Şimdi Ara

Ankara'da en iyi OtO yıkama? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
524
Cevap
8
Favori
201.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gzararsiz

Dikmen opetin altında sonax la daha dün telefonda konuştum. Kapanmış değil. Pazartesi ya da salı uzun yola çıkıcam. çıkmadan dış boya koruma yaptırıcam. 150 tl fiyat dediler 6 aya kadar koruma sağlıyomuş. Bi deneyelim memnun kalırsam seneliğe dönerim. Tatil dönüşü (temmuz sonu) bide iç dış yaptırırım. Sonucu burada paylaşırım.

ben sana 130 liraya bosch service procarda meguiars boya koruma hakkımı devredeyim düşünürsen sonax a on basar her açıdan
  • Cepanın altındaki oto yıkamaya arabamı verdim 2 saat sonra aldığımda üzerindeki katı izler olduğu gibi duruyor süngeri dokundurmamışlar bile. Arabanın içine nasıl cila yapmışlarsa su damlıyordu ön konsoldan. Paranız çoksa haftasonu ve cepa, bilkent gibi alışveriş merkezlerinin altındaki oto yıkamalarda yıkatırsınız. Araba çokluğu nedeniyle yalapşap üzerinden su gezdirilip sonra yok cila yaptık yok şunu yaptık diye 50 lira yıkama ve utanmadan bide bahşiş tokatlarlar. Keşke kimse zorunda olup gitmese şu alışveriş merk ezlerindeki oto yıkamlarada bi batsalar. Çünkü gün geçtikçe daha pislik oluyorlar, iyice işi yüzsüzlüğe vurmuşlar. Müşterisi çok olan oto yıkamadan hayır gelmez, çünkü müşteri memnuniyetinin gereği kalmamaıştır.
  • mesajım bulunsun :)
    ben de genelde kendim yıkıyorum ama
    gerçekten ucuz ve düzgün yapan yer olursa
    iç dış temizliğe götürebilirim
    benim önerimde detailing garage. uygulamalını
    biliyorum ivedik Organize Merkez Sanayi
    (Yeni) 1526. (Eski) 572. Sokak NO : 35
  • 8 Yıldır ancak 10 kez yıkamacı yıkamıştır aracımı çünkü o senin aracına senin sevgini asla gösteremez, paraya bakar ne kadar çabuk yıkarsa o kadar para kazanır, paspası ıslak koyan mı ararsın daha tam kurutmadan güneşe çeken mi dersin, köpük durulanmakdan güneş altında bekletip, sonra silen mi dersin.
    Ben aracımı kendim yıkama taraftarıyım, tek eksik basınçlı makinem yok, kova ve sünger
  • ankaranın yarısı kendi aracını yıkama gibi bir lüksü yok adam park yeri bile bulamıyor 3 sokak öteye koyuyor arabasını
  • ...........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enoktakenokta -- 27 Kasım 2014; 13:50:18 >
  • en iyi olmasada başkent üniversitesinin ordaki opet(eski molpet) süngerle ve şampuanla yıkıyor. 11 tl ücreti var. fena değil öneririm
  • en iyi yıkayıcılar anıttepedekiler bence oradaki sonax harika
  • quote:

Orijinalden alıntı: gzararsiz

Dikmen opetin altında sonax la daha dün telefonda konuştum. Kapanmış değil. Pazartesi ya da salı uzun yola çıkıcam. çıkmadan dış boya koruma yaptırıcam. 150 tl fiyat dediler 6 aya kadar koruma sağlıyomuş. Bi deneyelim memnun kalırsam seneliğe dönerim. Tatil dönüşü (temmuz sonu) bide iç dış yaptırırım. Sonucu burada paylaşırım.

