Şimdi Ara

nba live 2007 alley oop nasıl yapılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar nba live 2007'de alley oop nasıl yapılır? bilen varmı varsa söylesin?

• alley hoop tuşuna basarsan alley hoop yaparlar

bu arada dalga geçmiyorum,controller menüsüne girip bi tuşu alley hoop olarak ayarlıyorsun
  • ps2'de R2'ye basıyorsun
  • Klavye de değiştirmediysen A ya basman yeterli ama her zaman alley oop pası vermiyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

alley hoop tuşuna basarsan alley hoop yaparlar

bu arada dalga geçmiyorum,controller menüsüne girip bi tuşu alley hoop olarak ayarlıyorsun

sanctus diavolos burdaki söylediklerine katılıyorum ama şu dalga geçiyosun kısmı biraz ağır olmuş tamam çok basit bir şey sormuş ama bilmiyorsa cevaplayalım dalga geçmekten çok yardım edelim herkes herşeyi bilmek zorunda değil ne kadar basit olsada bunu tartışma olarak algılama lütfen sadece dalga geçmek kelimesinden çok hoşlanmam

• quote:

Orjinalden alıntı: batuhanbb

quote:

sanctus diavolos burdaki söylediklerine katılıyorum ama şu dalga geçiyosun kısmı biraz ağır olmuş tamam çok basit bir şey sormuş ama bilmiyorsa cevaplayalım dalga geçmekten çok yardım edelim herkes herşeyi bilmek zorunda değil ne kadar basit olsada bunu tartışma olarak algılama lütfen sadece dalga geçmek kelimesinden çok hoşlanmam

batuhan yanlış okudun sanırım,bak orda "dalga geçmiyorum" diye yazmışım

• ama eğer smaç yarışmasında alley oop yapmak istiyorsan o biraz zor bi iş
    belgelerimden nba live 07 e gir configs klasörüne gir orada senin ayarladıın tuş konfigurasyonunun ismini bulk (örn: zaser)
    dosyayı not defteriyle aç ve en alta şunu kopyala yapıştır yap
    bind K_Y XAXISCHANGE 
    bind K_B YAXISCHANGE
    bind K_T RYAXISCHANGE
    bind K_G RXAXISCHANGE

istersen satırların ortasındaki Y B T G tuşlarını deiştirebilirsin herbiri farklı bi alley oop çeşitidir maçta kullanırsan deişik hareketler yapar
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: batuhanbb

quote:

batuhan yanlış okudun sanırım,bak orda "dalga geçmiyorum" diye yazmışım

pardon çok özür dilerim ne zaman dalga geçse beynime kan sıçrıyo çok çok özür dilerim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.