Şimdi Ara

...:::SonicStage 4.3 Full Installer Download (88.4 MB):::... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
103.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesala başka bi yerden sonic stage le aldığım dosyayı kendi bilgisayarıma kopyalayamıyorum değil mi? var da ben mi bilmiyorum yoksa
  • quote:

Orjinalden alıntı: aghahowa

mesala başka bi yerden sonic stage le aldığım dosyayı kendi bilgisayarıma kopyalayamıyorum değil mi? var da ben mi bilmiyorum yoksa

sonic stage'in de amacı odur zaten... Walkmane attığın parçalar farklı bi drm kkoruması altına alınır... sadece attığın pcye geri yükleyebilirsin dierlerinde çalışmaz...

ama bunun da bi çaresi bulunmuştur o da voidMP3FM adlı basit bi program
    indirmek için:http://www.drvoid.com/voidmp3fm-1.10fix.exe
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kirk Lee

quote:

Orjinalden alıntı: aghahowa

mesala başka bi yerden sonic stage le aldığım dosyayı kendi bilgisayarıma kopyalayamıyorum değil mi? var da ben mi bilmiyorum yoksa

sonic stage'in de amacı odur zaten... Walkmane attığın parçalar farklı bi drm kkoruması altına alınır... sadece attığın pcye geri yükleyebilirsin dierlerinde çalışmaz...

ama bunun da bi çaresi bulunmuştur o da voidMP3FM adlı basit bi program
    indirmek için:http://www.drvoid.com/voidmp3fm-1.10fix.exe

program için saol da gerek yok öylesine sormuştum merak etmiştim...bu arada 4.3 için tekrar teşekkürler.
  • voidmp3fm derdime çare oldu çok teşekkür ederim
    Yine de ss 4.3 sorunuma çare bulup walkmanimi tam randımanla kullanabilsem çok daha sevinirdim; ama aylar sonra kendi bilgisayarımdan mp3 yüklemek bile süper, çok teşekkürler..
  • File manager'i da denedim o da gayet pratik bir program.. Ancak walkmande şarkıcı isimlerini göstermiyor..
  • ya arkadaslar bişi sorucam bende sony nw-a805 var, Sonicstage programını kullanıyorum mp3 atarken ama mp3 lerin boyutunu küçültüp (mesela 48 kbps, 66 kbps) atarken mp3 playerda atılmış gibi gözüküyo hatta sarkı calıyormus gibi süresi de ilerliyor ama ses falan gelmiyor neden böyle oldu acaba yardımcı olabilir misiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: ardakandemir

ya arkadaslar bişi sorucam bende sony nw-a805 var, Sonicstage programını kullanıyorum mp3 atarken ama mp3 lerin boyutunu küçültüp (mesela 48 kbps, 66 kbps) atarken mp3 playerda atılmış gibi gözüküyo hatta sarkı calıyormus gibi süresi de ilerliyor ama ses falan gelmiyor neden böyle oldu acaba yardımcı olabilir misiniz

kullandığın mode o kbps'leri desteklimiyor olabilir... ayrıca atrac formatında 128kbps altında atmamanı tavsiye ederim...
  • Arkadaşlar benim sormak istediğim soru,

NW-A1000 kullanıyorum. Cihazın database i galiba zarar gördü. Şimdi cihaza format atmak istiyorum.
    Daha öncesinde Connect Player ile işlerimi hallediyordum ama duyduğum kadarıyla connect player artık kullanılamıyormuymuş,kendini mi blokluyomuş öyle bişey oluyomuş. Sonic Stage de kullandım ama CP'ye daha fazla alışmıştım. CP ile dosyaları atsam bir sorun çıkar mı acaba? Bir de bu modelden elinde olupta CP kullanan birileri varmı?
  • ne işe yarıyor bu ve diğer tüm sürümler içinde var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tabip

Arkadaşlar benim sormak istediğim soru,

NW-A1000 kullanıyorum. Cihazın database i galiba zarar gördü. Şimdi cihaza format atmak istiyorum.
    Daha öncesinde Connect Player ile işlerimi hallediyordum ama duyduğum kadarıyla connect player artık kullanılamıyormuymuş,kendini mi blokluyomuş öyle bişey oluyomuş. Sonic Stage de kullandım ama CP'ye daha fazla alışmıştım. CP ile dosyaları atsam bir sorun çıkar mı acaba? Bir de bu modelden elinde olupta CP kullanan birileri varmı?

eski sürüm ile yüklenmiş dosyaları silmeniz gerekiyor malesef... veya format atmanız...
  • Gençler ben bu sonicstage yazılımını hem laptopa,hem de masaüstü bilgisayarıma kuruyorum;versiyon farketmeksizin müzikleri kütüphaneye aktarırken de,bu müzikleri mp3çalara atarken de aptal aptal donuyor ve bilgisayarı fena kasıyor.Bu sizde de oluyor mu?Hayır bilgisayarlar dandik olsa anlayacağım;çift çekirdek 2 gb bellekli bilgisayar nasıl bu kadar kasar?Bir daha kolay kolay sony almam;ağzım yandı bu yazılım muhabbetinden.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aytürk

Gençler ben bu sonicstage yazılımını hem laptopa,hem de masaüstü bilgisayarıma kuruyorum;versiyon farketmeksizin müzikleri kütüphaneye aktarırken de,bu müzikleri mp3çalara atarken de aptal aptal donuyor ve bilgisayarı fena kasıyor.Bu sizde de oluyor mu?Hayır bilgisayarlar dandik olsa anlayacağım;çift çekirdek 2 gb bellekli bilgisayar nasıl bu kadar kasar?Bir daha kolay kolay sony almam;ağzım yandı bu yazılım muhabbetinden.

program dandik napalım... diğer konumdaki alternatif programı kullanabilirsin...

ayrıca mod arkadaş bu kouyu sabitlerse sevinirim...
  • Alternatif yazılım da çok farklı değil üstad,yemin ederim bu yüzden yeni albümleri eklemiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aytürk

Alternatif yazılım da çok farklı değil üstad,yemin ederim bu yüzden yeni albümleri eklemiyorum

Napalım Hocam yaptık bi kafasızlık Sony Walkman aldık... o zaman ucuz diye atlamıştım... bilseydim sonic stage olayını hiç bulaşmazdım... bunlar yüzünden walkman'e müzik atmak bile içimden gelmiyor... Sesinin güzel olması tek tesellimiz olsun ne diyeyim...

Unutmadan Alternatif yaılımın bir önceki sürümü daha stabil ve kararlı çalışıyor... konuda linki mevcut onu kullanmanı tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kirk Lee -- 23 Mart 2009; 16:45:18 >
  • nw-e002f olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoRsaKéN

nw-e002f olur mu?

olur arkadaşım...
  • Eline sağlık olursa ii olr
  • b143 için olur mu bu ?
  • quote:

b143 için olur mu bu ?

sonic stage gerektiren bütün modeller ile uyumludur...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.