Şimdi Ara

AÖF'DE EN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
169.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

AÖF'DE EN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ?

(En Son Oy Tarihi: 19.1.2024)
Giriş
  • iyide sözelciysen kamu yönetimi seçme işletme seç demiş bir arkadaş
  • Ben Maliye'ye yazılmadan önce herkes çok zor diyordu ama okulum bitmek üzere ve hiçte zor değilmiş.

Rastgele bir yere girme. Bir hedef belirle ona ulaşmaya çalış. Sen istedikten sonra hiçbir şey zor değil.

Ekleme: Yuh, hortlak konuymuş yazdıktan sonra fark ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 2 Ekim 2016; 13:23:57 >
  • Hepsi çok kolay.Ben sadece çıkmış sorulara ve kitaptaki ünitelerin sonundaki sorulara bakarak 3.05 falan yapmıştım.
  • aöf en kolay bölüm işletme
    aöf en zor bölüm maliye (en avantajlısıda maliye bilgi birikimi,meslek,özel sektör,kpss vb)
  • Gözünü seveyim işletme yazma.Memlekette herkes işletme mezunu arkadaş.Sadece sözel olsun diyorsan kamu,sayısalım iyidir kafam basar diyorsan iktisat yaz.
  • Arkadaşlar tercih yapmanın zamanı geldi.

Öncelikle aöfde 4 yıllık okuyabileceğimiz sadece işletme, iktisat, maliye, kamu yönetimi ve çalışma ekonomisi programları mı var?

Ayrıca bu bölümlerde okuyan var mı? Sizce sözel ağırlıklı birisi için en kolay bölüm hangisidir? Hangisinin üniteleri daha az? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helper -- 23 Temmuz 2007; 11:55:14 >

1864mustafak bu mesajı paylaştı
  • ben kamu yön. okuyorum.matematiğin iyi değilse bu bölümü hiç düşünme
    eğer sözelciysen halkla ilişkiler yada işletme okuyabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: ffarukk

ben kamu yön. okuyorum.matematiğin iyi değilse bu bölümü hiç düşünme
    eğer sözelciysen halkla ilişkiler yada işletme okuyabilirsin

• aöfde matematiği geçen mezun olur. ben 3 senede verdim şu an 4. sınıfa geçicem inş bir ders daha verirsem büttü
  • quote:

Orjinalden alıntı: somali

aöfde matematiği geçen mezun olur. ben 3 senede verdim şu an 4. sınıfa geçicem inş bir ders daha verirsem büttü

abi ben matematiği geçtim muhasebeden geçemiyorum
  • beyler size bişi sorıcağım aöf den aldığınız diplomada açık öğretim yada myo ibaresi varmı varsa ne gibi dezevantajları var işe girerken....
  • işletmede matematik gerekmiyormu
  • quote:

Orjinalden alıntı: kskwelly

beyler size bişi sorıcağım aöf den aldığınız diplomada açık öğretim yada myo ibaresi varmı varsa ne gibi dezevantajları var işe girerken....

Diplomada açıköğretim felan yazmıyor.
    Anadolu Übiversitesi
    İşletme Fakültesi vs. yazıyor.

Açıköğretimde hangi bölümü okursan oku matematik dersi vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ge©eKu$u -- 23 Temmuz 2007; 13:36:46 >
  • aöf deki bölümlerin listesi varmıdır ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sjsero

aöf deki bölümlerin listesi varmıdır ?

kamu yönetimi sayısal mı ? :S
  • muhasebe yaparım diyorsan işletme seç ben 3 e geçtim matemetikle muhasebeyi yaptım yoksa geçemezdim öbür bölümlerde paso ezber insanı bayar bi süre sonra
  • işletme
  • bütün bölümlerin ilk 2 senesinde aynı dersleri görüyorsun zaten.3. ve 4. sınıfta farklılaşıyor dersler.ayrıca şöyle bişeyde var.mesele 4 yıllık işletme seçtin ve okumaya başladın.2. sınıfı bitirdiğinde okumaktan sıkıldın ya da okulunu bırakmak istiyorsun.aöf bürosuna dilekçe veriyorsun ve sana 2 yıllık işletme diploması veriyorlar..ya da hangi bölümde okuyorsan o bolümün 2 yıllık diplomasını veriyorlar..ben şahsen böyle yapmayı düşünüyorum.zira 4 sene okuyabileceğimi sanmıyorum.zaten askerliğimi yapalı çok oldu.4 sene okumama gerrek yok yani.
  • Beyler kamu yönetimi düşünüyorum, sizce doğru bi karar mı ???
  • ben lisede sozel okumustum. suan acikogretim kamu yonetimi 4. siniftayim. matematik yuzunden bi senem bosu bosuna gitti sozel oldugum icin bisey yapamamistim logaritma, matris, koklu sayilar falan var. baya zor yani. daha sonra kursa gidip 96 gibi bi puan aldim tabi kisaca diyecegim ilk iki sinifi gecersen isin kolay. bi daha sozel dersler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.