sadece uygulama yapıyorlar araç yıkama yok oda elindeki malzemeleri bitirmek için yıllarca arabamı yıkadılar gayet memnundum ama onlarda bu piyasının %90 gibi yalan dolan adamlarmış nerden vardım bu kanıya geçenlerde aradılar beni garanti bank kampanyasından bahsetti araçın boya koruma zamanın geldiğini söyledi halbuki yalan yaklaşık 6 ay önce aynı yerde bir yıllık boya koruma yaptırmıştım:)
  • arkadaşlar balgat tarafında oturuyorum. geçen konya yolunda ufuk üniversitesi hastanesini geçtikten sonra opet var, hemen bitimine yeni bi oto yıkama açılmış, yeni açtıklarındanmıdır nedir çok ii yıkıyolar baya da uğraşıyorlar, benim hoşuma gitti yani adamla muhabbet ettik iki tane dersane öğretmeni açmış, adamlar 10 liraya fırçasız iç-dış yıkıyolar. haberiniz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eski Günler

ankaradaki yıkamacıların yarısına gitmişimdir arabamada çok özen gösteren biriyim ve bence ankaradaki en iyi araç yıkama bilkent center ın alt otoparkındaki autowax tır.iç dış 14 ytl ye yıkanıyor ama arabanın temizlenmemiş tek bir noktasını bırakmıyorlar.üstelik oraya giden arabalar hep lüks arabalar jipler bmw mercedes audi ler yani kötü arabalar yok.ve adamlar gerçekten hakkıyla yapıyorlar helal olsun

orada çok sapa kalıyor , sıra varsa kurulamıyorlar oda güneşte leke bırakıyor birde dışını temizledikleri bezle içini sulu sulu siliyorlar uyuz oluyorum
  • ben arabamı 18 liraya da yıkattım 10 liraya da yıkattım. ikisinde de bi fark göremedim. ikisi de aynı yıkıyor. konya yolunda ufuk üniversitesi hastanesini geçince opet var. opetin hemen bitiminde yeni açmışlar. auto risa diye biyer. adamlar 10 liraya gayet iyi iç-dış yıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akggka

ben arabamı 18 liraya da yıkattım 10 liraya da yıkattım. ikisinde de bi fark göremedim. ikisi de aynı yıkıyor. konya yolunda ufuk üniversitesi hastanesini geçince opet var. opetin hemen bitiminde yeni açmışlar. auto risa diye biyer. adamlar 10 liraya gayet iyi iç-dış yıkıyor.

burayı hiç görmemişim,gerçi mesaj sayısı az olunca reklammı diye düşünmedim değil ama geçerken bir bakayım yinede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoktakenokta

Yaşamkent'te oturmama rağmen aracı yıkatmak için Tunalı'ya gidiyorum; gözüm arkada kalmıyor, özenerek yıkandığını biliyorum, sonuçtan her daim memnun kalıyorum..
    Meguiars Ankara Uygulama Merkezi, Bestekar Sokakta...

kaç para orda iç dış ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

quote:

Yaşamkent'te oturmama rağmen aracı yıkatmak için Tunalı'ya gidiyorum; gözüm arkada kalmıyor, özenerek yıkandığını biliyorum, sonuçtan her daim memnun kalıyorum..

kaç para orda iç dış ?

20-TL
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sioux

quote:

kaç para orda iç dış ?

20-TL

evet bende bugün sordum 20 tl dedi. ama yıkanan arabalar iyi parlıyodu doğrusu hakkını veren biyere benziyor

• Arkadaşlar arabamızı kendimiz yıkayabileceğimiz yerler yok mu ?
    Ben şöyle bir örnek vereyim kurtuluş kavşaktaki benzinlikte çeşme var kovanızı, süngerinizi, bezinizi götürüyorsunuz su bedava orada yıkayabiliyorsunuz.
    Hatta süpürge makinası var 1 TL ile 4 dakika çalışıyor orada da arabanın için süpürebiliyorsunuz.
    Şimdi kova ile suyla yıkamak zor uzun zaman alıyor. Bu hizmeti daha düzgün veren bir yer var mı acaba mesela kompresörlü su ile yıkayabileceğimiz ve aynı zamanda yine süpürge otomatı olan ve kendimiz yıkayabileceğimiz??
  • en iyi oto yıkama ben+elidor+fırça+sünger+iyi bir su kaynağı sanırım...
  • Ankara oto yıkama kampanya ve fırsatları.
  • Ben de bugün detailing garage'a verdim arabayı. Bakalım nasıl olacak.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.