Şimdi Ara

iso dosyası nasıl açılır (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
358.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oaygun

Bu kadar uğraşmaya ne gerek var. Sisteminizde winrar kurulu ise,açmak istediğiniz iso dosyasına sağ tıklayın buraya çıkar diyin olsun bitsin. Yani herhangi bir rar dosyası gibi... Çünkü iso dosyaları da bir nevi sıkıştırılmış dosyadır.

Süpersin kardeş.Çok sağ ol.
  • farming simulator 2013 iso dosyası açmak istiyorum ve power isoyu yükledim arkadaşımın dediğine göre sağ altta sarı cd gelecekmiş windows 7 de geliyor ama windows xp de nasıl sürücü kalıbı yerleştirecez?
  • Bunca yıldır korkardım iso formatlı oyunlardan, sırf sanal sürücü ile uğraşmamak için. Meğer winrar ile açıp yüklemek yetiyormuş.
  • UltraISO fevkalude dercede işinizi görür
    muhteşem şekilde işinizi görür
  • merhaba arkadaşlar.
    indirdiğim bir programı daemon tools sayesinde sanal cd oluşturdum ve setupını çalıştırdım.
    prodram için gerekli olan şeyleri kurduktan sonra tam programın kendisini yükleme aşamasında lütfen cdyi takın uyarısı geliyo. ama iso dosyası bir tane ve ikinci bir iso dosyası yok.
    yardımcı olabilicek birisi var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: oaygun

Bu kadar uğraşmaya ne gerek var. Sisteminizde winrar kurulu ise,açmak istediğiniz iso dosyasına sağ tıklayın buraya çıkar diyin olsun bitsin. Yani herhangi bir rar dosyası gibi... Çünkü iso dosyaları da bir nevi sıkıştırılmış dosyadır.

Çook uzun sürüyo kardeşim 4.5 gblk bişi 20 dk sürüyo bence deamond tool lteyi kullan bende her zmaman onu kullanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: alico_n

merhaba arkadaşlar.
    indirdiğim bir programı daemon tools sayesinde sanal cd oluşturdum ve setupını çalıştırdım.
    prodram için gerekli olan şeyleri kurduktan sonra tam programın kendisini yükleme aşamasında lütfen cdyi takın uyarısı geliyo. ama iso dosyası bir tane ve ikinci bir iso dosyası yok.
    yardımcı olabilicek birisi var mı acaba

arkadaşım ne indirdiysen 2. bir iso olmadığına emin misin indirdiğin yere gir ve dikkatlice bak eğer öle diyorsa mutlaka vardır 2. iso
  • yardım edin normalde iso yu kurmyı filan vs biliyorum ancak Call of duty Modern warfare 3 ü indirdim 2 tane iso var ne yapmalıyım
  • Arkadaşalr belki ilk mesajlarda söylenmiştir ancak ben anlayamadım..sorum şu ;

şimdi ben pes 2014 indirdim ..masa üserinde..bunu indirdiğim bilgisayara kurmak için illa dvd'ye yazmak gerekiyormu yok eğer yazdırmadan oyunu kurabilirsin derseniz...

nasıl o inen iso içeriğini görebilirim..yazmışlar arkadaşlar ama anlaamdım gitti yokmu madde madde anlatacak biri..bu konuda gerçekten acemiyim..
  • En iyisi alcohol 120... daemon'u ne zaman pc'ye kurduysam sorun cikardi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam, rosetta stone ve ispanyolca dil programını kickass torrentten indirdim. Rosetta stone çalışıyor fakat indirdiğim dil programını çalıştıramıyorum... Acil yardımlarınızı rica ederim...
    daemoon tools var fakat, okutabileceğim bir dosya bulamıyorum.
     iso dosyası nasıl açılır
  • Sanal disk yazılımları kullanmadan ISO dosyalarını kolay bir şekilde açıp içeriğini görebilmeniz mümkün.

Daemon Tools vs... benzeri bir sanal disk aracı kullanmadan .iso uzantılı dosyaları direkt olarak görüntüleyip, açabilirsiniz.

Bu işlemi yapabilmeniz için tek gerekli olan şey bir sıkıştırma programı Winrar ya da 7-Zip kullanabilirsiniz.

Yapmanız gereken işlem .iso uzantılı dosyaya sağ tıklayıp Klasöre Çıkart seçeneğine tıklamak.Birlikte aç seçeneğine tıklayıp dosyaları çıkartmadan Winrar ile de açabilirsiniz.
  • fakat winrar la da direk açmaya çalıştığımda 2gb dosyanın içinde iso bulamıyorum. bu yüzden ekranı da göndermek istedim. iso yok d
  • arkadaşlar limitsiz amca diye bir site var oradan çok kolay ve basit şekilde yenisini indirdim. Tavsiye ederim.
  • 2 kere tikla açılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows 10 ile beraber sanki bir klasörmüş gibi iso dosyalarını açabiliyorsunuz.
    windows 7'de ise önce winrar'dan çıkarmanız gerekiyor, ya da çalıştırmanız gerekir.
  • oaygun O kullanıcısına yanıt
    Ben recovery TWRP iso dosyasını açmak istedim ama winrar işe yaramadı daha doğrusu sağa tıkladığımda klasöre çıkart seçeneği gelmedi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 10 Nisan 2016; 18:53:29 >
  • genel olarak ıso dosyası açmak için powerıso kullanabilirsin sadece ıso açmıyor tabiki

yazım hatası olduysa özür dilerim
  • Merhaba arkadaşlar . İndirdiğim sacd veriyi cd ye ne şekilde kaydedebilirim. Iso olarak kaydettim sonuç alamadım. Bu konu işlenmişse de bulamadım . ilgisi ya da deneyimi olan arkadaşlardan katkılarını beklerim. Katkılar için teşekkür ederim

• Arkadaşlar konu çok eski olsa da hala güncelliğini koruyor belli ki ama Windows 7 den sonra artık iso dosyası açmak için herhangi bir program yüklemenize, kurmanıza veya kullanmanıza gerek yok. Aşağıdaki iso dosyası açma makalesini inceleyebilirsiniz;

https://www.colaker.net/yazilim/iso-dosyasi-acma-yontemleri/

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.