Şimdi Ara

Ankara'da en iyi OtO yıkama?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
524
Cevap
8
Favori
201.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en güzel aracı kendin yıkarsın ben şu ana kadar kendi arabamı çoğunlukla ben yıkadım arada sırada yıkattırıyorum benden güzel kesinlikle yapamıyor
  • Arkadaşlar merhaba,
    Ben şurada yıkatıyorum diye yalan söylemek istemiyorum.
    İstanbul yolu üzerindeki Macit Petrol (Honda Efeyi geçince Büyük Petrol Ofisi) içerisindeki oto yıkamayı Ağustos ayı içinde devraldık. Adı PAMİR OTO YIKAMA. İç-Dış cilalı yıkama 25 TL. Bugüne kadar gelip de memnun kalmayan misafirimiz olmadı çok şükür. Merdiven altı imalat değil ISO 9001 kalite belgeli Köpük, Lastik Parlatıcı ve Süt kullanıyoruz. Kaporta için ayrı, kapı kenarları için ayrı, plastik aksam için ayrı, camlar için ayrı bez kullanımına özen gösteriyoruz. Ayna ve cam kenarlarına hava tutarak araç hareket halindeyken su sızmalarının önüne geçiyoruz. Aracınız yıkanırken dinlenebilmeniz için misafir bekleme salonumuz var. En özen gösterdiğimiz konu personelimiz. Kesinlikle aracınızı güvenle emanet edebileceğiniz kaliteli insanlarla çalışmaya özen gösteriyoruz. Denerseniz memnun kalacağınızı düşünüyorum. İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
    pamirotoyikama instagram hesabımızı takip edebilir, yaptığımız uygulamaları oradan görebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Ben şurada yıkatıyorum diye yalan söylemek istemiyorum.
    İstanbul yolu üzerindeki Macit Petrol (Honda Efeyi geçince Büyük Petrol Ofisi) içerisindeki oto yıkamayı Ağustos ayı içinde devraldık. Adı PAMİR OTO YIKAMA. İç-Dış cilalı yıkama 25 TL. Bugüne kadar gelip de memnun kalmayan misafirimiz olmadı çok şükür. Merdiven altı imalat değil ISO 9001 kalite belgeli Köpük, Lastik Parlatıcı ve Süt kullanıyoruz. Kaporta için ayrı, kapı kenarları için ayrı, plastik aksam için ayrı, camlar için ayrı bez kullanımına özen gösteriyoruz. Ayna ve cam kenarlarına hava tutarak araç hareket halindeyken su sızmalarının önüne geçiyoruz. Aracınız yıkanırken dinlenebilmeniz için misafir bekleme salonumuz var. En özen gösterdiğimiz konu personelimiz. Kesinlikle aracınızı güvenle emanet edebileceğiniz kaliteli insanlarla çalışmaya özen gösteriyoruz. Denerseniz memnun kalacağınızı düşünüyorum. İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
    pamirotoyikama instagram hesabımızı takip edebilir, yaptığımız uygulamaları oradan görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selcuk_k -- 13 Kasım 2018; 12:3:12 >

• En son 04.04.2015 Tarihinde Ankara Bestekar Sokak Girişinde yer alan meguaris ' götürdüm aracımı aldığım sonuç beni hayal kırıklığına uğrattı
  • quote:

Orijinalden alıntı: FourierSeries

quote:

Orijinalden alıntı: serkane35

Arkadaşlar slm binbir zorluklar ile almış olduğumuz güzelim araçlarımizin temizliği için hepimiz işini hakkıyla yapan oto yikamacilar arayışı içindeyiz yaklaşık 3 ay öncesine kadar pazarda domates in iyisini arayan teyzeler gibi temiz ve kaliteli işçilik yapan araba mi yikatmak için oto yikamacilar arıyordum tabi o zamana kadar yikattigim yerlerde pek hoşuma gitmeyen olaylar oldu kimisi temiz yikamadi kimisi saygısız ve küstahça davrandı kimisi aracima zarar verdi en çok sinirimi bozan olay hem küçük dairesel cizikler oldu hemde ışıl ışıl parlayan arabam mat bir hale geldi yani rengi soldu arkadaşımın tavsiyesi üzerine ATLANTİS AVM altın da bulunan AUTOSHINE oto kuaföre gittim isleri nin hakkını gerçekten verdiler 3 ay oldu Araba mi hep orda yikatiyorum adamlar in kullandıkları ürünler gerçekten kaliteli kullandıkları ürünler merdiven altı değil alman ürünleri boy boy afiş yapmışlar dr.weber diye bir ürün kullanıyorlar kullandıkları ürün ile görüşümü belirtmenin nedeni aracım her yikamadan sonra daha parlak hale geldi gidip denemenizi tavsiye ederim

Fiyatları nasıl hocam?

