Şimdi Ara

sürekli reklam sayfası açılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
55.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar durup dururken bi reklam sitesi açılıyo bilgisayarda. hatta şimdi bunu yazarken bile açıldı kapattım birazdan yine açılıcak biliyorum :) bunu nasıl önlerim?

• spybot s&d belki işini görebilir ama onunda garantisi yok
  • araçlar-internet seçenekleri-gelişmişten bir yeri işaretliyoruz ama tam bilmiorum nereyi işaretliyeceğimizi
  • ad adware yükle , tabi bide antivirüs programı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: beytepe

Şu bağlantı sana yardımcı olacaktır.
    Trend Micro HijackThis
  • guncel bi antispy programi yuklersen hallolur...bu arada IE temp dosyalarini silmeni oneirim
  • quote:

quote:

Trend Micro HijackThis

dostum bunu indirdim ama anlamadım nasıl yapıcam scan diyo ordan tarattım bişeyler çıktı biraz açıklayabilir misin
  • AD AWARE YÜKLE GÜZELCE TARATTIR.
  • SuperAntiSpyware 3.7.1018
    http://www.filehippo.com/download_superantispyware bunu dene
  • spyware doctorun yeni sürüm benim bilgisayarı bi kere kurtarmıştı.
  • VİRÜS GİRMİŞ OLABİLİR ANTİVİRÜSÜNE BİR TARAT SANA ANTİVİRÜS OLARAK ÖNERİM ANTİVİR GUARD.FREE OLANINI GOOGLEA ARAT BULURSUN
  • spyware ı sakın yükleme pc yi acayip kasıo 1 keresinde arkadaşımın bilgisayarına yükledim tarattım tarama bitti 10 dk sonra bilgisayar çöktü kendi bilgisayarıma yükledim acayip yavaşlattı önce indirinice seni cezbedebilir ilkbaş banada öyle oldu böyle 222 tane virüs buldu sildi falan ama 2.ye aynı şey olmuyo o yüzden sakın yükleme
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusha

quote:

quote:

Trend Micro HijackThis

dostum bunu indirdim ama anlamadım nasıl yapıcam scan diyo ordan tarattım bişeyler çıktı biraz açıklayabilir misin

http://forum.donanimhaber.com/m_9478084/tm.htm

• SuperAntiSpyware+ ile tarat olmazasa hijack ile dene
  • ya arkadaş benimkide böyle galiba format attırcam. kurtulamadım yaaa.ad-aware yapıyorum yine de olmuyor.sürekli reklam ile ilgili uyarı geliyorrr
  • kısmen çözüm oluşturur

başlat - çalıştır - msconfig > ne olduğu belirsiz program varsa kaldır yeniden başlatmada uyarı gelcek tiki koy ve ok de

ie özellikler - programlar - eklentiler > belirsiz activex, dll varsa disable de
  • quote:

Orjinalden alıntı: cellmaster

kısmen çözüm oluşturur

başlat - çalıştır - msconfig > ne olduğu belirsiz program varsa kaldır yeniden başlatmada uyarı gelcek tiki koy ve ok de

ie özellikler - programlar - eklentiler > belirsiz activex, dll varsa disable de

• quote:

Orjinalden alıntı: :::SpyNet:::

SuperAntiSpyware+ ile tarat olmazasa hijack ile dene

Evet Eğer Virüs Değilse Bile Pc De Virüs Varsa Silersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßrk -- 28 Temmuz 2007; 12:43:54 >
  • Chrome kullanıyorsan sağ üstteki 3 çizgiye tıkla,
    oradan ayarlara tıkla
    solda uzantılar var oraya gir.
    Oradan büyük ihtimal bir reklam toolbar vs gibi şeyler olması lazım.Yandaki çöp kutusu işaretinden onları tamamen kaldır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.