Şimdi Ara

Ankara'da en iyi OtO yıkama? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
524
Cevap
8
Favori
201.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enoktakenokta

quote:

Orijinalden alıntı: vectrac

quote:

Orijinalden alıntı: enoktakenokta

quote:

Orijinalden alıntı: vectrac

Ankara Bestekar'daki Meguiars araç yıkama da yapıyor mu? Yapıyorsa, iç dış fiyatı nedir bilen ve daha önce yaptıran var mı? Memnun musunuz vs.

Yapıyorlar.. Ben aracımı sürekli orada yıkatıyorum; son derece memnunum.. Otomobil için iç-dış yıkama 25-TL..

Sağ ol dostum. Bir şey daha soracağım. Bende daha önce 2004 Vectra vardı ve herhangi bir yerde rahatlıkla yıkatabiliyordum. Basınçlı su, fırça etkilemiyordu. Şu an 2010 Civic var ve boyası çok ince ve su bazlı olduğu için boya atması olabiliyormuş yıkamalarda.

Meguiars'ta fırçayla mı yıkıyorlar, nasıl yıkıyorlar bilgi verebilirsen çok sevinirim.

Özel bir eldiven kullanıyorlar hocam.. Fırça, sünger vs. yok yani.. O nedenle içiniz rahat olsun..

Çok çok teşekkürler dostum, haftasonu götüreceğim...

• Arkadaşlar,

Keçiörenden Kazımkarabekir istikametine giderken sağda Opet var. Opetin arkasında yıkama var.
    Geçen orda cilalı dış yıkama yaptırdım. İyidi. Ama elemanlar maaşsız çalıştığından 1 TL bahşişi az gördü.
    0,75 TL daha vermek zorunda kaldım. Dış cılalı yıkamaya 5 TL veriyorum, birde bahşiş.
    Anlamadığım durum 5 TL'yi ne için verdiğim? Veriyorsam bahşiş vermek zorundamıyım? Tuhaf bişi.
  • Ankara Kentparktaki Oto hamamı asla tavsiye etmem. Hem cila ayaklarına fazla para alıyor hem de çamurlu arabayı utanmadan teslim ediyorlar. Bir captiva bir albea bıraktık. 3 saat sonra geldim aldım. Bir de bahşiş bıraktık, ne verdiğim parayı ne de bahşişi helal etmiyorum Kentpark Oto Hamam a. Çamurlu ve pis bırakmışlar arabayı. Cila dedikleri şey de tamamen hikaye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: informatiker

Arkadaşlar,

Keçiörenden Kazımkarabekir istikametine giderken sağda Opet var. Opetin arkasında yıkama var.
    Geçen orda cilalı dış yıkama yaptırdım. İyidi. Ama elemanlar maaşsız çalıştığından 1 TL bahşişi az gördü.
    0,75 TL daha vermek zorunda kaldım. Dış cılalı yıkamaya 5 TL veriyorum, birde bahşiş.
    Anlamadığım durum 5 TL'yi ne için verdiğim? Veriyorsam bahşiş vermek zorundamıyım? Tuhaf bişi.

hocam sen biraz nekessin sanırım...

ben 15 liraya iç-dış yıkatıyorum, 5 lira da bahşiş veriyorum.. 1 lira bahşiş mi olur? hiç verme daha iyi..
  • panora yada ankmall oto hammam cilalı 30 tl. memnunum.
  • Panora falan hikaye garajda ışık yetersiz olduğu için aracı alırken iyi gibi geliyor dışarı çıkıyorsun bazı lekeler kalmış bir de sıraya alan bayan illa cilalı yıkattıracak arabayı 30tl :)

Swissotel'in garajında oto yıkama bölümünde yıkatıyorum 20tlye meguiars ürünleri kullanıyorlar. Deneyin derim özellikle klasik araç sevenler aracınız yıkanırken garajı gezmiş olursunuz :) eski mustangler corvetteler...
  • Tunalı Hilmi Bestekar 'da ki Meguiars Ankara önerilmişti gittim bugün. Gittim ama son derece pişman oldum.

Paspaslar yıkandıktan sonra hiç kurutulmadan yerleştirilmiş ve sıfır araba koku içinde kaldı.
    Arabanın kapı araları bile hala çamur, bagajı açtığımda da durum oldukça vahimdi, hiç temizlenmemiş. İç mekanda ise toz doğru düzgün alınmamış.

Tüm bunların yanında fiyatları da hiç uygun değil, asla önermiyorum.
  • iç dış 10 liraya yıkatıyorum fazlasını vermem
  • Detailling Garage bence 1 numara , çok yerde yıkattım ama tek memnun kaldığım yer burası. Yeri ters olmasa başka yerde asla yıkatmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MKBATUR

Tunalı Hilmi Bestekar 'da ki Meguiars Ankara önerilmişti gittim bugün. Gittim ama son derece pişman oldum.

Paspaslar yıkandıktan sonra hiç kurutulmadan yerleştirilmiş ve sıfır araba koku içinde kaldı.
    Arabanın kapı araları bile hala çamur, bagajı açtığımda da durum oldukça vahimdi, hiç temizlenmemiş. İç mekanda ise toz doğru düzgün alınmamış.

Tüm bunların yanında fiyatları da hiç uygun değil, asla önermiyorum.