Hocam belli ki arkadaş firma çalışanı. Üye olur olmaz gelmiş konuya mesaj atmış. Şöyle yapacağına insan gibi firmanı tanıtsan olmaz mı?

• en iyi oto yıkama sahibidir bence
  • Ben de keçiörendeyim. Genellikle şelalelerin oradaki migrosun yanındaki bp'de yıkatıyorum. İç dış 8 ytl. Güzel yıkıyorlar ama bazen güneşli havalarda arabanın üstünde dalga dalga izler kaldığını görüyorum. Birkaç kez migros kapalı otoparkındaki yıkamacıda yıkattım ama orada beklemek kötü oluyor nemden durulmuyor. Ben de birkaç kova suyla kendim yıkıyorum artık. Çok acil yıkatmanız gerekirse hipodromun köşesinde (kore şehitleri anıtının karşısında) total var oraya bayağı büyük bir yıkama kurutma makinesi koymuşlar. 3 ytl'ye hemen kirden kurtarabiliyorsunuz. 2 dakika sürmüyor. Yalnız öyle mucizevi sonuçlar da beklememek lazım...
  • valla arkadaşlar bende yıkamacıyım size bi tüyo vereyim.... sakın aracınızı köpükle yıkatmayın araçtaki bıyayı tamamen korumasız hale getiriyo... biz kendi yerimizde sadece micro fiber eldiven kullanıyoruz sadece ve sadece meguiar's ürünleri 105 yıllık firma adamlar yapmış araba herzaman ıslakmış gibi duruyo benim yerim yıldızda ankarada bıya korumayı hakkıyla yapan tek kişiyim iddia ediyorm..... reklam olmasın diye isim adres vermiyorum bizde 12 ytl üstüde haksız kazanç...
  • Tunalı Hilmi Bestekar 'da ki Meguiars Ankara önerilmişti gittim bugün. Gittim ama son derece pişman oldum.

Paspaslar yıkandıktan sonra hiç kurutulmadan yerleştirilmiş ve sıfır araba koku içinde kaldı.
    Arabanın kapı araları bile hala çamur, bagajı açtığımda da durum oldukça vahimdi, hiç temizlenmemiş. İç mekanda ise toz doğru düzgün alınmamış.

Tüm bunların yanında fiyatları da hiç uygun değil, asla önermiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zp

Ben Hollanda'dan katiliyorum, ama her izine geldigimde arabami Etlik'te bi yerde yikatiorum. Ben oyle bi yer gormedim, hem cok ucuz hem cok guzel is yapiyorlar.
    Yanlis hatirlamiyorsam sirketin ismi: Sweety Auto (Yunus Emre Cd 104/F, Etlik (İncirli)/Ankara), yaninda camii var..

şirketin ismini tam hatırlayamamışsınız ama adresi on numara akılda tutmuşsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: f1tuning06

Canımız ciğerimiz biricik araçlarımızı Ankara'da en iyi , en güzel ve en uygun fiyatlı olarak yıkayan yer neresidir?
    Bilirsiniz ki Müşteri Memnuniyeti her zaman çok önemlidir.Herhangi birimizin olumlu deneyimi hepimizin nasiplenmesine sebep olacaktır.Saygılarımızla...

araç içini kimseye temizletmem dışını belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreenHeart

sahibinden iyisi yoktur elbette ama sahibine en yakın OTOPRIME yıkar.Çok iyi yıkıyorlar ve çok ilgililer.Kadir beyle görüşeceğim deyin,savaş beyin (seçen) selamı var deyin.özel indirim yaparlar(bir arkadaşım olur kendisi)

çok iyi yıkamaktan kastınızı merak ettim hocam, yıkama şekli nasıl peki ??

1)İlk olarak aracın tozunu basınclı suyla alıyorlar mı ??
    2) Kaliteli bir fırçasız köpüklü yıkama deterjanı kullanıyorlar mı ? ( kostik içermeyen)
    3) Aracların üzerindeki kirleri alabilmek için, kuzu yünü wash mitlleri kullanıyorlar mı ??
    4) Aracın kaba kurulaması için, uber blue ve ya mamoth gibi bezleri kullanıyorlar mı ??
    5) detay kurulaması için, TEMİZ mikrofiber bezleri kullanıyorlar mı ??

ben aracımı seven bir mühendisim yıkamacı değilim, bu işlere biraz meraklıyım o kadar..bunları yapan bir oto yıkamacı varsa, gidin orda yıkatın...

