Şimdi Ara

ACİL !!! EN İYİ BUZDOLABI MARKASI.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
147.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2 gün içinde bir buzdolabı alacağım . Bosh markadan uzak durmamı söylediler (yazın soğutmuyormuş) siz hangi markayı önerirsiniz. Neden. TSK.

• İstanbul'daysanız Carrefour'da kore malı A sınıfı 476lt Siemens KS59U920NE 1499YTL.Bence çok uygun
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=234838&productid=mtsieks59u920ne
    O olmuyorsa Sharp,Samsung ve Vestel bayilerinde satılmakta olan Whirlpool'u tercih edin.
    http://www.whirlpool.com.tr/TR/urun_karsilastir.aspx?p1=20212343&p2=20212342&p3=20212341&p4=20212340&lgid=8
    En iyileri ve uygun fiyatlıları bunlardır.

• candoğan hocam selam. buzdolabı oalrak bosch neden tavsiye edilmiyor? bizdeki siemens sürekli su damlatmaya başladı lastiklerden olabilir mi ?

saygılarımla üstat
  • quote:

Orjinalden alıntı: Xyria

candoğan hocam selam. buzdolabı oalrak bosch neden tavsiye edilmiyor? bizdeki siemens sürekli su damlatmaya başladı lastiklerden olabilir mi ?

saygılarımla üstat
    Bosch buzdolaplarındaki genel şikayetler:
    -Defrost sırasında buz kırma sesi yapması
    -Soğutma performansı eksikliği
    -Kart ve kompresör arızaları
    Genelde buz kırma sesi başta olma üzere bu şikayetler çok.Hepsi de yerli montaj buzdolapalrından.İyisi de var ama şikayetler de çok.

Sizin sorununuza gelince buzdolabı türünü bilemiyorum ama statik buzdolabınız varsa(no frost değilse)Su tahliye deliği tıkanmış olabilir.Delik dolabın kapısını açtığınızda iç arka duvarda sebzeliğin hemen üst kısmında gözünüze çarpacaktır.Bu deliği şiş ile açarsanız sorununuz çözülecektir.

• ben de buzdolabı araştırıyorum tavsiyem sharp veya samsung ikisinden biri ikisinide gözü kapalı alabilirsin
  • SHARP +SHARP + SHARP + ARÇELİK ORBİTAL.... Para, tercih sizin....Saygılarımla..
  • quote:

Orjinalden alıntı: taşkafa

SHARP +SHARP + SHARP + ARÇELİK ORBİTAL.... Para, tercih sizin....Saygılarımla..

arçelik tarihinin en büyük hatasını orbital serisi ile yaptı ne orbitali,bu forumda olmak ama okumakda gerekiyor,o orbitallerin rezilligini bilmeyenmi kaldı özellikle çamaşır makinelerinin
  • orbital al kazıklan 2500YTL'ye 400 küsür litre buzdolabı valla insaf Arçelik2100YTL'ye 500küsür litre,inox,en az benim dolabım yakar diyen Arçelik'ten çok daha az elektrik yakan Electrolux buzdolabı dururken Arçelik alanları tebrik etmek lazım
  • siemens tavsiye ederim.
    bütçe sorunu yoksa amana veya general elektirik.
  • general electric, o olmazsa arçelik.... bunu bana arçelilkte çalışan bir mühendis arkadaşım söylemişti.. ve ben arçelik kullanıyorum gayet memnunum.özellkle şu sıcak yaz aylarındaki performanstan..
  • Samsung SRL-629 EVS model buzdolabı İstanbul ' da pek bulamadım.
    Bulduğumun fiyatlarıda 2100 küsür civarı..

Daha uygun fiyata alabileceğim bir yer varmı.
    Bu özellikle başka bir marka varmı + beklesek fiyatları bir miktar daha düşermi ?

Teşekkürler.
  • Samsung un sitesinde yeni fark ettimde .
    SR-L629EV
    ve
    SR-L629EVS

2 tane model var aralarındaki farkları tam anlıyamadım.
    Herhalde METRO da gördüğüm SR-L629EV modeliydi fiyatıda 2,050 YTL gibi bi fiyat.
    sizce değermi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Netscout

Samsung un sitesinde yeni fark ettimde .
    SR-L629EV
    ve
    SR-L629EVS

Herhalde METRO da gördüğüm SR-L629EV modeliydi fiyatıda 2,050 YTL gibi bi fiyat.
    sizce değermi ?

Aradaki renk farkı olabilir.Samsung'un sitesi oldukça yetersiz olduğundan ürünler arasındaki hiçbir fark anlaşılamıyor maalesef.
    Fiyat da iyi bence çünkü oldukça büyük bir buzdolabı
  • 널리 인간을 이롭게 하라 (Tüm insanların yararına)

o zaman :D
  • quote:

SR-L629EV
    ve
    SR-L629EVS

sizce değermi ?

Sanırım SR-L629EVS modelinde silver nano koruma sistemi var, Diğerinde yok. Ama ikisi de çok güzel bence farketmez hangisi olduğu
  • Model veremem ama Marka olarak General Electric, Amana ve Whirlpool iyidir.
  • quote:

SR-L629EV
    ve
    SR-L629EVS

sizce değermi ?

Hocam ben alacaktım o dolaptan. Bir beyaz modeli var birde silver arada renk için 250 ytl oynuyor. ama acıma paraya silver al cok guzel. bu arada dolabın eni 83 cm haberin var değil mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: muallim70

ben de buzdolabı araştırıyorum tavsiyem sharp veya samsung ikisinden biri ikisinide gözü kapalı alabilirsin

buzdolabı araştırıyomusunuz yoksa satıyomusunuz ?
    bu 2 markadan başka araştırmadınız mı yoksa tavsiye mi etmezsiniz tam anlaşılır olmamış ....
  • merhaba
    yazdıklarımdan bu markaları sattığım anlamını çıkarmanız ilginç ben araştırma durumunda olduğumu benim finansal durumuma göre bu iki markanın alınabilir olduğunu belirtmek istedim yoksa japonlarla veya korelilerle bir bağım yok tavsiye ediyorum o kadar
    başka araştırma yaptım tabiki ama gördüm ki kalite performans anlamında bu iki marka daha verimli
  • ARÇELİK Hakkında atıp tutanlara mesajım...Bu agustos sıcagı 45 C leri gördük dolabım orta kararda çalışıyor..Yaz ayarına çekmedim...Alt sıcaklık 7 C. Üst derin dondurucu --18 C. Evimde 5 yıldır ARÇELİK kullanıyorum...Gri renkli NO Frost...Çift kapılı ve Kapının üstünde dışarda dijital gösterge var...daha ne olsun ?..Siz atıp tutmaya devam edin. Ben çok şükür iyi bir tercih yaptım...Pişman degilim....Ayar derecesi 1-2-3-4-5- ve maksimum 6 var... Benim dolap 3 te çalışıyor...Merak eden varsa bu sıcaklarda gelip dolabı görebilir...Yalan dolan ezbere yazmıyorum..sıcaklık ayar kademesi .3 te çalışıyor...DAHA NE OLSUN ?... Normalde maksimuma almam lazım....Almadım çünkü gerek yok....180 cm boy 70 cm en var..Daha ne olsun...Dışı gri... Modeli aklımda degil...kapagında dijital göstergesi var...İşte tarif ettigim ARÇELİK.....

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.