Şimdi Ara

DONUSUM FIRMANIZI VE MARKANIZI SECERKEN NELERE DIKKAT EDIYORSUNUZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    LPG DONUSUMUNU GERCEKLESTIRIRKEN SIZ MUSTERILERIMIZIN NELERE DIKKAT ETTIGINIZI VE SON KARARINIZI NELERIN ETKILEDIGINI BU LINKDEN PAYLASMANIZI BEKLIYORUM.BOYLECE SIZLERE VERILEN HIZMETLERDE NELERI GOZDEN KACIRIYOR YADA NELERI DOGRU YAPABILMISIZ,SIZLERIN DAHA USTUN BIR SERVIS VE URUN DESTEGI ALABILMENIZ ICIN NELER YAPMAMIZ GEREKIYOR GIBI SORULARIN VE COZUMLERININ PAYLASIMI HIZMET KALITESININ ARTMASINDA,SIZLERIN MEMNUNIYETINI SAGLAMADA BIR COK ARKADASA VE BIZLERE FAYDALI OLACAKTIR.
    SAYGILARIMLA
    GUVENLI VE SAGLIKLI SURUSLER DILEGIYLE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cusahin -- 11 Temmuz 2007; 23:37:41 >

• dükkanı temiz ve geniş, üstü başı temiz olmayan, müşteriye kaba davranan, arıza ışığı kesinlikle yanmaz diyen insana ben montaj yaptırmam.
  • SN barisdragon
    PAYLASIMINIZ ICIN TESEKKURLER.
  • ilk önce yaptığı kişilerden referans alıp karşılaştırmaya bakıyorum ayrıca montaj yapılacak yere gidip birebir konuşmayı tercih ediyorum
    ama en önemliside iyi niyetli olmasına bakıyorum eğer diğer bir marka için çamur atmaya başlarsa diyorumki bu iyi niyetli biri değil kendi malını satmak için elinden geleni yaparv diye düşünüyorum
    ve işin en önemli kısmı daha lpg dönüşümü yaptırtmadım
    kafamda 2 firma kaldı
    ama biri daha ağır basıyor
  • SN tao_man
    PAYLASIMINIZ ICIN TESEKKURLER.
    UMARIM SIZDE EN KISA SUREDE LPG DONUSUMUNUZU YAPAR EKONOMIYE MERHABA DERSINIZ.
    SAYGILARIMLA
  • selam
    ben bu lpg işini aylarca araştırdım ve hep araştırdıkça aklım karıştı ama forum sayesinde ve özelliklede THALL ve ÖZCANAK arkadaşların sayesinde bir firma ve bir marka üzerinde araştırmalarıma devam ettim gittim yerlerinde baktım konuştum yaptıkları işlerden ve kişilerden referanslar aldıktan sonra o firmada lpg dönüşümü yaptım ve öğrendiğim en önemli şeyin kit markası ne olursa olsun montaj yapacak kişilerin işinin ehli olmalarının gerektiğidir bu işte montaj işin yarısı ve işçilik herşeyden önemli bence
  • oncelikle ben 2 seye cok onem veriyorum;
    1.si isyerinin isi ehli ve hangi sistemi montaj yapıyorlarsa o markanın yetkili servisi olması (yani 10 cesit lpg markası takan bir yerle calısmam)
    2.si taktıgım markanın servis agının heryere uzanmıs olması(yani bir kac aylık yeni cıkan bir markayı herkesin lafı uzerine ne taktırırım nede tavsiye ederim, bu durumlarda magduriyeti cok gordum)
  • Evet bence de tek marka takan yerleri tercih edin.Saygılar
    quote:

Orjinalden alıntı: selsah

oncelikle ben 2 seye cok onem veriyorum;
    1.si isyerinin isi ehli ve hangi sistemi montaj yapıyorlarsa o markanın yetkili servisi olması (yani 10 cesit lpg markası takan bir yerle calısmam)
    2.si taktıgım markanın servis agının heryere uzanmıs olması(yani bir kac aylık yeni cıkan bir markayı herkesin lafı uzerine ne taktırırım nede tavsiye ederim, bu durumlarda magduriyeti cok gordum)
  • MERHABALAR
    DEGERLI KATILIMCI ARKADASLARA TESEKKUR EDIYORUM.
    HER YORUM VE IZLENEN YOL BIZLER ICIN COK DEGERLI BU AMACLA UMARIM DAHA COK KATILIMLA SIZLERIN BEKLENTILERINE DAHA IYI CEVAP VEREBILMEK ICIN DIKKAT EDILMESI GEREKEN KONULARA ONEM VE UYGULAMAYA GECIREREK SIZLERIN MEMNUNIYETINIZI DAHADA YUKARILARA CIKARTACAGIZ.
    SAYGILARIMLA
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.