• yurtdışında her yer tertemiz yağmur yağınca arabalar resmen beleşe banyo yapıyor mutluluktan dört köşe oluyorlar. o kadar gezmeme rağmen çok çok az oto yıkamacı gördüm çoğuda benzincilerdeki otomatik yıkama üniteleriydi.

ha ankara'da durum nasıl.

her yer yıkamacı
    nolur yağmur yağmasın diye dua eder olduk

çünkü

ankara'yı b*k götürüyor. koca şehri şantiyeye çevirdiler. toz toprak hepsi havada. sadece arabalar için değil bu havayı birde soluması var
  • Arkadaşlar 3 günü geçmez sürekli aracımı yıkatırım şimdiye kadar nerde yıkattıysam olmadı.
    İstediğim temizliğin karşılığını hiç alamadım. KARAR VERDİM KENDİM YIKAYACAĞIM BUNDAN SONRA.
    İçine parlatıcı sürüyor, her yerine eşit sürmemiş bi bakıyosun elin sırf yağ oluyor, başka tarafına elin gidiyor arabanın içinde orda hic parlatıcı sürülmemiş. Kapıyı açıyosun kapı içlerinde köpükler ya da tozlar kalmış silmemiş su damlıyor flan. Kapı içlerinde bak bunlar var diyosun kapıya tazyiği vuruyoda vuruyo elektrik yerleri var bisürü bozulcak kumaş ıslanmış umurunda değil.
    Bir gün geldim far önündeki sileceğim kırılmış, niye kırıldı diyosun daha önceden varmış diyo benden iyi bilecek ya .. Paspaslar kurumadan su içindeyken içine koyuyo flan hepsi böle yıkamacıların. Saat verir daha yıkanmadı abi arabayı birazdan yıkayacaz .. HEPSİ BÖYLE KİM NE DERSE DESİN . KENDİNİZ YIKAYIN .

• iyi yıkama yıkamacının elindedir keyfi yerinderdir yalar yutar keufi yok tur bıkkınlık vermiştir idare eder şekilde yıkar teyzemin oğlunun yıkaması ordan biliyorum istersen en iyi yerde yıkat şebeke suyu olsun iyi silmese bile leke kalmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foxxly

eryamana giderken arada göksu yolunu kullanıyorum her geçtiğimde ordaki bp ve fiyat listesi gözüme takılıyor her seferindede acaba tabelayı mı güncellemeyi unuttular diyorum

bi kısmet olupta yıkatamadım arabayı orda. bu yorumdan sonra bi daha o yolu kullanırsam kesin girecem
    tamda düzgün bi yıkamacı için son 3 sayfayı okumuşken iyi oldu bu yorum

artık güncelleme yapıldı :) ama hala en uygun yıkayan yer burası.iç dış 10 tl.oraya giderseniz Fatih abiye emanet edin aracınızı beğenmemeniz mümkün değil

• görünüşe göre herkes yıkattığı yerden memlumben mümkün oldukça kendim yıkarım aldım alası bir hediye yıkama ve bakım seti verdiler birde kuzenimin düğünde zamanın olmadığından yıkatmıştım.
    kendi müziğimi açar çift kovam şampuanın,süngerimi,bezlerim düzgün bir yere koyar keyifle araçımı ve yıkadığımda dönüp baktığımda keyif alırım
  • 150 tl sadece iç dış yıkamam mı
  • Börü_Budun kullanıcısına yanıt
    İç dış normal 25 cilalı 33
  • Evime yakın bir BP istasyonunda bozuk para ile çalışan basınçlı su ve köpük ile kendim yıkıyorum. En iyi oto yıkamacıdan çok daha güzel temizliyorum.

2 dakika basınçlı su süresi 2 lira
    1 dakika köpük süresi 1 lira.
    Tekrar 2 dakika basınçlı su 2 lira (durulama)
    4 dakika süpürge süresi 1 lira

Toplam 6 liraya oldukça sağlıklı ve kaliteli bir yıkama elde ediyorum. Eğer aracım çok çok kirliyse bir fazla basınçlı su tutuyorum. Yani bahşiş derdi yok, şuarsında su kaldı şurasında leke var diye yıkamacıyı uyarma derdi yok. 10 dakika yıkama ve süpürme yaklaşık 15 dakikada kurulama sonucu maksimum yarım saat içerisinde pırıl pırıl bir araca biniyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökhan And Jetta -- 5 Nisan 2015; 17:47:02 >
  • yenimahalle Perles yıkama. şiddetle tavsiye ederim. Detaylıda pazarlık yapılabiliyor.

işlerini düzgün yapıyorlar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.