Şimdi Ara

.:: HONDA Accord Kulübü ::. (1030. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.214
Cevap
142
Favori
1.333.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10281029103010311032
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Videoyu izledim bana direksiyon pompası gibi geldi İstanbul'da iseniz kesinlikle honda ikiler i tavsiye ederim kucukyali da. Yağ olarak yaklaşık 4,5 lt alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2n2 2 kullanıcısına yanıt
    ilginiz için teşşekkürler peki 0-20 yağ sıkıntı olmaz dimi bana ikiler honda da 10-40 kullan dedide
  • quote:

Orijinalden alıntı: erturul

ilginiz için teşşekkürler peki 0-20 yağ sıkıntı olmaz dimi bana ikiler honda da 10-40 kullan dedide

Atin 5w30 eneosu arkaniza bakmayin.. hatta yuksek devir seviyosaniz 5-40 derim...
    .:: HONDA Accord Kulübü ::.

• erturul E kullanıcısına yanıt
    Valla bende sıkıntı yok siz nasıl isterseniz yağ işi karışık biraz direksiyon için ikiler de ne dediler murat usta mi Hüseyin usta mi baktı ??

daha göstermedim ikilere direksiyondaki sorunu

• sorunum bunun aynısı koç torna ile görüstüm accordların direksiyon pompası tamir edilemediğini söyledi tamir kitini bulamıyolarmı
    dortum benim 91 accord da da aynı problem var sorunu çözersen bizimlede paylaşırmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2n2

Direksiyonda havaların soğuması ile aynı ses benim araçta da başladı. Sanırım havalardan. Yağ olarak internette eneous 0/20 var ben 5 lt 125 civarı aldım kupon v s felan da kullandım parçaları da Ankara da parcacim var tüm filtreler 60 tl tuttu 30 da ustam aldı toplam 220 harcadım.... parcacinin no yu isterseniz paylaşırım...

Dostum bende de aynı problem var parçacının numarasını paylaşırmısın bizimle

• by_durmus__ kullanıcısına yanıt
    0532 378 1395 Gökhan çiftçi
    Edirne den Yavuz dan aldım no yu derseniz yardımcı olur .

• bir aksilik olmazsa bugün aracı direksiyon sıkıntısıyla ilgili ikilere götürücem gitmişken yağ bakımıda yapılacak mobil 1 yağ kullanmayı düşünüyorum sizce
    Mobil 1 New Life 0W-40
    Mobil 1 ESP Formula 5W-30 4LT
    Mobil Süper 3000 X1 5W-40
    hangisini kullanmalıyım veya önerebiliceğiniz farklı markada olsa var mı
    araç 2.0 sport 180.000 kmde lpg 10.000 km önce takıldı
  • Ikiler honda ile görüştüm Direksiyon pompası degisicekmis revizyon olmuyormus ayni sorunu yasayanlar icin fiyatida 1000 tl pompa arti iscilik

Geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: erturul

Ikiler honda ile görüştüm Direksiyon pompası degisicekmis revizyon olmuyormus ayni sorunu yasayanlar icin fiyatida 1000 tl pompa arti iscilik

Size tavsiyem, sanayide işini iyi yapan ve sadece direksiyon yapan usta bulun ve orada yaptırın, fiyatta çok uçmuş İkiler, belli ki kendisi de başka yerlere yaptıracak.
  • 2 ocak ta accord alabilirim
  • volvole V kullanıcısına yanıt
    Accord direksiyon pompası tamir olmaz. Bunu accord sahipleri bilir. Fiyat parçanın orjinal fiyatı o yüzden pahalı.

Tamir oluyor arkadaşım, yenisi ile değiştirmek şart değil

Kış şartlarının etkisiyle ince yag kullanmanın daha faydali olduğunu düşündüm. Mobil esp 5w30 koydurdum. Sesinde azalma var aracın.iyi oldu tavsiye ederim. Zaten yanma noktası en yuksek yağlardan birisi. Bu arada 4.2 lt yag alıyor bizim araçlar.

• sorduğum her yer tamir olmadığını yenisi ile değişmesi gerektiğini söyledi bende cıkma aldım 400 tl ye geri verme ihtimalim var ustanın yakını sabah denedim bundada ötme var ama eskisine göre daha az direksiyon gene sert acaba hortumda mı problem var yağ kacırma yok ondada birde gergi kütüğü sıkıntı cıkarmaya başladı değişen oldumu hiç orjinali pahalı bayağı yan sanayi taksak 160 tlye
    araca mobil 0-40 new life yağ koydurdum sessizleşti rahatladı bayağı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erturul -- 16 Aralık 2016; 10:16:23 >
  • volvole V kullanıcısına yanıt
    hocam tamir ettirebiliceğim yer biliyormusunuz
  • ihtiyacı olan arkadaşlar içinde direksiyon pompası fiyatları yan sanayi 500-700 arası taiwan mali 950 de orjinal için fiyat aldım
  • 
Sayfa: önceki 10281029103010311032
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.