Şimdi Ara

Hlapex ile + Basma Resimli Anlatımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
8.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sene keşfetmiştim ve Başka bir sitede yayınlamıştım ve burda da yayınlamanın zamanı geldi
    Çoğu arkadaş Topic üstüne topic açıyor son noktayı koymak istedim sadece
    Umarım yardımcı olmuşumdur

ANLATIMIN ORJİNALİ BURADADIR =Tıklayın
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    hLaPEx

Programi Burdan indiriyoruz

1- Klasöre açtıkdan sonra kalsör içinden hLaPEx.exe dosyayı çalıştırıyoruz programı çalıştırdan sonra aşağıdaki resimdeki gibi 7 den geri saymaya başlar RUN butonu aktif oldukdan sonra RUN tuşuna basıp oyunu çalıştırıyoruz.

2 - Oyunu açtıkdan sonra oyuna tamamen oyuna giriyoruz. Oyuna girdikten sonra programda aşağıdaki gibi gösterilen yerde ACTIVE yazısı belirir. ACTIVE yazısını gördükten sonra Sniffer tabına basiyoruz.

3 - Aşağıdaki resimdeki gibi sniffer den CAPTURE tuşluna baıyoruzve oyuna dönüp shopdan scroll alıp basacağımız iteme bir tane artı basıyoruz.

4 - İteme artı bastıkdan sonra programa geri dönüp STOP tuşuna basıyoruz Aşağıdaki gibi sol tarafda satırlar çıkacaktır. Sol tarafdaki listeden Kırmızı renkte olan RequestEnchantItem e tıklıyoruz ve ardından Copy to 'Send' e tıklıyoruz.

5 - Copy to 'Send' e tıkladıktan sonra Send tabina geçer.

6 - Send tabinda iken aşağıdaki resimdeki gibi işaretli olan yerde yazılar belirir. Ondan sonra Auto tuşuna basııp oyuna dönüyoruz. GMshop dan dan scroolları alıyoruz invertory scroola sag tıkladığınız da o sisiz yerinize o iteme arti basacaktır.

NOT: Oyundan düşerseniz yada oyuna tekrar girerseniz. Send tabındaki Auto yazısına tıklayıp arti basmayi durdurmanız lazım onda sonra tekrar Capture yapıp sende yollayorsunuz ondan sonra Auto demeniz lazım çünkü her girişinizde send dekji sayılar değişiyor.

Kolay gelsin....

• çok güzel anlatmışsın bylord bilmeyen arkadaşlar için faydalı olacağına eminim bu arada hlapex interlude serverlarda işe yarıomu?
  • %100 ise yariyor mu arkadaslar low ratedeyim A grade item patlarsa cok yazik olur:/
  • program silaha + basma yüzdesini etkilemiyor sadece hızlı + basmaya yarıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: silence_shoot

program silaha + basma yüzdesini etkilemiyor sadece hızlı + basmaya yarıyor

Evet silence arkadaşımızın dediği gibi ''itemlerinize kıymayın'' boşuna % leri etkilemez sadece echant in % de % olduğu serverlarda kullanabilirsiniz .Sadece hızlı basarsınız o kadar ...........
  • eer serverda isliosa gm itemlerine bile sahip olabilirsin
    yani işliosa +154154 da yapabilirisin ama artık cok az calısan var c3/c4 de calisio bazi c5 lerde de calisio ama c6da calisio mu bilemem
  • quote:

Orjinalden alıntı: volkanakar

eer serverda isliosa gm itemlerine bile sahip olabilirsin
    yani işliosa +154154 da yapabilirisin ama artık cok az calısan var c3/c4 de calisio bazi c5 lerde de calisio ama c6da calisio mu bilemem

eed dediin gibi hlapex sadece + basmaya yaramıyo gm skilleri ve gm itemlerine sahip olabiliyosun tüm buffları öğrenebiliyosun ve daha bir çok özellik ama ne yazıkki artık server larda hlapex açığı yok

• Elysians 5000x te oynayıpta çalıştıran varmı ?
    Server interlude..

bu arada paylaşım için çok teşekkürler..
  • ya bu programi indiremiyom cok lazim
  • birisi yarim etsin program hakkinda pls pls pls
  • ben bu programla ilgili bir bircok şey biliyorum kullanımı hakkında ama oynadığım server l2 memories (interlude)
    sanırım bu yüzden birşey yapınca oyun takılıyor ve yaptığım şey de olmuyor
    mesela draconic bow (focus) aliim diom tam kodu yazıyom send diom ..... al işte takılıyo oyun mesajlar falan gelio yazıyom ama kımıldayamıyom kiseye tıklayamıyom gıcık bişey......

c4 e geçcem valla interlude'de hiç bişey yapamıyoz
  • hlapex' yükledim. "active" yazısı olmuo ?? hlapex C4 VE C5 İCİN Mİ GEREKLİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: meray

hlapex' yükledim. "active" yazısı olmuo ?? hlapex C4 VE C5 İCİN Mİ GEREKLİ

arkadaşım burda %100 oluyor demiyor ki sadece hlapex'e açık olan yerlerde yapabilirsin bunu
  • Hlapex eskidi beyavvv. Başka programlar var. Bol bol dupe yaptıran programlar
  • o zman paylas bizde ogrenelim alisalim alistiralim alistirtalim alistirtiklarim
    kelime karisik yannis yazdm
    sende kazan bizde kazanalim Türkler kazansin......
  • Yeni bir link verebilirmisin verdigin site Çokmuş galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: baran97

http://www.lineage2turkiye.com/forum/viewtopic.php?t=407

saol
  • arkadaslar c6 serverleri icin varmi lutfen yardimci olun !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ARKADASLAR BEN C6 SERVERLERİNİ KULLANİYORUM AMA HLAPEX ORDA CALISMIYOR HANGİ PROGRAMLARİ KULLANMAM GEREK YARDİMCİ OLURSANİZ SEVİNİRİM !!!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.