Şimdi Ara

2kişilik ilerlemeli PS2 oyun tavsiyesi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
11.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2kişilik ilerlemeli bildiğiniz bir oyun var mı acaba...

aynı ekranda ya da ikiye bölüp oynayabileceğimiz....eragon vardı bi tek ekranda ilerlemeli oynadığımız...

en sevdiğimiz oyunlar
    -god of war 1-2
    -black
    -splinterr cell
    ...

yardımcı olursanız memnun olurum elde oynucak oyun kalmadı çünkü ;) :D

• Lego-Star Wars, Mortal Kombat-Shaolin Monks.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 2 Ağustos 2007; 11:02:54 >
  • ''warriors''u tavsiye ederim arkadasim!!! 2 kisi lik güzel bi oyun!!! 70 li yillarda gecebn bi cete oyunu!!! hatta filmi bile cikmisti!!!
  • Obscure çok iyi bir oyun.çok beğenen var bu oyunu hatta beğenildi diye 2. si çıkacak oyunun ps2 ye yakın zamanda.
    Ya ama warriors falan ortadan ikiye ayrılıyomu araba yarışları gibi???
  • aynı ekran içinde oynasak daha iyi tabi ;) tavsiyelerinizi alıcaz saolun..bi maç var şuan elimizde ikili :D eşimle onu oynayıp duruyoruz iyi oldu valla...saolasın ;)
  • warriors ta ekran 2 ye bolunuyo tabi!
  • quote:

Orjinalden alıntı: beekran

warriors ta ekran 2 ye bolunuyo tabi!

olsun oyun sarsında çokta şart değil...

...
    ...

mortal kombatı da oynamıştık ama ismi böyle değildi onun bide uçaklısı var onu sevmedim...bide buna bakalım bi ;)
  • sorduğun soruya en uygun olan oyun bu '' Metal Slug Anthology '' içinde şimdiye kadar çıkmış 6 tane metal slug oyunu var ... alın oynayın derim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hell line

sorduğun soruya en uygun olan oyun bu '' Metal Slug Anthology '' içinde şimdiye kadar çıkmış 6 tane metal slug oyunu var ... alın oynayın derim...

hımm tamam ;)

peki bunun konusu nedir
  • metallerle ilgili bişeydi ya robot falan

• quote:

Orjinalden alıntı: ccerence

mortal kombatı da oynamıştık ama ismi böyle değildi onun bide uçaklısı var onu sevmedim...bide buna bakalım bi ;)

MK-Shaolin Monks'ı seveceksinizdir. Campaign modunda iki kisi aynı ekranda, etraftaki yaratıklara karsı savasarak ilerliyorsunuz. Tabi alısık oldugumuz iki oyuncunun teke tek birbirine girdigi versus modu da oyunda mevcud.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 2 Ağustos 2007; 14:27:50 >
  • yüzüklerin efendisi 2
  • quote:

Orjinalden alıntı: K®ATOS

Obscure çok iyi bir oyun.çok beğenen var bu oyunu hatta beğenildi diye 2. si çıkacak oyunun ps2 ye yakın zamanda.
    Ya ama warriors falan ortadan ikiye ayrılıyomu araba yarışları gibi???

mortal kombat shaolin monks u tavsiye ederim ben. biraz kısa ama olsun güzel oyun efektleri iyi hareket secenegide bol dövüşçülerin. bu arada K®ATOS arkadasım obscure yi gerçekten tavsiye edermisin ben tereddütte kaldım bu oyunu alıp almama konusunda.bugün oyun alırken gözüme çarptı bu oyun okami yi aldım cok övüyorlar obscure yide almak istedim ama kimisi iyi diyor kimisi parana yazk diyor arada kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonheart07 -- 2 Ağustos 2007; 18:34:17 >

• Yüzüklerin Efendisi
    Kral Artur
    Metal slug

Aklım ailk gelenler ve oynanması gereken oyunlar.
  • Hacım yuzuklerin efendisi felan diyeceğimde biliyosundur onu zaten.

o zaman Destroy All Humans 2 diyorum ekran bolunebiliyor oyuna girdikten sonra pause menüsünden enter exit 2 player var çokz evkli oluyor tavsiye ederim
  • saolasın ;)

hepinize teşşekkür ederim valla baya bişiy çıktı he ;)
  • Mortal Kombat Shaolin Monks kesinlikle oynamalısın , Metal Slug olabilir.
  • REDstar diye bir oyun tek ekranda oynuyorsun super bir oyun degil ama 2 kisi oynanabilecek degisik bir oyun
  • Obscure 2 kişi mükemmel bir oyun...hatta bu oyun 2 kişilik tasarlanmış sanki...2 kişi müthiş zevkli oynanıyor...karanlıkta oynanmasını tavsiye derim
  • ooohh valla bi sürü bişiy çıktı ohh ohh

artık yarın alıp inşallah başlıcaz oyunlara..teşekkürler ;)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.