Şimdi Ara

Param yok ne yapabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
6.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ayın 29'unda kız arkadaşımla 10. ayımıza gircez(bu pazar).Cebimde 5 milyon civarı para var o da pazar gününe kadar biter(minübüse falan binmek zorunda kalıyorum gün içinde).Çok düşündüm param yok acaba ne gbi bir süpriz veya o günü özel yapabilecek ne yapabilirim?Önerilerinizi bekliyorum...Lütfennnnnnnnn yardımcı olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogunNnN -- 27 Temmuz 2007; 18:04:19 >

• herşey para mı ya?
  • Senin yerinde olsam günlüğü verirdim. onunla ilgili yerleri okusun.
    bundan büyük armağan olmazdı ona.
    günlük tutma ihtimalin çok düşük o yüzden başka bir fikir lazım.

Bir aile büyüğü ile tanıştırırsan ondan da büyük bir hediye olmaz. =)
  • nerdeyse bütün sülalemle tanışıyor niyetimiz ciddi çünkü ama onun ailesi beni tanımıyor neyse
    şiir falan yazsam?öyle bir kabiliyetim vardır veya düz yazı şiir karışık bir tür mektup gibi birşey mi yazsam?
  • eve götür işte yaa
    zaten bu sıcaklarda dışarda durulmuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mervekeş

Bu ayın 29'unda kız arkadaşımla 10. ayımıza gircez(bu pazar).Cebimde 5 milyon civarı para var o da pazar gününe kadar biter(minübüse falan binmek zorunda kalıyorum gün içinde).Çok düşündüm param yok acaba ne gbi bir süpriz veya o günü özel yapabilecek ne yapabilirim?Önerilerinizi bekliyorum...Lütfennnnnnnnn yardımcı olun

Her ay kutluyor musunuz?

• Şımartma Şimdiden Sonra Çok Şey Bekliyolar 10. Ayda Neymiş Sıradan 1 Gün Hadi Yıldönümü Olsa Gene Bir İhtimal
  • quote:

Orjinalden alıntı: 6.His

quote:

Bu ayın 29'unda kız arkadaşımla 10. ayımıza gircez(bu pazar).Cebimde 5 milyon civarı para var o da pazar gününe kadar biter(minübüse falan binmek zorunda kalıyorum gün içinde).Çok düşündüm param yok acaba ne gbi bir süpriz veya o günü özel yapabilecek ne yapabilirim?Önerilerinizi bekliyorum...Lütfennnnnnnnn yardımcı olun

Her ay kutluyor musunuz?

şiir yaz hatta şiirlerinden bir kitap yarat

edit:imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emure -- 27 Temmuz 2007; 18:48:33 >

• Şiir falan yaz Mektup yaz veya
  • Ailenden alamazmısın ya da sana biraz para verecek arkadaşın büyüğün filan yokmu ?
  • ne var yani ben de ay dönümünü kutlarım
  • evin müsaitse evine çağır. beraber romantik bir film izleyin. daha sonra güzel bir akşam yemeği yiyin evde.
    daha sonra da beraber öpüşün koklaşın.
    illa dışarda bişi yapmana gerek yok. illaki bunları evde yaptıktan sonra çıkın akşam ilerleyen saatlerde dışarı gezin tozun.
  • Kasayı yan yatır
  • Hadi beni babanla tanıştır de .
  • pul koleksiyonu gösterimi diye teklif etme.(şakasına bile olsa asla!) ben bikere espri olsun diye dedim kız direk baydın beni diyip beni terk etti
  • arkadaşın falan yok mu borç al

kredi kartından nakit avans çek

annenden dilen

kardeşlerin varsa onlardan dilen

babandan kitap falan alıcam de al

telefonunu sat kıza ipod al

evde satılabilecek elektronik işe yaramayan eşyaları sat

• quote:

Orjinalden alıntı: mackali6116

arkadaşın falan yok mu borç al

kredi kartından nakit avans çek

annenden dilen

kardeşlerin varsa onlardan dilen

babandan kitap falan alıcam de al

telefonunu sat kıza ipod al

evde satılabilecek elektronik işe yaramayan eşyaları sat

Ama bak sadece elektronik olanları allah muhafaza yanlış bişi yapma :)
  • quote:

29una kadar günlük işler bul gunluk hamallık 20-25 ytl cıvar fılan 100m yaparsın
  • Minübüse binme.gideceğin yere yürüyerek git.Pazar gününe 5 ytl cebinde olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lord.Blade

quote:

29una kadar günlük işler bul gunluk hamallık 20-25 ytl cıvar fılan 100m yaparsın

+ 10
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.