Şimdi Ara

Civic 1.6 iES Otomatik 1998 model alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
14.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 14-15.000 YTL bütçe ile otomobil almaya koyuldum. En az 5 yıl binmek istiyorum. Geçen gün arkadaşımı ziyaret sırasında balkondan bir araç gösterdi. Bir komşu şu aracı satıyor dedi. Resimlerini çektim. Arkadaşımın sahibinden sorduklarını buraya yazıyorum. Henüz servise göstermedik. Fiyatı : 15.000 YTL

Civic 1.6 iES Otomatik vites
    Çift Airbag,
    ABS
    Klima
    Alarm
    Camlar otomatik, elektrikli
    Michelin lastikler v.s v.s

İnternetten benzer araçları inceledim araç 120 beygir büyük ihtimalle.
    130.000 KM'de. Servise göstermek ve onay almak koşuluyla alınabilir mi?

Özellikle yakıt konusunda bu araç nasıldır? Otomatik vites olması yakıtta çok farkeder mi?

Kullanan veya bilgisi olan arkadaşların yardımları çok makbule geçecektir. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Honda grubuna sordum ama buraya da attım. Çünkü buradan alacağım cevaba göre hareket edeceğim.

• quote:

Orjinalden alıntı: suzitusi

max. hız; 192 km/sa (ben 4. vitesde araçta 4 kişiydik 200 gördüm)

Özür dilerim ama bu kasada o hızı görmek çok zor. Bende 98 model 1.6 kullanıyorum, daha 185' in üstünü göremedim.

Aracın 1 ve 2. vitesi müthiş.Direk redline ulaşabilirsin.4.vites 6000 devire çıkmakta zorlanıyor.
    4 ve 5.vites ara hızlanmalarda 2500-3000 devirde tam bir facia.

Yanlız sağlam araç.Kolay kolay arıza vermiyor.Motor 1,2 ve 3. vitesde çok güçlü.Ama 4 ve 5 ekonomi endişesi ile uzun vites aralıkları seçimi nedeniyle vasat. Yol tutuşu kötü değil ama çok iyide değil, orta karar.

Ayrıca yakıtda o denli az değil.Şehir içi kastığımız halde 8-8,5 lt arası yakıyor. Bide otomatik olsa herhalde 10 lt yakar.

İşte bu kasanın test sonuçları

http://arabam.milliyet.com.tr/testArsiv.aspx?rowid=195

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brava -- 18 Temmuz 2007; 23:38:18 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.