Şimdi Ara

Peugeot 206 HDİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
43.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben burayı 1 aydır takip ediyorum. Bu ilk yazışım. Önce şunu söyleyimki bu site bana çok yardımcı oldu peugeotlar hakkında. Çünkü arabalar konsunda fazla bilgi sahibi değilim. Yaklaşık 1 ay önce arabamı sattım ve hiç anlamadığım bu araba piyasalarını ararştırırken burayı buldum. Şimdi hergün okuyorum. Bu arada 2-3 kere ikinci el araba pazarına da uğradım. Hakkında yazılan birçok olumsuz görüşe rağmen Peugeot 206 lar bana çok güzel göründü. Zaten daha önceleri de trafikte gördükçe duruşu olsun gidişi olsun dikkatimi çeken bir araba idi. Sonuç olarak bir 206 sahibi olmaya kesin karar verdim.

Şimdi bir peugeot 206 var 2001 model ve söylendiğine göre temizmiş. Bu arabaya sahibi 14.500 ytl istiyor. Sanırım 75 veya 80.000 km idi. Arabayı daha görmedim. Arabada herhangi bir sorun olmadığını varsayar isek bu fiyat sizce normal midir? yardımcı olursanız senirim. Aslında netten piyasaya da bakıorum ama ordan yanıltıcı rakamlar olabilir die buraya yazmaya karar verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozdeniz72 -- 7 Eylül 2007; 16:58:56 >

• bende orjinal ampuller yerine en ekonomik olarak tahmini ne kadara xenon far yapılır. sadece ampulü değiştirmek yeterli gelir mi? aşağıda linkteki ampul çok ekonomik geldi, bizim 206lara uyarmı yoksa yuvaları da değişmek zorunda mıyız?

özellik olarak şöyle yazmışlar:
    # Blue White serisi
    # Tüm H 4 tipi far/sis lambası kullanan otomobillerin Floresan Xenon Tip ışıklı aydınlatma elemanı.
    # 100 Watt Halogen güçlü ışık sistemi
    # Paketler 2 li adettir.2 li ad fiyatıdır.
    # Aynı netlikteki park ampülleri için; OSRAM Park Ampül Cool Blue 011501 veya Renkli Park Ampülü 011108 alınması tavsiye edilir.

link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lovelyosman -- 18 Ekim 2007; 23:03:02 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.