Şimdi Ara

Ayak Tabanı Siğili Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
13.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ayağın tabanında nasır tutmuş ve sancı yapan alandır.

Ayak tabanı siğilleri neden meydana gelir?
    Enfeksiyon ve deforme olmuş bir kemer teşekkülü ile ayağa uymayan ayakkabıların giyilmesinden.

Ayak tabanı siğilleri nasıl tedavi edilir?
    Aşağıda gösterilen metotlardan birinin kullanılıp alınmasıyla
    a. Cerrahî enzisyonla.
    b. Elektrikli iğneyle yakılmakla.
    c. Kostik ilâçlarla yakılmakla.
    d. X ışını tedavisi uygulamakla

• bence ayak tabanı siğili çıplak ayakla bi kurbayı ayağınla ezdiğin zaman oluşur tek tedavisi ise uzakalrdaki krallıktaki prensesin senin ayağına masaj yapması gerekir... OHH GEL KEYFİM GELLL
  • Bende olmuştu.Dermatoloji uzmanı ilaç vermişti,geçmişti.Yürüdükten sonra çok acıyordu amaHala çok yürüdüğümde çıktıkları yer hiçbirşey olmadığı halde sızlar
  • 3 yıl önce tam 25 tane çıkmıştı sağ ayağımın altında neşterle kazıdılar... Her gün bu işlem yapıldı sonra geçti...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mmindahor

3 yıl önce tam 25 tane çıkmıştı sağ ayağımın altında neşterle kazıdılar... Her gün bu işlem yapıldı sonra geçti...

25 tane çok fazla değilmi ya

baya acı çekmişsindir heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eswod

quote:

Orjinalden alıntı: mmindahor

3 yıl önce tam 25 tane çıkmıştı sağ ayağımın altında neşterle kazıdılar... Her gün bu işlem yapıldı sonra geçti...

25 tane çok fazla değilmi ya

baya acı çekmişsindir heralde

Önce bir taneydi sonra ürediler üzerine basınca acıyordu o yüzden yürürken güçlük çekiyordum.
  • benim sol el başparmağımda vardı sıvı ve buzzzzz gibi bi asitle yakıldı sonra tekrar çıktı dualar falan filan uçtu gitti
  • Berbat bi ağrısı var hastaneye bile topallaya topallaya gitmiştim ilaç tedavisiyle 1 hafta da gecmişti tabi bunda en buyuk etken fazla ilerlemeden dr gitmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Birce

Berbat bi ağrısı var hastaneye bile topallaya topallaya gitmiştim ilaç tedavisiyle 1 hafta da gecmişti tabi bunda en buyuk etken fazla ilerlemeden dr gitmek

Hangi polikliniğe gitmek gerekiyor bunun için cildiye mi ortopedi mi hocam?
  • Ayak tabanı siğilleri nasıl tedavi edilir sorusuna burada detaylı cevap veriliyor. Tamamen doğal yöntemlerle ile siğillerin tedavisi vs. birçok bilgiye ulaşabiliriniz. Acil şifalar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resatt80 -- 7 Şubat 2012; 16:08:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: resatt80

Ayak tabanı siğilleri nasıl tedavi edilir sorusuna burada detaylı cevap veriliyor. Tamamen doğal yöntemlerle ile siğillerin tedavisi vs. birçok bilgiye ulaşabiliriniz. Acil şifalar..

Teşekkürler o blogta sadece ayak tabanı siğilleri değil Siğillerle ilgili herşey varmış...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.