde. istedigin oyunun numarasını bulup örnek
    zinc 22 ENTER ---->>>>> DERSEN 22 NUMARADAKI OYUNU ACAR. OK... BU ARADA OYUNU ROMS KLASÖRÜ ALTINA KOPYALA ILK OLARAK....

zinc'in full çalışır haldeki bios lu kullandığım versiyonu aşağıda...

http://s14.yousendit.com/d.aspx?id=43A2C97506DCC9AC8B61537780E355D8

• eyvallah sorun bende heralde ben yapamıyorum bitürlü yazdım cmd sonra desktop yazıyorum desktop un içinde zinc olmuyo ...
    quote:

quote:

eyvallah çekiyorum , şu zinc nasıl kullanılır bi yazmadın yaw hangi bios ları kullanıcam vs. anlatıver yaw....

BUNUDA 1000 KERE ANLATTIK. biraz okuyun şu sayfaları yahu... Aynı şeyleri dakkada bir sormayın yahu... Bir önceki sayfada daha önceki sayfalardada varrrrrr...

ZİNC DOS TABANLIDIR. COMMAND SATIRINDAN DOS PENCERESINDEN ÇALIŞTIRCAN.

START-RUN'A GEL CMD YAZ... DOS PENCERESI ACILCAK. ZINC IN OLDUGU KLASÖRE GIT.

ZINC --list-games yazarsan tüm oyunlar cıkar numaralı halde. istedigin oyunun numarasını bulup örnek
    zinc 22 ENTER ---->>>>> DERSEN 22 NUMARADAKI OYUNU ACAR. OK... BU ARADA OYUNU ROMS KLASÖRÜ ALTINA KOPYALA ILK OLARAK....

zinc'in full çalışır haldeki bios lu kullandığım versiyonu aşağıda...

http://s14.yousendit.com/d.aspx?id=43A2C97506DCC9AC8B61537780E355D8

• amıga dostum bana shadow warriors oyunu lazım bı kaç yerdem çektım ama hepsı bozuk çıktı sunun saglam romunu bulabilirmisin dostum bırde bu tekken stret fıgter2 ve dıger serilerı hem hata vermıyor name hemde gormuyor oyunları nasıl yuklerız onları saygılar.
  • quote:

eyvallah sorun bende heralde ben yapamıyorum bitürlü yazdım cmd sonra desktop yazıyorum desktop un içinde zinc olmuyo ...

dostum az da olsa dos bilmiyon mu sen? him anlaşılan bilmiyon... Bak desktop bildiğin üzre masaüstün... ZINC ı masaustunde bır directory e aç. Örnek adı
    Z klasörü olsun ok... sonra cmd yaz. KARSINA DOS PENCERSI ACILCAK TIRNAKLAR OLMADAN "CD DESKTOP" YAZ.... SONRA "CD Z" yazıp enterla. Z nın ıcıne gırcen... sonra "zinc --list-games" yazınca oyun lıstesı cıkıyor. ordan oyun numaranı bulup yaz örnek 22 nolu oyun için. "zinc 22" ENTER OK BU KADAR BASIT..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmigamaN -- 14 Ocak 2005, 15:08:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SUPERMAN

amıga dostum bana shadow warriors oyunu lazım bı kaç yerdem çektım ama hepsı bozuk çıktı sunun saglam romunu bulabilirmisin dostum bırde bu tekken stret fıgter2 ve dıger serilerı hem hata vermıyor name hemde gormuyor oyunları nasıl yuklerız onları saygılar.

AL BAKALIM ÇEKİP SENIN İÇİN KOYDUM...

http://s14.yousendit.com/d.aspx?id=DFE5A8B47374EBC439031AE69F9C74B7

Shadow TANIDIK GELDI BIRAZ OYNADIM... BAYAG ESKI AMA YAHU... ÇALIŞIYOR %10000000000000. AŞAĞIYA GÖRÜNTÜ EKLEDİM. EMIN OL ÇALIŞIYOR

bu adreste TONLA OYUN var. FAKAT UYE OLMAN GEREK. 2 DAKKALIK BİR İŞ.

http://www.emucation.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmigamaN -- 14 Ocak 2005, 15:28:16 >

• Benim 90 lı yıllardan hatırladığım iki güzel oyun vardı ama isimlerini hatırlamıyorum.O zamanlar çok paramı yedikleri için bana en güzel oyunlar
    onlarmış gibi geliyor.

Tarif edeceğim.İlkinde bir adamı maymuna çevirmişler ve bir cadı da adamın sevgilisini kaçırıyor.Adamımız yani maymun ağzından baloncuk göndererek ateş edebiliyor.Karşısına başka maymunlar çıkıyor.Çeşitli düzenekler oluyor.Doğru hareketi yaparsa onu başka yerlere zıplattırıyor falan filan.Çok zevkli bir oyundu.

İkincisi ise.Bir asker var üstten görünüyo.Ateş edip bomba atabiliyo.O zamanki atari makinasında bunun joystick kolu da farkliydı.Tornavida gibi döndürülebiliyor ve 360 derece her noktaya ateş edebiliyordu.Tank kullanıyodu.Uçak kullanıyodu.

Bu oyunların isimlerini bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.