Şimdi Ara

Toyota Corona Tavsiye edermisiniz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
4
Favori
123.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10.000 YTL bütçe ile bir aile otomobili almak istiyorum.
    (bu parayıda kredi ile tamamlıyorum.daha yukarı çıkamam)

2-3 haftadır araştırıyorum.

Toyota CORONA GLİ var 2.0 motorlu

birçok kişi alma diyor ama bütçem bu kadar.
    8.000 YTL verecek adam ustaya da göster diyor.
    2 sahibiymiş. Bütün aksamlar çalışıyor.
    birde sıralı tüp olayına girersen..

vergi dezavantıjına rağmen alınır mı?
    Alırken dikkat etmem gereken yerler neresi?
    Siz tavsiye edermsisin?
    Artıları eksileri nelerdir?

Şimdiden Çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus2003

kardeş yedek parça sorunu yaşarsın! toyota corona kullanmadım ama gerek corona gerek carina gerekse kedi gözü corollalar 2 yıl seri üretime girip sonradan üretimleri sonlandırılan araçlardır! ben sizin yerinizde temiz 2000 motor 92-93 model opel vectra alırdım!

Alıntıları Göster
    Arkadaşım yunus2003 arkadaşın dediği gibi 92-93 vectra al. Sonra da gör Toyota'nın ne kadar sağlam araba olduğunu. Eğer masrafı bir kere yapıp uzun zaman bineceksen kesinlikle Toyota. Yok ben devamlı masraf yapmak istiyorum, ustalarla ahbap olmak istiyorum dersen tercihini Vectra'dan yana kullan. Şimdiden hayırlı olsun...
  • acaba teknik verileri bu mudur??
    113 HP gösteriyor burda..

http://www.motorsporlari.net/car/tech_spec.asp?specID=13904&make=Toyota
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilyaswolf

Ya arkadaşlar o kadar kararsız kaldımki.
    ilk hevesim corolla idi.
    ama corona yada carina ile kıyaslayınca corollayı çöpe atıyor insan.

çok çaresiz kaldım. primera, carizma, civic arasında toyoto her zaman ön planımda duruyor. ne yapayım.
    bütçem maksimum 10bin.

10 bin tl üzerine 1-2 bin tl ekle 1997 veya 1998 model carina e al. Paşalar gibi bin derim. Bu ilanada bir göz at istersen
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-carina-1997-toyota-carina-e-2-0-gli-otomatik-sirali-lpg-full/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: SAMICAN

quote:

ilk hevesim corolla idi.

çok çaresiz kaldım. primera, carizma, civic arasında toyoto her zaman ön planımda duruyor. ne yapayım.
    bütçem maksimum 10bin.

10 bin tl üzerine 1-2 bin tl ekle 1997 veya 1998 model carina e al. Paşalar gibi bin derim. Bu ilanada bir göz at istersen
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-carina-1997-toyota-carina-e-2-0-gli-otomatik-sirali-lpg-full/detay

10 bin TL üzerine 1-2 bin TL ekleyip Carina alma bence,Corona japon üretimi ve Carina 'dan çok çok daha sağlam bir araç.10 TL altına temiz bulabilirsen 92 model corolla GL (AE92 kasa) alabilirsin,tavsiyemdir.Örnek aşağıdaki resimdeki AE92 bana ait

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuks36 -- 25 Haziran 2010; 10:25:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuks36

quote:

Orijinalden alıntı: SAMICAN

quote:

ilk hevesim corolla idi.

bütçem maksimum 10bin.

10 bin TL üzerine 1-2 bin TL ekleyip Carina alma bence,Corona japon üretimi ve Carina 'dan çok çok daha sağlam bir araç.10 TL altına temiz bulabilirsen 92 model corolla GL (AE92 kasa) alabilirsin,tavsiyemdir.Örnek aşağıdaki resimdeki AE92 bana ait

Toyotanın sağlam olmayan arabasımı var ki :)) 1-2 bin tl vererek arabasında abs+airbag+klima+konfor+rahatlık+toyota sahibi olacak :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.