Marka hiçbir zaman kalite anlamına gelmez yıkama işleminde önemli olan en büyük etmen kullanılan malzemenin kalitesi ve bununla en iyi sonuca ulaşabilecek bilgi donanımı yüksek ekip personeli malesef nekadar iyi ve markalı ürürn kullanırsanız kullanın bu malzeme ile iyi işçilik çıkarıcak ekip yok bizler şuan için sadece boya koruma sususz motor temizliği ve koruma aynı zamanda profesyonel araç detaylama işlemi yapıyoruz çok yakında yıkama olarak da hizmet vericez Ankara da ki tüm formdaşlarımızı bekleriz

http://www.facebook.com/pages/CAR-M-Garage/431933106856348?fref=ts

• quote:

Orijinalden alıntı: CarM///

Marka hiçbir zaman kalite anlamına gelmez yıkama işleminde önemli olan en büyük etmen kullanılan malzemenin kalitesi ve bununla en iyi sonuca ulaşabilecek bilgi donanımı yüksek ekip personeli malesef nekadar iyi ve markalı ürürn kullanırsanız kullanın bu malzeme ile iyi işçilik çıkarıcak ekip yok bizler şuan için sadece boya koruma sususz motor temizliği ve koruma aynı zamanda profesyonel araç detaylama işlemi yapıyoruz çok yakında yıkama olarak da hizmet vericez Ankara da ki tüm formdaşlarımızı bekleriz

http://www.facebook.com/pages/CAR-M-Garage/431933106856348?fref=ts

tam yeriniz nerede, adres verebilirmisiniz? ayrıca hangi marka ürünleri kullanıyorsunuz, yıkama ve boya koruma konusunda ?
    ayrıca yarın birlik teymişsiniz, bu konu nedir aydınlatırmısınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 6 Kasım 2012; 19:36:36 >

• Merhaba şuan yerimiz açılma aşamasında Çankaya birlik mahallesindeyiz Ankara da çeşitli bölgelerde uygulama merkezi olarak şubelerimiz açılıcaktır
    Boya koruma uygulamalarında aracın çizik durumu yaşı ve üretim yerine göre farklı markalarla çalışıyoruz bunlar ( Meguia's , Auto Glym ,Turtle Wax , Swissvax ,3M ve benzeri dünya devi ürünler )
  • yarın birlikte ne gibi bir uygulama organizasyon yapacaksınız, merak ettim, o tarafa yakınız,
    ayrıca siz başka forumlarda da varmısınız, skodaturkey, forumboyakoruma gibi nikiniz nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 6 Kasım 2012; 19:41:12 >
  • ben bu zamana kadar aracımı ya kendim yıkarım ya da yenimahalle sonax yada konya yolu autowax'a veririm. ikiside çok iyidir. hangisi diye sorarsanız autowax derim.dün de milli kütüphane karşısı one way car care e verdim orasıda normal diyim diğerlerine göre. sıralama yapacak olursam ; balgat autowax > yenimahalle sonax = one way .

fiyatlar autowax iç dış 30
    sonax iç dış 20
    one way iç dış 20

birde şu detaling care i deniyeceğim ivedik organize deki.
  • Kısa bir süre içinde Garajımızı açıyoruz yıkama konusunda sorun yaşıyan tüm ankaralı dostlarımızı bekleriz

http://www.facebook.com/pages/CAR-M-Garage/431933106856348?ref=hl
  • En iyı oto yıkama senin ellerin senden baskası yıkayamaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: werty_tr

keçiören in girişindeki şelalenin orada petrol ofisi var, oradaki oto yıkama oldukça iyi özenli çalışıyorlar, 12 tl olması lazım fiyatı. ayrıca manzara da süper

aynen ismini tam telafuz edemiyorum ama orada aracımı yıkattım 4 kişi büyük bir özenle en ufak bi leke kalmayacak şekilde yıkadılar. Şu hayatta en sevdiğim insan tipidir. İşini böyle severek ve özenerek yapan insanlar. Ve fiyatı ankaradaki diğer yerlere göre yaptıkları emek ve özene göre gerçekten çok ucuz. Tavsiye ederim.
  • quote:

Kısa bir süre içinde Garajımızı açıyoruz yıkama konusunda sorun yaşıyan tüm ankaralı dostlarımızı bekleriz

Valla hep aynı şey oluyor... Önce hizmet kslitesi iyi oluyor, işler açıldıkça kalite yerlerde sürünüyor. Aynen meguirs Ankara örneğinde olduğu gibi. İlk zamanlar acayip araç ile ilgilenilirdi. Şimdi onlar da bozdu tamamen ticaret olmuş yalapşak iş yapıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MJet

Panora falan hikaye garajda ışık yetersiz olduğu için aracı alırken iyi gibi geliyor dışarı çıkıyorsun bazı lekeler kalmış bir de sıraya alan bayan illa cilalı yıkattıracak arabayı 30tl :)

Swissotel'in garajında oto yıkama bölümünde yıkatıyorum 20tlye meguiars ürünleri kullanıyorlar. Deneyin derim özellikle klasik araç sevenler aracınız yıkanırken garajı gezmiş olursunuz :) eski mustangler corvetteler...

O kadının fix tavrı o.20 vereceğine 30 ver cilalı yıkayalım diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: postal58

quote:

Kısa bir süre içinde Garajımızı açıyoruz yıkama konusunda sorun yaşıyan tüm ankaralı dostlarımızı bekleriz

Valla hep aynı şey oluyor... Önce hizmet kslitesi iyi oluyor, işler açıldıkça kalite yerlerde sürünüyor. Aynen meguirs Ankara örneğinde olduğu gibi. İlk zamanlar acayip araç ile ilgilenilirdi. Şimdi onlar da bozdu tamamen ticaret olmuş yalapşak iş yapıyorlar.

Haklısınız ancak bizim hedeflerimiz çok farklı ve örnek aldığımız firmalar hep yurtdışı kaynaklı ve asla kaliteden ödün vermek gibi bir niyetimiz yok amacımız kar elde etmek değil marka yaratmak ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmakdır

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.